Skoči na vsebino

Cviljenje-je lah kj hudo narobe?


Priporočeno sporočilo

No pa ?e moja zgodbica! Malo prej sem se vozil domov potem ko sva se z ReDevilom dobila na pija?i in pa? normalno vozm, pribli?ujem se kri?i??u, dam v drugo prestavo, spustim sklopko nakar ma?ina tok nagrav? zacvil da sm se ceu presrou! Stisnm sklopko in zadeva neha cvilt! A je mogo?e to znak da bo v kratkem kj hudo narobe k to se mi do zdj ?e ni zgodil! Pol sm se ?e mal naokol vozu pa se zadeva ni ponovila sam mal me skrbi! Kaj bi lah to blo? K?n jermen mogo?e??? Sam so bli usi zamenjani tko da... ?e kj veste prosim za odgovore! Hvala!

Lp

 

 

Off topic: Dol u kleti v SPB-jih so 4 mazdice dobile letak tko da upam da se bo k?n prjavu!

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa ?e moja zgodbica! Malo prej sem se vozil domov potem ko sva se z ReDevilom dobila na pija?i in pa? normalno vozm, pribli?ujem se kri?i??u, dam v drugo prestavo, spustim sklopko nakar ma?ina tok nagrav? zacvil da sm se ceu presrou! Stisnm sklopko in zadeva neha cvilt! A je mogo?e to znak da bo v kratkem kj hudo narobe k to se mi do zdj ?e ni zgodil! Pol sm se ?e mal naokol vozu pa se zadeva ni ponovila sam mal me skrbi! Kaj bi lah to blo? K?n jermen mogo?e??? Sam so bli usi zamenjani tko da... ?e kj veste prosim za odgovore! Hvala!

Lp

Off topic: Dol u kleti v SPB-jih so 4 mazdice dobile letak tko da upam da se bo k?n prjavu!

 

Lahko da so ti pozabl zategnit ?ponarje in so se jermeni zrahljali in cvilijo. <_<

 

 

 

 

 

 

PS. Lahko pa je to znak da je treba kaj namazat, da bo avto bolj potihem razpadu. :hohoho::hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po tihem razpadu.......... :hohoho::hohoho:

 

to bo? pa najbol ti vedu kaj je cvililo oz. kako!!!(preveri kok ima? jermen na?telan)

Valda da ve? kako se sli? ?e jermen cvili!!!

?e pa ni to...pol pa kak potisni le?aj na sklopki(pomoje)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aaaaaaaaaaaaaa :aaaaa::wacko: , pa kaj ti dela? z mazdico <_<

 

boga mazdica :(

 

ej, upam da ni kej resnega!

 

..jah kaj dela, gon jo, bol jo goni? bolj dela, tko kot pri babi :bravo:

 

no sej pr men tudi neki cvil zjutri, ampak res v easy, sam me mot, morm mal pogledat od kje za zvok prihaja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah tko je jermen pa ?ponarji so bli menjani ko jst nisem ?e meu avta, jst dau menjat jermen za alternator pa servo jermen, vodno pumpo, olje in oljni filter! Brane je reku da je zobat biu menjan in da ga ni smisla menjat kako je pa na?ponan nimam pojma! Jst sm skor zih da je jermen zacvinlu zakaj pa ne vem to?no. (menjan je biu, brane ga je kao pravilno na?ponu) Kaj bi pa blo kj za podmazat?

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja naj bi bli dost na?ponani! K jermene mi je Brane menju in pomoje da so uredu! Dans sm ?e biu na cesti pa ni nobenga znaka da bi se to ponovil, use u redu! Mogo?e je bla mal sitna u?er :D dans je pa za papat dobila pa ji je la?ji! :P No upimo da so to cviljenje nau ve? ponovil k drga? bom kr 2.0 V6 not vrgu pa bo mer :D Marko ?e bo? kj u dom?alah bi te prosu da se pr spb-jih ustav? pa da mal pogleda? zadevo k neki me ?e matra pa ne znam opisat!

Lp

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa ?e moja zgodbica! Malo prej sem se vozil domov potem ko sva se z ReDevilom dobila na pija?i in pa? normalno vozm, pribli?ujem se kri?i??u, dam v drugo prestavo, spustim sklopko nakar ma?ina tok nagrav? zacvil da sm se ceu presrou! Stisnm sklopko in zadeva neha cvilt! A je mogo?e to znak da bo v kratkem kj hudo narobe k to se mi do zdj ?e ni zgodil! Pol sm se ?e mal naokol vozu pa se zadeva ni ponovila sam mal me skrbi! Kaj bi lah to blo? K?n jermen mogo?e??? Sam so bli usi zamenjani tko da... ?e kj veste prosim za odgovore! Hvala!

Lp

Off topic: Dol u kleti v SPB-jih so 4 mazdice dobile letak tko da upam da se bo k?n prjavu!

 

 

ne vem kaj bi loh cvilil ampak rabla bi pa k?n ta letak,..magar sam enga pa bom sfotkala,..k zadne cajte sre?ujem res nenormalno velik mazd :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem kaj bi loh cvilil ampak rabla bi pa k?n ta letak,..magar sam enga pa bom sfotkala,..k zadne cajte sre?ujem res nenormalno velik mazd :P

 

Pridi v Dom?ale pa jih dobi?!

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri men v avtu se jih je ful velik namno?il, pa sploh ne vem od kod :D

 

Pa ?e to prosim da dajete tele letake na Mazde ki vsaj malo dostojno izgledajo ker jih zmanjkuje. ?e najbolje pa lastniku v roke :D

 

Ja u?er sm dau 323F-ki,3,323 hb, pa 323 limuzina tko da sm usaj 2 dobr zadeu!

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri men v avtu se jih je ful velik namno?il, pa sploh ne vem od kod :D

 

Pa ?e to prosim da dajete tele letake na Mazde ki vsaj malo dostojno izgledajo ker jih zmanjkuje. ?e najbolje pa lastniku v roke :D

 

Sej pust jih ?e mal noter pa se bojo razmno?il in jih nebo ve? primankovalo :lol:

Sorry za neumesno :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • https://www.slovenskenovice.si/bulvar/tuji-traci/tito-sploh-ni-bil-tito/
    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.