Skoči na vsebino

323F BA Body kit + styling


Ploki

Priporočeno sporočilo

Za take primere predlagam, da kontaktirate mojga maherja Edota iz Toma?eva!

 

Tle je cifra, pa se probite kej zment, ker npr. pragi se mi zdijo dost ugodni - Zemir dobr bi ti pasal! <_<

 

Edo: 041 508 794

in NE - n? nimam od tega, ?e sem ga mal pohvalu! :angry:

 

Ja hvala za cifro :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 105
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Tole sem na?el :)

Matr meni res v?e?en body kit, sploh zadnji odbija? je res super, te?ko je lepega najdt. Cena mi je nekam nizka za vse skupaj??? Druga? je 470 EUR?? Je lahko tole nateg?

http://cgi.ebay.de/MAZDA-323-F-323F-BA-BOD...1QQcmdZViewItem

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta je lepa, dej kak?no fotko od spredaj? da slu?ajno ni kak?en plug gor namontiran

 

Od spredaj mi ni ravno u?e?.post-101-1164292969_thumb.jpg

 

Grega glej tle jih ma? ful pa mal skombinira? pa je to to :bravo:

www.club323f.com/ba/cars/car.php

 

Mislim da se boste strinjal da je ta ena lep?ih :rispekt:post-101-1164293548_thumb.jpgpost-101-1164293621_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kozvort ?ank je najbr? ful prakti?en za kak?en havba parti, v smislu pitja, predn se gre vn! :D

 

Men je najlep?a tista slikana od zadi, rde?a, ko ma leksus lampe in 2 mini krogca za rikverc lampe izdolbena iz blende! Nasplo?no pa mi leksus nekak ne gre na rde?o, bognedej belo makino! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

zakaj sploh lexuske s krom podlago ce so crne lepse

 

jaz bi si ono zadno lajsto na crno spricnil.. si bom ce dobim kje, original bi pustu za primer prodaje. vec mas krame na avtu tezje ga prodas

 

jaz bom tut makeover pocasi naredil, morda cez pocitnice zdaj :jupiii:

 

mimogrede, kok pride da ti feltne respraya nekdo (profi da se mi naujo ob prvem dezju oluple)

 

 

evo to je pa men zgreseno... lexuske pa rdeca srednja

bleh

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

tile tvoji sta totalno razli?na podal?ka, na prvi beli je origanl V6 na drugi pa en X

 

 

sej ?rno ti lahko vsak li?ar pobarva, pa ?e veliko nebi smel vzet. Pa priporo?am da ostanejo samo navpi?ne pal?ke v odbija?u, tiste ki so zravn meglenk, ker res hudo pride :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo kot ideja.... tko sm mel jaz narejeno....sem notr vse palcke pozagu pa stranski dve malo odebelil....Objavljena slika

Ce bos pa ze spredaj barval bi zanlo tudi zadaj lepo ispasti...sem ze jaz enkrat razmisljal...seveda ce obdrzis original odbijac.

 

 

 

LP, Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ja sj to sm studiru da bi tisto policko zadej tut potem s crno pobarvu, ampak samo v primeru da tud spredaj :) samo zadaj brez spredaj bi pomoje blo mal izven konteksta

 

sej vem da sta dva razlicna podaljska, samo od GT podaljsek ma u nulo linijo speljano tle pa ce bo samo pobarvana linija nevem kko bo izpadlo.. lahko izpade mal kitajsko :| nevem pa pa kk bi bolj nakazal linijo.. da kanalcke not izbrusim? al nevem.

 

a je ze kdo sam barval s crno zadeve? pac ni panike barve skint :) ker bom tko al tko pustu licarju neki za to da mi v osnovi na zeleno postriha zadeve.

 

mel sm tud idejo da bi okrog in okrog podaljski bli crni :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • "Imamo Mazdo 3 G120 in Mazdo 6 G165, oba z ročnim menjalnikom. Ko se enkrat navadiš na posebnosti tega motorja in prestavna razmerja (je kar razlika med tema dvema avtoma), je vožnja užitek. Pri naši vožnji se motor zelo redko zavrti nad 4.000 obratov in tistih nekaj konjev nad 4.000 pri G120 ne pogrešam."   Mazda 3 je zame glede tega precej boljša, še bolj prijetna za vožnjo.
    • Ja dejansko je tako, da pri teh AC hitrostih precej vpliva na porabo zračni upor in se učinkovitost EV motorjev zgubi.  Sam imam pri podobnem režimu vožnje pri istem avtu porabo cca 5,8 l/100 km, kar znaša cca 5,8 x 9,5 = 55 kWh energije/100 km. Pri dejstvu, da je učinkovitost ICE cca 30% je efektivna poraba za premikanje "mojega" dizla 55 x 0,3 = 16,5 kWh/100 km, ostalo so izgube, tako da so energetsko (energija, ki jo potrebuje vozilo za premikanje) EV vseeno bolj učinkoviti kot ICE.  V ostale zadeve pa se ne spuščam, vsak pač vozi tisto, kar mu bolj ustreza. 
    • Ja ampak pozabljaš dejstvo, da imata v Mazda3 motorja G120 ali G165 različen menjalnik - prestave so pri G120 daljše; pri G165 pa krajše - torej ko šaltaš G165 na npr 5k rpm bo ob novi brzini na višjih obratih npr 2,8k; pri G120 pa recimo če jo isto šaltaš pri 5k bo potem na nižjih npr 2,5k.
    • Imamo Mazdo 3 G120 in Mazdo 6 G165, oba z ročnim menjalnikom. Ko se enkrat navadiš na posebnosti tega motorja in prestavna razmerja (je kar razlika med tema dvema avtoma), je vožnja užitek. Pri naši vožnji se motor zelo redko zavrti nad 4.000 obratov in tistih nekaj konjev nad 4.000 pri G120 ne pogrešam.   Tale M3 Revolution 2018, ki sem jo pripel ... za 8.900 €, me malo mika, hkrati pa imam 2 zadržka: - prevoženi km v povezavi s povprečno menjavo olja med 20.000 in 27.000 km - avto je bil po eni strani poškodovan, vrata, stebriček, ... blatnik ... pred kratkim popravljeno v xx delavnici    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.