Skoči na vsebino

Mazda mx6


Guest GostCOBO

Priporočeno sporočilo

:rolleyes: Lep pozdrav,

mene pa zanima koliko teh mazd je pri nas ( 2.5 V6 ) kajti slisal sem da se takega avta ne da uvozit ( prestar oz naj nebi standarde dosegal ) razen ce bi dobil kak novejsi letnik ( novejseg od 94 nisem nasel ) pri nas pa teh avtomobilov prakticno ni. Avto mi je ze od nekdaj vsec zato me tudi zanima. Hvala za kakrsnkoli info.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ojla....

2 sta sigurno....za kaj vec pa nebi vedel.

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in videna je bila 1 rde?a iz ???

izole

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je kdo kaj razmi?ljal, kupi? avto ?ez mejo, vzame? ven motor in ?ez mejo pripelje? karoserijo, pol ?ez kak teden pa gre? ?e po motor, vse skupaj potem skupaj zmontira? in se vozi?. Je to ?e kdo poizkusil je izvedljivo? To pomoje je varijanta, ne vem pa kako je to z na?imi "super zakoni", ki veljajo v na?i "super" dr?avi, ki "nikoli" ne komplicira.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.