Skoči na vsebino

Beg pred plavimi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Tkole je - ?e neki cajta me mika tale debata; al se spla?a nabit po gasu do podna al ne, oz. ?e v tem primeru samo ?e ve? popu?i?! <_<

 

Ker zgodbice v stilu: me je polcaj lovil in sem po?akal da je ustavu za mano, pa da je pr?ov do avta, pol pa sem nabiv po gasu in mu stegnu ter nekje za 49 ovinki parkiral, ugasnu avto in meni ni? tebi ni?, baje da ?e dans ni bilo nobene sankcije! B)

 

Pol pa sem se 2 dni nazaj pogovarju s polcajem (medtem ko smo mel na sodi??u v LJ spet kao bombo) in je blo ful cajta, tko da sem ga kaki 2 urce zasli?val na take in drga?ne teme!

 

Pa mi je svetoval, ko sem ga kar direkt vpra?al glede tega in je baje od 1.1.2006 sprememba zakona, tako da v primeru pobega je pa? odgovoren lastnik vozila, ki lahko ?ist po nedol?nem izgubi kar neki dnarcev al pa tut izpit (?e no?e povedat kdo se je takrat s tem avtom vozil)! :ne vem:

 

Jz sem ?e dostkat razmi?lju, ker ?e bi uletel (krepko) nad omejitvijo, je vpra?anje kaj bi bilo najbol, ampak zdej sem pristal na trdnih tleh, tko da vidm, da bol? mal pametnej?a vo?nja, pa nisi pol kot 1 kriminalc pri :policaj::policaj::policaj:

 

Kdor pa ima kake izku?nje, pa predlagam, da se odpre tema v NEVIDNEM delu! :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja to pa je zanimiva tema.

 

Sem tak karakter da bi pomoje zabremzal in ne nasprotno (al pa ne.. kaj vem kaj bi ma takrat vtrgalo).

 

Saj mamo kakega "?kifa" na forumu naj pove kak?ne so mo?ne sankcije ?e pobegne? in trdi? da nisi sam vozil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, ?e ?e mora? pobegniti je najbolj da lu?i ugasne? in dolge pr?ge? (lu?i ugasne? da se zadaj tablice ne vidi - ?e te ustavlja na kak?nem temnej?em delu ceste al pa kje na vaseh) in ga pi?i? ter se potem nekje skrije?. Drga? pa jest mislm da ni pametno be?at, lahko ?e komu drugemu kej nardi? medtem ko goni? sred no?i, itak ti pa kak?ne blokade kje naredijo. Je bil pa en cajt nazaj na popu posnetek novinarjev ko so bili skupaj s policaji na eni akciji kjer je kar nekaj voznikov samo na gas pritisnilo in mimo kontrole zapeljalo. :blink: ....jest mislm da ni pametno be?at.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mojem je dobr be?at ?e ma? res eno hudo ma?inco(?ez 200 kobilc).Kokr vidm zadnje ?ase na dregih se sploh no?e ve? noben ustavljat kaj mu pa more z kiblo :ne vem:.No v vsakem primeru tega ne priporo?am ?e bo pa ?e gdo to delu naj saj gleda tko da ga nebojo ujel k pol ga je ?ele oplel :hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislm da beg nima smisla. Sicer nimam lastnih izku?enj, mene niti 1x niso ustavl odkar mam izpit, to je od 21.3.2005 ((no enkrat so me na Hrva?ekem ustavl ker so mislil da sm poljak (PO tablca)) :hohoho: mislm da pa mi sicer nau treba be?at pred polcaji ker se dr?im omejitev, sploh pa v naselju ker nkol ne ve? kaj bo sko?il na cesto (k?n ma?ek al pa karkol in ?e bi ga zarad neprilagojene hitrosti povozu si neki cajta nebi odpustu-tud ?vau ma pravico ?ivet!) Tko da ?e bo pa kdaj pr?lo do tega boste prvi k boste zvedl! :bravo:

P.S. pa ?im mn be?anja pred "plavimi angeli"!!! :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja,jaz tudi mislim,da se ne spla?a....sploh kje v doma?em kraju,kjer tak poznajo avto oz. lastnika! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pred nekaj leti videl na biciklu, kako so policaji ustavljali motorista. Motorist se enostavno ni zmenil za policaje, policaji se pa tudi niso sekirali. Osebno bi pa sigurno sku?al pobegniti, ?e bi bil s kolesom ali pe? :D, v avtu bi se pa raje ustavil.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje brezveze, ?e si ga usral si ga usral in pika.Bolje da lepo ustavi? in se proba? "kaj zmenit", te pride cnej kot pa da te na kocu ujamejo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ?it je to (ko ?e misl? da si naredu svoje in mu stegnu), pol pa te po?akajo doma, da preverjo kdo je lastnik vozila, takko da v mojem primeru bi najbr? teto Mazdo precej hitr izsledili! <_<

 

Zelencem bi se mogo?e mal bolj?e pisal, ?e ne drugo se loh med travnike infiltrirajo! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ?it je to (ko ?e misl? da si naredu svoje in mu stegnu), pol pa te po?akajo doma, da preverjo kdo je lastnik vozila, takko da v mojem primeru bi najbr? teto Mazdo precej hitr izsledili! <_<

 

Zelencem bi se mogo?e mal bolj?e pisal, ?e ne drugo se loh med travnike infiltrirajo! :D

 

No pa naj ?e gdo re?e da jih je ful in da no?e zelene :hohoho::P:hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ?it je to (ko ?e misl? da si naredu svoje in mu stegnu), pol pa te po?akajo doma

 

To je naredil nek moj znanec. Pridivjal v naselje mimo avtobusne kjer so ustavljali policaji. Jasno, policaj pred njega on pa samo gasa v stransko itak je bil ?e v prekr?ku. Divja domov leti na WC na veliko potrebo :hohoho: ?ez minutko pa policaji pozvonijo na vrata. Mami odpre in ji oni povejo, da se morajo nekaj pogovoriti z njim. On se pa zadere iz WCja, da nima ?asa, da serje :bravo: No in ker niso imeli naloga ga niso ni? gnjavili so le rekli, da se bodo z njim ?e pogovorili. In se do sedaj ?e niso, je pa itak ?e zamenjal avto tako, da je spet neraspoznaven zanje. Za nekaj ?asa... :whatever::hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej mogo?e jo lahko odnese?, ampak po drugi strani pa prometni predpisi niso kaprica policajev ampak ?e morajo imeti nek smisel. Pri nas pogosto videva? ljudi, ki ne pomislijo niti za 5 sekund naprej in veselo divjajo po ozkih ulicah, tako reko? mimo predpra?nikov hi?.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Beg pred plavimi.....a se spla?a?

 

NO COMENT!

:wacko:

 

He he,ker se ogla?a.... :D

 

 

Z mopedom da,z avtom ne...;)

 

To?no tako,moped je dosti hitrej?i in okretnej?i,pa tudi tablica je manj?a! :bravo: To priznam,da sem sam tudi ?e naredo... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z mopedom da,z avtom ne...;)

 

ma tudi o tem bi se dalo debatirati.........npr. kaj pa ko naleti? ne enega malo blj zagnanega in se po?ene z avtom za tabo in ti z mopedom nekam prleti? al pa pade?......kaj pa pol? <_<

 

Pol si pa namesto da bi pla?al 10jurjev raj? u bolnici al pa bognedaj na ?alah!

A to se spla?a? :whatever:

 

In takih primerov poznam na?alost kar nekaj :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma tudi o tem bi se dalo debatirati.........npr. kaj pa ko naleti? ne enega malo blj zagnanega in se po?ene z avtom za tabo in ti z mopedom nekam prleti? al pa pade?......kaj pa pol? <_<

 

Pol si pa namesto da bi pla?al 10jurjev raj? u bolnici al pa bognedaj na ?alah!

A to se spla?a? :whatever:

 

In takih primerov poznam na?alost kar nekaj :(

 

Zaenkrat ?e nisem naletel na nobenega zagnanega, je pa tudi res,da ?e ni bilo potrebe po pobegu pred policaji(v Sloveniji), ker tam kjer ponavadi ustavljajo motoriste ne vozim dosti prehitro ali pa opustijo namero o ustavljanju ko se jim pribli?am-to ?e posebej velja za lete?mane.

Bolj pa bi se bal da se lete?i po?ene za menoj, kot pa z avtom,ker ta prvi me bi ziher hitreje dohitel kot ta drugi.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglejte si tole. :bravo::jupiii:

 

Sam klele se pa res poka?e kako neumni so nekateri policaji, ?al - kaj a je res mislil, da ga bo ujel pri tem je pa ?e policaj ogro?al druge udele?ence v prometu in se na koncu ?e v enega zaletel. Mislim, kr neki.

 

Pri takih norcih kot je ghostraider pomaga samo in le stinger in zapor za kak?nih pet let, da ga bodo pubertetne norosti minile. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sm jih do zdej ?e zmeri po?aku,in pla?u kazen. :(

Ampak morm pa priznat ,da mi grejo tile cestni prav na kur#c, ker itak vedn stojijo tam kjer je

najla?je pokasirat!!!js jim nebi n? zameru ?e bi lovil res na kakih kriznih to?kah.

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.