Skoči na vsebino

Nalepke za na avto?


Mazdamx6

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 77
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Lep pozdrav!

Kje bi najdu kak?ne dobre nalepke, namre? zelo rad bi si dal plamene na bok avtomobila, pa sem malo gledal po trgovinah z ?portno opremo, vendar nisem na?el ni? pametnega, pa? nalepke bi morale bit narejene po naro?ilu, misli dol?ina pa to! Hvala

 

Dr. Glass dela nalepke po naro?ilu, lahko mu sam prnes? vzorc nalepke al si jo pa izbere? vn iz kataloga! Dr. Glass je iz Krtine (mal naprej od Doba) drga? pa mislm da bi tud Kompare mogu delat tatuje sam je drg k satan!

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja kompare je drag ko nevem kaj pol pa po dolocenem casu ko se navelicas tatooja na boki in ga zelis odstranit ti pa cis elegantno pove da ga nemore dol uzet ker bi sla barva z njim vred dol!!! :vskalo::vskalo:

 

in kaj mi sedaj preostane DA JIH SEM DOL POTRGAM PA AVTO LEPO PREPROSTO PELEM K LICARJU!!!

 

totalna polomija!! :angry:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja kompare je drag ko nevem kaj pol pa po dolocenem casu ko se navelicas tatooja na boki in ga zelis odstranit ti pa cis elegantno pove da ga nemore dol uzet ker bi sla barva z njim vred dol!!! :vskalo::vskalo:

 

in kaj mi sedaj preostane DA JIH SEM DOL POTRGAM PA AVTO LEPO PREPROSTO PELEM K LICARJU!!!

 

totalna polomija!! :angry:

 

Ja pismo a se ne da to ?ist nikakor drga? po?timat kokr pa da pou avta stran potrga?? :hohoho:

Neki se mora dobit da gre tatoo lepo dol!?!?

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pismo a se ne da to ?ist nikakor drga? po?timat kokr pa da pou avta stran potrga?? :hohoho:

Neki se mora dobit da gre tatoo lepo dol!?!?

 

to je tako kot s tatooji na ko?i... ko ga enkrat ima? se ga ne znebi? tako zlahka :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja po kakih 3h letih se res pomoje mal useskup zape?e gor!!!

Samo bi moralo it dol!!!

 

Nekateri si baje pomagajo s fenom in zadevo segrejejo da se lim spet zmeh?a,lahko pa bi eksperimentiral s kakim toluenom(samo upam da nebi barve ra?rlo zraven-plastika mi je cela ostala!!!!)

 

?e je folija tattooja dobra potem barva bledi tako kot tam kjer ni polimano(prepust uv ?arkov) ker ?e tega ni pol je bolje imeti taatoo na avtu

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je tako kot s tatooji na ko?i... ko ga enkrat ima? se ga ne znebi? tako zlahka :ne vem:

 

He he Boss,pa gre ve?! :P In sicer lasersko ali pa z operacijo presaditve ko?e! :D No pa da preidem nazaj na temo,tile tatuji na avtih mi nekak ne sedejo,pol bi mogo bit res carski tatu,da bi ga dal na avto delat. <_< Tudi v NFS si nikoli ne polepim avta do fula,samo nekaj malega,diskretnega! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he Boss,pa gre ve?! :P In sicer lasersko ali pa z operacijo presaditve ko?e! :D No pa da preidem nazaj na temo,tile tatuji na avtih mi nekak ne sedejo,pol bi mogo bit res carski tatu,da bi ga dal na avto delat. <_< Tudi v NFS si nikoli ne polepim avta do fula,samo nekaj malega,diskretnega! :bravo:

 

Poky, jaz sem svoji dragi ?e pred leti obljubil, da si bom dal tetovirat metulj?ka na rit, takoj ko bo spekla svojo prvo potico... Pa poti?ke ?e ni :angry: :ne vem: :whatever: Metulj?ka pa tudi ne :P

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boj?,samo na rit se ne daj tetovirat,ker je tam mehka ko?a,pa dokaj boli.... :( Drugje pa lahko,seveda ko bo potica pripravljena! :P:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boj?,samo na rit se ne daj tetovirat,ker je tam mehka ko?a,pa dokaj boli.... :( Drugje pa lahko,seveda ko bo potica pripravljena! :P:bravo:

 

Na to, da boli, v ?aru obljubljanja za poti?ko sploh pomislil nisem :blink:. No ja, glede na to, da bi ?la moja draga raje na Mount Everest kot pa da bi poti?ko naredila, bo moja ritka ostala brez slikice :hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sem se dal mal na to preklical in mal na splo?no informiral! Ogledal sem si ponudbo na

 

http://www.temnenjestekel.net/

http://www.kompare.si/v2/

http://www.avtonalepke.com/

 

Pri www.avtonalepke.com sem dobil vse potrebne informacije, povedali so mi kako se stvar odstreni! Pravijo da v nobenem primeru ne gre barva z nalepko dol (?e ni kak?na posebna folja), edino kar je, je to da z leti barva pod nalepko (ki je s tem za??itena) ostane tak?na kot je bila, drugot pa je pod raznimi vplivi (sonce, UV.....) tko da tu nastane ta razlika, ki jo je potem opazit, ?e tatoo odstrani?! Pri novej?ih avtih naj bi bilo to manj opazno, pri starej?ih pa bolj, zlasti pa na starej?ih rde?ih barvah! Uporabljajo samo foljo, ki je za te namene (za avtomobile), po ?elji pa naredijo z drugih folij (metal...) , ki pa jih je skorej nemogo?e odstranit........... Naredili so mi celo original izgled z izbranimi plameni na mojem avtomobilu, tko da sem videl natan?no kako bo avto izgledal z plameni, to sem zelo cenil, saj sem si tako izbral to?no to kar sem iskal, skratka naro?il sem pri njih, za dva plamena ter en tatoo za zadnjo stran bom od?tel 14 000 SIT!

Naslednji korak ki ga mislim opravit je da zatemnim stekla, bom ?e videl kje ali pri DR. Glass ali pa bom ?e kak?nega bli?je dobu, sicer pa je to nekolliko dra?ji kot cartatoo, ker pa? morajo obvezno tudi oni namestit!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,a ma? alpinistko doma?? :P:hohoho: Ker kao "pecivopekarca" o?itno ni.... :D

 

Ja "poti?kopekarca" res ni, je pa za vse ostalo izven konkurence :rispekt::rispekt: . K..c, nismo vsi za vse <_<, ?eprav, ?e bi se je lotila, bi jo ?e naredila, samo lotiti se je no?e. Pravi, da je preve? packanja, dela in ?koda ?asa :hohoho: Iz alpinisti?ne familje je pa res... ;)

 

P.S.: Kot bi rekel Dando za svojega Nisija, bom jaz za poti?ko. Poti?ka, joj moja poti?ka... :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pismo a se ne da to ?ist nikakor drga? po?timat kokr pa da pou avta stran potrga?? :hohoho:

Neki se mora dobit da gre tatoo lepo dol!?!?

 

 

ne gra preprosto ne gre je biv avto ze povsod in z vsem smo ze probal pa negre!!! :blink:

zato pa sm se 100% odlocu da nedam nikoli vec tatooja na bok!!

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja pa ko smo ze ravno pri nalepkah me zlooooooooooo zlooooooooooooo zanima ke bi se dal dobit kako nalepko mazda foruma pa tudi kake majce ali cesa podobneg ase nebi branil bi mal okol reklamo delu ne pa da sam te hon.... gledam!! :bravo:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja pa ko smo ze ravno pri nalepkah me zlooooooooooo zlooooooooooooo zanima ke bi se dal dobit kako nalepko mazda foruma pa tudi kake majce ali cesa podobneg ase nebi branil bi mal okol reklamo delu ne pa da sam te hon.... gledam!! :bravo:

 

Bomo zrihtal nalepke, za majice pa je malo pozno, mogo?e bi Klop?i? U, kake flise ali pa brezrokavnike zrihtou. B)

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bomo zrihtal nalepke, za majice pa je malo pozno, mogo?e bi Klop?i? U, kake flise ali pa brezrokavnike zrihtou. B)

 

ja ma nalepke mi je ze marko oblubu in to ze dolg nazaj ko se nisem biv tle pridruzen pa se do dans ni nic!!!

ma kar kol flis vetrovko... sam da mam mal reklame za na R :D

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za nalepke je treba na kak?no sre?anje prit, z majicami ne vem kako bo ker komarja ?e neki ?asa jaz nisem videl.

 

Za tatto je pa kar dobra cena, jaz sem imel 2 leti ga gor in se mi skor ni? ne pozna, samo ?e res dobro se pogleda. Ne verjet da bo barva ?la dol ker Project ima ?udn avto pobarvan :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj mam jz cudn avto pobarvan je cist profesionalno ko ko mora bit!!!! :blink:

pa kako naj na srecanje pridm ce pa delam mogoce se bi ce bi bla kaka bol normalna uro ko pa mi ne znese!!! :P

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj mam jz cudn avto pobarvan je cist profesionalno ko ko mora bit!!!! :blink:

pa kako naj na srecanje pridm ce pa delam mogoce se bi ce bi bla kaka bol normalna uro ko pa mi ne znese!!! :P

 

Vzemi dopust, koristi ure, uleti med slu?bo, udari plavga... :P

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzemi dopust, koristi ure, uleti med slu?bo, udari plavga... :P

 

 

ja se mi kar zdi bo pol kar celoletni neplacani dopust!!!! saj to nedeljo sem mev namen prit pa so me urgentno klical da je pizdarija pa sm spet izvisu!! :(

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, sam te nalepke dajat gor pa sploh ni lahko! Na eni strani mi je celo nalepko sfaudalo, ker me je veter oviru :( ! No uglavnem sem poklicu na avtonalepke.com jih vpra?al za nasvet, kako naj re?im problem, in so mi svetovali naj kar knjim pridem...... Res sem se odpravil, vendar nisem imel upanja da se da stvar u?timat! Pa vendar po polurnem pristopu majstra, ki je vedel kaj po?ne je stvar zgledala popolnoma druga?e! Ostali sti le ?e dve faudi, ki jih skorej da ni opazit :bravo: ! Ma?ina po novem izgleda res mega!

Sedaj je na vrsti temnenje stekelj :jupiii: , pol bo pa po?asi dovolj!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.