Skoči na vsebino

te?ave na vidiku


Guest DANDO1

Priporočeno sporočilo

Upam da ni tako hudo. :(

 

A se cele dneve okrog vozi?, pa ?e pono?i, al kako? ?e je odgovor pritrdilen potem tole ratuje ?e rahlo zaskrbljujo?e :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

odkar je nissan pri bajti, je v bajti hudi?...di?i po odselitvi...joj,kaj mi je blo tega treba!

 

 

pa kaj ti to zaj***, al je to res?

Ker ?e je res pa :( , ti ?elim da se zadeve ?impraj zrihtajo.........pa ?e se ?e toliko okrog fijaka? pa ?e njo kdaj s sabo vzami (zavoljo ljubega miru).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kajsem pa jaz tuki,privesek?

 

heh... a dandotu ? :):P

 

prikolica to mi pravimo ;) ali se motim ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dando,meni se zdi,da bo? mogo najprej malo pri sebi raz?istit zadeve.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ni to prav simpati?na potegav??ina, predlagam nasledne:

 

1. Cleopatra, pogledaj malo bolje tega Z-350. Nima ne jo?kov, ne dolgih nog, boki pa so nekam precej razvle?eni, pa tudi visok ni bogve kaj, zato ti ne more biti nobena konbkurenca, saj ga bo Dandoo te?ko spravil v posteljo :bravo::bravo:

 

2. Dandoo, ti pa ?e tudi doma tako vrti? jezik kot tu na forumu, oh nisi oh, in sploh... potem ni ?udno, da te ima ?enska ?e poln kufer, saj pri?akuje, da bo? vseopevano ime nisi zamanjal s cleopatro in kdaj pa kdaj,... :ljubezen::ljubezen::ljubezen:

 

Upam, da nisem "zalutal" v napa?no temo :hohoho::hohoho::hohoho:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej Dando, men posod -ja za par dni pa bo mir doma in lubosumja nebo ve?. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud men, ?e mi bo v?e? ga bom pa kupil, pa bo? imel doma mir, pa ?e hvale?en mi bo? :hohoho::hohoho:

 

Dando, ?ala. Saj je lepo, da ima? rad svoj avto, ampak predstavljaj si obratno situacijo. Tvoja draga ves ?as v avtu, pa ves ?as moj nissi, moj nissi, tebe ?e videla ne bi ve?, pol jo pa ?e par dni ne bi bilo domov... haloooo. Ti ji sedaj raje :rozico: pa skupaj v nissija. :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem Dandotu samo prijateljica in ni? ni narobe ?e greva kdaj na pija?o. kak?ne probleme imata doma, pa se mene ne ti?e oz mi je hudo da je do tega pri?lo. kar se mene ti?e, greva lahko na pija?o tudi pe? al pa s trolo.ne zanima me nissan, kakor me zanima njegova pojava.

 

prej me avtomobili niso zanimali, on mi je to podro?je pribli?al, s tem nemenom sem se tudi prijavila na va? forum, kajti kmalu bom pri?ela opravljat vozni?ki izpit. va? matzin forum pa mi je v?e?, ker so uporabniki preprosti in doma?i. dlje ?asa ko se pogovarjamo tu gori, mi daje ob?utek da smo prijetna dru?ba, kljub temu a sem nova med vami, forum pa sem spremljala ?e prej. si svetujemo, kregamo, smejimo, ?alimo, i??emo nasvete itd. super zadeva! neven kako na to gledate ostali.

 

vsem ?elim prijeten jesenski dan, tudi sebi, Dandotu in ?e nekomu, ki ta prijeten dan ?e kako potrebuje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ne bo nobeden,

se bom jaz potrudil zate in so?ustvoval s tabo!!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedaj je nkoliko bolj jasno za kaj gre (ali res??).

Dandoo ti ima? dvojni problem, najprej nisi, nisi, potem pa ?e si ?e tvoji prvi sopotnici pomotoma pono?i, ko si se vrnil s potepanja nadel novo ime cleop... potem ni ?udno, da te bo dala na ?evelj, ?e pa je hudo ?leht, ti bo ?e nisija razbila ?zmeden?:hohoho::hohoho:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedaj je nkoliko bolj jasno za kaj gre (ali res??).

Dandoo ti ima? dvojni problem, najprej nisi, nisi, potem pa ?e si ?e tvoji prvi sopotnici pomotoma pono?i, ko si se vrnil s potepanja nadel novo ime cleop... potem ni ?udno, da te bo dala na ?evelj, ?e pa je hudo ?leht, ti bo ?e nisija razbila ?zmeden?:hohoho::hohoho:

 

Upam da ima zavarovanega proti objestnosti. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,mislim,da je Dando dal kar pravi naslov tej temi! :P:hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nissan pri tej zadevi ni ni? kriv, krivi smo ljudje

 

Ja in Sa?a Gerdej je pred leti svoje oddaje vedno zaklju?ila z mislijo: "In, ?e se boste igrali, se igrajte varno..." :ljubezen: :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo jaz se selim dam, k mamici...fak kaj sm si prvo??u!

 

 

Ajajaj... to pa ne more bit fajn...

 

No... na napakah se u?imo pravim jaz....GLAVO GOR!!! :prstgor:

 

 

Malo ?rnega Humorja

 

 

Doma pri mamici bo? dobro kosilo papal.... :hohoho:

 

 

?ala mala Dando... ampak nisem mogu mimo...

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo jaz se selim dam, k mamici...fak kaj sm si prvo??u!

 

?zmeden??zmeden?

 

Daj malo objasni tole zadevo!! Malo se mi sicer svita,samo vseeno bi rad ,da ti to objasni?! Ker tebe je pa res te?ko spremljat... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.