Skoči na vsebino

Nalepke za na avto?


Mazdamx6

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 77
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Jst tud razmi?ljam da bi si dau tatto in sicer na havbo. Zgledal pa naj bi kot na sliki, sam nism ?e 100% da ga bom dau.

 

A si resen?Matr bo? pi?ke ?ist prestra?u :hohoho::hohoho::hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Denis - stvar okusa tole s tatuji, men osebno tale tvoj ni v?e?! <_<

 

Sam sem hotel dat na svojo havbo vraga z vilami v rokcah, pa sem ?e zmeri v dilemi, al ja al ne! Vsi eksperimenti glih ne uspejo oz. kak?na zadeva zna avto polep?at na negativen na?in! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Denis - stvar okusa tole s tatuji, men osebno tale tvoj ni v?e?! <_<

 

Sam sem hotel dat na svojo havbo vraga z vilami v rokcah, pa sem ?e zmeri v dilemi, al ja al ne! Vsi eksperimenti glih ne uspejo oz. kak?na zadeva zna avto polep?at na negativen na?in! :D

 

Ma sj ubistvu je to sam foto?op kako bi zgledal in men tud ni wow kokr sm mislu da bo na za?etku! Za zdj je u planu sam nalepka za na ?ipo z mazdinim znakom dalje pa za zdj ne. Mogo?e kdaj v prihodnosti sam za zdj naj bo clear look! :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa tisto ko si na sre?anju se zanimal :D

 

V ponedeljek se sli?va ?e bo? meu ?as lahko to takrat nardi? (?e misliva isto seveda ker preve? gobcam pol se pa ne spomnem kaj sm se s kom pogovarju :hohoho: )!

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sem mislil glede ene 323f ko si bil navdu?en nad njo :D da bi jo za fotra nabavil

 

Kaj sva se pa druga? pogovarjlala sem pa pozabu

 

Lol pozabu si! :hohoho: Hec. Za shortshifter sva se pogovarjala. Sicer pa ?e ?akam slike od Mazde da jih fotru poka?em ?e mu je u?e?.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 3 meseci kasneje...

Bom kar tukaj vpra?al, ?e smem...

A rabim homologacijo za zatemnitev sprednjega stekla?

Tisti trakec ki pride na zgornji del stekla?

 

Pa kolik?na je lahko ?irina trakca, ter kje bi ga lahko dobil?

Po mo?nosti, ?e poznate kaj v okolici Velenja, Celja,...

 

LP, David

zasluzek-banner.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom kar tukaj vpra?al, ?e smem...

A rabim homologacijo za zatemnitev sprednjega stekla?

Tisti trakec ki pride na zgornji del stekla?

 

Pa kolik?na je lahko ?irina trakca, ter kje bi ga lahko dobil?

Po mo?nosti, ?e poznate kaj v okolici Velenja, Celja,...

 

LP, David

 

Mislim da je dovoljeno do 10 cm in je ni treba homoligirat vse kar je pa ?ez 10cm pa se neda homoligirat.

Dobi? v kak?ni trgovini z tuning opremo ali pa kak?en bauhaus ali kak?no podobno trgovino.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem bil v AVTO PLUS-u in imajo to folijo.

Res pa je, da je ?iroka cca. 18 cm.

Gre pa iz zelene barve na prozorno...

Prodajalec mi je rekel, da je to klasi?na mera in da ni potrebe po homologaciji in da lahko nalepim gor brez problemov...? :ne vem:

Torej?

Zemir, misli? da je lahko ve? kot 10cm?

Dejte mi povedati, tisti, ki imate zatemnitevni pas na sprednjem steklu, kak?na je ?irina le tega.

 

LP, David

zasluzek-banner.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem bil v AVTO PLUS-u in imajo to folijo.

Res pa je, da je ?iroka cca. 18 cm.

Gre pa iz zelene barve na prozorno...

Prodajalec mi je rekel, da je to klasi?na mera in da ni potrebe po homologaciji in da lahko nalepim gor brez problemov...? :ne vem:

Torej?

Zemir, misli? da je lahko ve? kot 10cm?

Dejte mi povedati, tisti, ki imate zatemnitevni pas na sprednjem steklu, kak?na je ?irina le tega.

 

LP, David

 

Ja ve? koker 10 cm ne sme razen ?e je 8 cm prozorne folije.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm meu ene 14cm pa nkol ni blo problemov, res pa da me ?e nkol niso ustavl :D

Je bla pa taka folija k se z njo temni stekla in blo je res superca. podnev si use semaforje vidu, pono? je bla pa tok temna da ma? ob?utek k da ma? nepropustno nalepko na avtu.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ploki TUKAJ je moja mazdica...

Naro?il sem jo pa v AVTO PLUS-u v Velenju. Stane 7 EUR.

 

Kar se pa ti?e folije, bom ve? povedal jutri, ko jo bom ?el iskat.

Nalepil jo bom pa po tehtnem premisleku kako in kaj, ter po TEMELJITEM ?i??enju avta :P

 

LP :jupiii:

zasluzek-banner.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ploki TUKAJ je moja mazdica...

Naro?il sem jo pa v AVTO PLUS-u v Velenju. Stane 7 EUR.

 

Kar se pa ti?e folije, bom ve? povedal jutri, ko jo bom ?el iskat.

Nalepil jo bom pa po tehtnem premisleku kako in kaj, ter po TEMELJITEM ?i??enju avta :P

 

LP :jupiii:

 

Pa slike gor da vidimo!!!Jaz bom tudi folijo dal gor pa nevem kak?no ali rde?o ali ?rno :ne vem: Danes sem videl eno Gsi z ?rno folijo in zatemnenimi ?ipami in je zgledalo :rispekt::rispekt::rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Lep pozdrav!

Kje bi najdu kak?ne dobre nalepke, namre? zelo rad bi si dal plamene na bok avtomobila, pa sem malo gledal po trgovinah z ?portno opremo, vendar nisem na?el ni? pametnega, pa? nalepke bi morale bit narejene po naro?ilu, misli dol?ina pa to! Hvala

 

 

Pozdravljen

 

Avto nalepke lahko naro?i?,saj ti jih izdelajo po tvojih ?eljah.

Naslov pa je:

avtonalepke.com

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Juhu neki novga, glede na to da vsi vedo da jih jaz prav tako naredim kakr?nekoli. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaaaaaaaaaaaaaaaaa,..in js mam nejlep?o Objavljena slika

 

 

Ti ma? najlep?o...??? Ne vem, je ?e nisem videl... :blink::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tokrat nekaj,k se mi je "luštalo",od kar je prišlo ven-zadnja generacija Metabo BS 18 LTX BL Qi. Sicer imam tudi prvo generacijo 3-hitrostne Brushless LTX mašine,a je ta nova še malenkost močnejša (130 vs. 120Nm😮),lažja in kompaktnejša....res neverjetno kompaktno glede na performanse.   Ne bom veliko nakladal,je pa zanimiva predstavitev oz. test,kjer je praktično on-par z 40V Makito,poščije 18v Festool-a,36V Hikoki-ja,in kot češnja na torti-poščije tudi Bosch-a z dvovrstično 8Ah baterijo z "tamajhno" enovrstično 4Ah baterijo😮👍 Poka 10x600 vijake k za šalo😄💪   217,55€ na Baumarkteu.de https://www.baumarkteu.de/metabo-602359840-bs-18-ltx-bl-q-i-akku-bohrschrauber-18v-metabox-63714       In za tiste,ki jih zanima proizvodnja v Metabu-3ure prispevek🧐😮...sicer v nemščini,a vseeno mogoče za koga zanimivo🙄    
    • Včeraj-malo poletnega vzdušja-samo,da nisi doma,in je čist drugače...po dooolgem času v Italiji-Italianska riviera-Lignano...voda malce hladna,a čist OK za kopanje😃👍...sonček,peščena plaža,nič gužve,do 15. Maja parking zastonj🧐...šli kasneje na pizzo,šoping...lepo je bilo. Aja CX-5 poraba na relciji 7,7L...k relacija se pri meni zelo reeeedko zgodi. Navdušujoča navigacija v Mazdi...lepo vse radarje napove,in tudi sekcijsko merjenje...sproti spremlja povprečno hitrost-prvič to videl v akciji...se mi dopade. In še nekaj,k sem kupil tisti brezžični adabter za AA-pri predvajanju glasbe preko Android Avto še zmeraj lahko izbiraš onboard navigacijo,torej se sistema ne izključujeta-fino😃👍  
    • Sem se že nekdaj naučil,da "nič ni zastonj"...oz. "če je prelepo,da bi bilo res,po tem je prelepo,da bi bilo res".   Ostalo si lahko vsak sam "nariše".   Skratka mene nič ne preseneča...pač "pravljice in povesti..."   Je pa lepo,če ima človek veselje...😃👍   Mene bolj zanima,kakšen je bil spanec...je kaj sanjal...je bil kaj "polomljen" od ZOEtovih sedežev.... Kaj je kupil v pekarni🥐,in kaj je jedel za kosilo🍲...cena,je bilo okusno😋 itd...
    • Žal jaz tudi, takrat je šlo res vse narobe.
    • Vse lepo in prav, samo ti računaš strošek polnjenje tako, da štartaš s polno baterijo na koncu si pa tam s prazno. Na tak način mene pot v ČG pride natanko 0€, ker 800km naredim z enim tankom pa še za vsaj 150km mi ostane na cilju.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.