Skoči na vsebino

Sex chat

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Kaj je "ženska pamet? 

Obleče se za 500€, sleče se za 100€.

 

 

Kaj je "moška pamet"?

Ne dojame, da ga to v vsakem primeru košta 600€...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 16 urami je Slivka napisal:

Pri seksu me najbolj moti to, da ga nimam...

 

to pa pr teb dvomim... maš kr lepo četico dokazov :hudicek:

33112_1.png

Napisano (urejeno)

...poštar...

 

...lopata...😋

Popravljeno od Shrek
Napisano

Prikolesari sodelavka pred firmo, pa je slabo postavila kolo in se kolo zvrne po tleh. Jaz komentiram:

- "A je kolo padlo v nezavest?"

 

Ona pa meni nazaj:

- "Če bi ti bil pol ure med mojimi nogami, bi tudi ti padel v nezavest..."

 

 

 

Nisem nič več komentiral...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Sedita dedek in babica, gledata televizijo in babica nagovori dedka, da gre v klet iskat kaj za srknit, če je mogoče kakšno žganje. Dedek se res odpravi v klet, najde neko zaprašeno steklenico, obriše prah z nalepke in prikaže se napis KONJAK. Dedek odnese gor in z babico štamperle po štamperle spraznita steknenico. Zvečer babico zaščemi med nogami, privije se k dedku in dedek je takoj za akcijo. Pa prvič, pa drugič, pa tretjič, pa ... ... ..., pa sedmič. Babica vsa izmučena in prepotena vpraša dedka:

- "Kaj sva midva to pila?"

 

Dedek popolnoma obriše prah s steklenice in prebere:

- "Če se konj aktivno ne pari, primešajte 1 dcl tega zdravila v 10 litrov vode in naj popije."

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Ne piješ - vsi ti ponujajo alkohol.

 

Vegetarijanec si - vsi ti ponujajo meso.

 

Nisi jebal že mesec dni - nobena nič ne ponuja...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ni tako hudo kot piše.😉 Se samo heca, da ostali ne bi šli tja. Da se dobit hotele, ki so cenejši kot pri nas. V bistvu je vse cenejše,od hrane, pijače,kapučinov. Edino Benz je dražji. Bdw, tega "mojega" hotela ne iščite na bookingu. 😉 50% nastanitev v Dolomitih  sploh ni na bookingu ampak pokličeš v lokalno turistično agencijo in to dajo tel.št in naslove. Bookingu je najdražja opcija.
    • Če jo iščeš jo najdeš  
    • Ne strašit forumašev. ,ker bodo mislili,da je vse res. 😉 Sam sicer zaradi kolena letos nisem bil na open na Selli Rondi,a kolegi so bili.  Pri "mojem"  sobodajalcu v hotelu *** v Alba di Zanazei  (kjer na žalost nimajo ćevapov) pride na osebo ---65€ /dan z zajtrkom. Seveda so drugod tudi sobe za par jurjev €/ dan a so bile vedno take. Če jo iščeš jo najdeš.😄
    • Peščica njih... 
    • Bini kje ti zivis? Denar je, ljudje si privoscijo, kaka elita? Poglej navadne slovence, vsak ma ze avtodom za 60k. Standard je narasel povsod. A misliš da so okoli mene bili te dni na smučiščih elita? 50% Slovencev. Vcasih je tezko priznati, da nam je uspelo.   Poglej letne pavsale 4k do 8k, in ga tezko dobis, sami slovenci.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.