Skoči na vsebino

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?


Sorti

Priporočeno sporočilo

hehe, jaz sem pa velikono?ni zaj?ek :blush:

 

Sej no?em bit pameten sam po ravnem se z 166KM ne more? peljat 250km/h. Fizikalno ne gre in bi rabil prek 200KM za tak "dose?ek".

Realno za 166KM je nekje morebiti kak km ?ez 230km/h.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 566
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

hehe, jaz sem pa velikono?ni zaj?ek :blush:

 

Sej no?em bit pameten sam po ravnem se z 166KM ne more? peljat 250km/h. Fizikalno ne gre in bi rabil prek 200KM za tak "dose?ek".

Realno za 166KM je nekje morebiti kak km ?ez 230km/h.

 

se kar strinjam s tem...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se kar strinjam s tem...

 

men je GPS pokazal terminal velocity speed 232kmh na mad?arski ravnini mimo balatona s 143 tovarni?kih + dodatek na cca 165KM....

 

S tem da v Sloveniji ni tako dolge ravnine, ker mora? kar nabrati....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako nekako, meni se zdi reciimo ?e bi ?la 240 (po ?tevcu) da je to ?e kar lepa porcija, ampak mo?no da je imel Javarje tudi ?e kaj predelano, pa ni povedu! :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

140 :blush: pred velkim servisom (nasledn teden :D ) je sploh ne mislim terat, sm kr ne?n z mojo.. :blush:

 

p.s. Glede na to, da je samo 90 konjska 1,5ka pa ma tud kila?e precej se nimam kej ogla?at v tej temi :P

Captain Slow za volanom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

140 :blush: pred velkim servisom (nasledn teden :D ) je sploh ne mislim terat, sm kr ne?n z mojo.. :blush:

 

p.s. Glede na to, da je samo 90 konjska 1,5ka pa ma tud kila?e precej se nimam kej ogla?at v tej temi :P

 

183km/h po specifikacijah. po stevcu bos nekje na 190 prisu, mogoc kak km vec odvisno kok laze. :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

183km/h po specifikacijah. po stevcu bos nekje na 190 prisu, mogoc kak km vec odvisno kok laze. :D

 

Povsem dovolj, nisem jst tip ko bi teral v nedogled, ce masina ni sposobna tolk iz sebe spravit :)

Captain Slow za volanom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

se vedno je motor mal zamorjen...

upam, da se bo kmalu zbudil

Objavljena slika

 

Labi pa ne da si uporabiljal TEMPOMAT????

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

183km/h po specifikacijah. po stevcu bos nekje na 190 prisu, mogoc kak km vec odvisno kok laze. :D

 

js sm s C-jko pelu najve? 185km/h

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja gre verjetno okrog 215km/h. Bom to preveril 22 maja na poti na ?tajersko :D

 

Lahk se zmenva za dons zvecer pa ti js testiram kok gre na gorenjsi avtocesti:)..mislim da more it kr neki cez 215.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahk se zmenva za dons zvecer pa ti js testiram kok gre na gorenjsi avtocesti:)..mislim da more it kr neki cez 215.

 

Iceman22 midva bi se lahko dobila nekje na piru, ?e ska?e? po Kranju, da vidim tud tvoj avto v ?ivo. ?e ti je interes lahk tel. cifro na PM dobi? ali po?le? svojo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.