Skoči na vsebino

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?


Sorti

Priporočeno sporočilo

Mazda 323f 1.5i po klancu komaj 200km/h (po ?tevcu)

 

Mazda 6 cd136 230km/h po vi?njegorskem klancu

 

Mazda 323f 2.5 V6 240km/h po ravnini

 

in pol se ?udimo zakaj je ta odsek tolkrat zaprt :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 566
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

M3 1.6 CD letnik 2012..neki ?ez 190 po gps.....?voh to gre za svoje konje :ne vem:

 

moja je dosegla 200 po GPS, je pa sicer letnik 2006 :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po ravnino okoli 258-262 po gps,odvisno od dimenzie gume montirane (diameter),ker je to pri blokadi rpm(7200),stevc completely off the clock,se zabije v spodni del plastika ko odbrate se narastejo.glede na to koliko je lahek(mora biti okoli 1220 kg ker imam se klima montiran),moram rect da je kar stabilen in ni nekoli feeling da ni nazdor na avto.

 

 

the best is how fast it reachs final speed,especially with high boost mode B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj nabijate kolk gre po klancu gor, dejte raje kolk gre v vi?njegorski klanec proti ljubljani, kolk spodaj in koliko na vrhu. :jezicek:

Men gre PREVE?. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj nabijate kolk gre po klancu gor, dejte raje kolk gre v vi?njegorski klanec proti ljubljani, kolk spodaj in koliko na vrhu. :jezicek:

Men gre PREVE?. :hudicek:

 

Enkrat iz firbca sprobal pa je ?el ?tevc ?ez 190 :blush: navzdol je pa ve? ali manj nesmiselno sprobavat. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Kolegi, a kaj priganjate svoje konjicke?

 

Jaz V6 doslej se nisem pelju preko dobrih 180kmh, naj bi jih pa imela se kake 40 do 50 na zalogi, vsaj ce gre tem lastnikom verjeti tule:

http://mazda626.net/topic/20302-top-speed/page-5

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

V Nem?iji sem sprobal koliko gre in je GPS kazal 205 po ravnem ve? pa nisem upal ker je bila ?e kar gu?va na cesti (po prospektu je kon?na 204). Mislil sem koliko sem hiter, pa sem se moral nonstop umikat.  Je pa m6 karavan dizel l.2004, takrat je imela prevo?enih okrog 150000 km (realnih ????).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolegi, a kaj priganjate svoje konjicke?

 

Jaz V6 doslej se nisem pelju preko dobrih 180kmh, naj bi jih pa imela se kake 40 do 50 na zalogi, vsaj ce gre tem lastnikom verjeti tule:

http://mazda626.net/topic/20302-top-speed/page-5

nevem, ?e sm ?e kdaj reku, js sm svojo 323f spravu na 230km/h po ?tevcu, pa je blo ?e lufta :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.