Skoči na vsebino

Koga ?mo volt?


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Mav me firbc daje, koga imate kej v planu, pa ne da zdej total spolitizaramo forum, ampak ?ist tko kt debata! <_<

 

Jaz mam pravico volit v LJ in kot ?upana bi najbr? volil Zoranćka, kot ?loveka pa sli?im kar precej negativnih zadev o njemu, ampak mam pa ob?utk da bi znal dolo?ene zadeve po?lihtat, ki jih do zdej niso, npr. promet, pa po LJ imam dostkat ob?utek kot da smo (vsaj) v kakih Atenah, kaos na najvi?jem nivoju, no gu?va pa za dol past, pri tem pa vztrajno lahko spremljam tut kako mi cagar za benzi? dol pada! :ne vem:

 

Na volitve pa drga? itak najbr? nam ?ov, ker sem iz Kamnka, pa se mi ne da za en listk hodt v Lublano, grem pa ?e raj? na kak?n po?ten izlet, sicer pa dvomim da bi lih moj glas bistveno spremembo naredu, ampak res je pa da vsak ?teje! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem na na?em zadnjem referendumu izena?il glasove. Sem pa glasoval zadnji, saj so za mano zaprli in zaklenili prostor kjer je potekalo glasovanje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sicer mal ?akam, da bo kdo izjavu, da je politika ena 'k****' :D , ampak vseen. Sej provzaprov ni dost izbirat. Glede na to, da je bil Janko kar neki ?asa na ?elu ene dost velike firme, si je verjetno nabral kar dost izku?enj (pa najbr? ?e ?esa) z vodenjem. Je pa res, da za take stvari rabi? dober team, ki je s tabo. Po moje ma kar dost prednosti pred Arharjem. Tko al tko so pa vsi dost podobni. Pred volitvami ro?ice in obljube, po volitvah pa razlage, zakaj ro?ce niso zrastle. ?zmeden?

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da skoraj ni mo?nosti, da Zoki ne bi zmagal tako, da bi bilo v izogib dodatnim stro?kom za drugi krog volitev pametno, da se ga izvoli kar v prvem krogu :whatever:

 

Je pa nekaj res, da ?e bo Janko z vi?a imel premajhno podporo v mestnem svetu bo lahko bolj en k**** naredil, ker mu bodo zmetali tolk polen pod noge, da si bo lahko naredu kurjave za naslednjih 10 let.

 

Tako, da tisti, ki ste (smo) zanj bi bilo dobro, da izvolimo tudi njegovo listo, ?e ho?emo da bo efekt in ne da bomo naslednje ?tiri leta gledali ribarijo v mestnem svetu.

 

Druga?e je pa Zoki (in njegov tim) ?e pokazal veliko sposobnosti, ko je Me?kator izvlekel iz brezna v katerega ga je pahnila prej?nja vodstvena garda. Za tiste, ki se tega ne spomnete je bil Mercator pred Zokijevo ero na tem, da gre lahko v ste?aj pa poglejte kak?no podjetje je danes.

 

V glavnem, da skratim - Zoki se je ?e izkazal kot gospodarstvenik pa da vidimo kako se bo ?e kot politik :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da skoraj ni mo?nosti, da Zoki ne bi zmagal tako, da bi bilo v izogib dodatnim stro?kom za drugi krog volitev pametno, da se ga izvoli kar v prvem krogu :whatever:

 

Je pa nekaj res, da ?e bo Janko z vi?a imel premajhno podporo v mestnem svetu bo lahko bolj en k**** naredil, ker mu bodo zmetali tolk polen pod noge, da si bo lahko naredu kurjave za naslednjih 10 let.

 

Tako, da tisti, ki ste (smo) zanj bi bilo dobro, da izvolimo tudi njegovo listo, ?e ho?emo da bo efekt in ne da bomo naslednje ?tiri leta gledali ribarijo v mestnem svetu.

 

Druga?e je pa Zoki (in njegov tim) ?e pokazal veliko sposobnosti, ko je Me?kator izvlekel iz brezna v katerega ga je pahnila prej?nja vodstvena garda. Za tiste, ki se tega ne spomnete je bil Mercator pred Zokijevo ero na tem, da gre lahko v ste?aj pa poglejte kak?no podjetje je danes.

 

V glavnem, da skratim - Zoki se je ?e izkazal kot gospodarstvenik pa da vidimo kako se bo ?e kot politik :D

 

 

Se strinjam s tabo. Sej v bistvu je Ljubljana pa? ena velka firma, ki jo lahko tud kak?en mena?kar vodi, ki se je ?e izkazal v kak?ni drugi firmi. ?e se samo spomnemo, kak?en rang sta imela prej Mercator in Emona in kaj je ratal iz njih danes.

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako, da tisti, ki ste (smo) zanj bi bilo dobro, da izvolimo tudi njegovo listo, ?e ho?emo da bo efekt in ne da bomo naslednje ?tiri leta gledali ribarijo v mestnem svetu.

 

Jap tak?ne te?ave ima sedanji in (upam) bodo?i morav?ki ?upan. Presenetljivo je bil pred dvema letoma izvoljen ker je ?la prej?nja ?upanja v Bruselj (evroposlanka) ?esar pa konkurenca ne more sprejeti in no?e sodelovati z njim. Kakr?enkoli ?e tako dober predlog bo dal ga bodo svetniki spljuvali samo zato ker je ?lan SDja svetniki pa od NSi-ja. Vrhunec debilizma morav?kih svetnikov je pa to, da je ?upan ?e pol leta prosil jih naj vendar podprejo gradnjo najsodobnej?ega doma za ostarele pri nas ampak ne. ?e jim je zadevo ?e tako lepo predstavil so bili proti. In kaj izjavi svetnica iz vrst SLSa v soboto na javni predstavitvi v kulturnem domu? Da ni res, da so nasprotovali le niso vedel kak?no pot bi izbrali ampak, da je ugotovila, da je ta pot le prava. :blink: ?e dobro, da se je spomnila en teden pred volitvami. :hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej bomo vidl kva bo, ampak se na?alost strinjam, da pred volitvam se vsi slinijo, pol pa nam kmal zatem za?nejo delit ledeno mrzle KAJLE! <_<

 

O?itno pa so v Kopru ful zadovoljni s Popovichem in pa z Ruparjem v Tr?i?u, ki ju o?itno ni? s tega sveta ne more vr?t s trona! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zoranović bo baje v Ljubljani temeljito Zaoral, pa bomo pol vidl al je to dobr al slabo! <_<

 

?e bolj me skrbi za Kamnk (moj siti), ker tale dosedanji Smolnikar se v drugih stvareh kot v (pre)doziranju mo?nih ?ganih pja? ni glih preve? izkazal! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.