Skoči na vsebino

323F BA Body kit + styling


Ploki

Priporočeno sporočilo

nevem se ko se mi ne da precnih dol pometat zaenkrat.. :) sej se ni konc, sam ze pragovi/podaljski in fedre so kr velik step proti prej.. aja pa se xenonke ;D :vesel:

 

danes sem pod vrocino sprednji podaljsek krivu da bodo linije u nulo prisle.. ne maram grdih linij :| zgleda kt keson pol avto. licarju se pa nikol ne da tega tk delat.. zato sm tut kanale sam naredu da sam spricne po linijah pa da bo res tiptop :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • Odgovori 105
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Seveda se da!!!

In ko ima? ?e razdrto ?e angel eyes notri in si zmagu!!!

 

Samoooo.................................kdo bo tega hudi?a narazen dajal!!!!

Sam sm se hotel spravit narazen dat lu?i pa so mi odsvetovali!!

 

 

Sicer pa lahko si 1. ki izvede zadevo in doka?e da je to lepo mo?no narest brez zapletov!!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samoooo.................................kdo bo tega hudi?a narazen dajal!!!!

Sam sm se hotel spravit narazen dat lu?i pa so mi odsvetovali!!

Sicer pa lahko si 1. ki izvede zadevo in doka?e da je to lepo mo?no narest brez zapletov!!! :bravo:

 

Jaz sem to storil na moji Cki, res pa je, da sem prvi? porabil 2 dni. :blink:

 

to je sedaj na bingecih ful popularno in vsi razdirajo in barvajo :D

 

ĐDM :hohoho: Ne saj JDM je kul druga?e. :rispekt:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 leta kasneje...

Za take primere predlagam, da kontaktirate mojga maherja Edota iz Toma?eva!

 

Tle je cifra, pa se probite kej zment, ker npr. pragi se mi zdijo dost ugodni - Zemir dobr bi ti pasal! <_<

 

Edo: 041 508 794

in NE - n? nimam od tega, ?e sem ga mal pohvalu! :angry:

 

A je ta model ?e aktualen?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

polep?a?? <_<

ta avto je najlep? serijsko -35mm

 

Ploki bod ziher, da nebom delu ri?a ven ;)

 

Kej tajgale se mi npr. zelo dopade:

 

post-1139-1289604548_thumb.jpg post-1139-1289604560_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

te pragovi so grdi.

spredn podalsek ima isti kot sem ga jaz mel in je edn najlepsih, ce hocs, na rdeci bi ful dobr izpadlo, nared spredi kanalcke tk ko sm jst pa crno spricn.. cak

 

http://www2.arnes.si/~cegorenga11/.mazda/.hohoho/maca4.jpg

s tem da dej se stebricke pa mrezo spredaj pa si zmagal.

 

spojler pusti original zadaj...

 

sem je pa videl vceraj :P:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

te pragovi so grdi.

spredn podalsek ima isti kot sem ga jaz mel in je edn najlepsih, ce hocs, na rdeci bi ful dobr izpadlo, nared spredi kanalcke tk ko sm jst pa crno spricn.. cak

 

http://www2.arnes.si/~cegorenga11/.mazda/.hohoho/maca4.jpg

s tem da dej se stebricke pa mrezo spredaj pa si zmagal.

 

spojler pusti original zadaj...

 

sem je pa videl vceraj :P:bravo:

 

To?no tak, v barvi bom nadaljeval v stilu kot sem si zamislu pri C-jki, se pravi ?rno-rde?a kombinacija. Namesto mre? bom pa raj?i uporabu satovje. Primer C-jke:

 

post-1139-1289830013_thumb.jpg post-1139-1289830023_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepi na?rti :bravo: Sploh pa ona bela s ?rno streho :blush: I'm in love :ljubezen: (tak bo moj naslednji avto).

 

Eeeeem...ko ?e tu neke mojstre za homologacije omenjate... jaz bi potreboval papirje za ?portni izpu?ni lonec Auto building performance, ve kdo za koga? (glede na to da izpuh nima kode bi mi oni poslali kake papirje ?e jih kontaktiram?).

 

 

Deeyan, ho?em da podrobno pisno in slikovno predstavlja? tvoje mikavne na?rte ;)

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Eeeeem...ko ?e tu neke mojstre za homologacije omenjate... jaz bi potreboval papirje za ?portni izpu?ni lonec Auto building performance, ve kdo za koga? (glede na to da izpuh nima kode bi mi oni poslali kake papirje ?e jih kontaktiram?).

 

 

?e nima vgravirane/vtisnjene E1 oz Ex (kjer je x ?tevilka od 1 in ve?) bo te?ko karkoli homologirat. Razen, ?e bo? kje dobil kak?ne dobre veze.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nima vgravirane/vtisnjene E1 oz Ex (kjer je x ?tevilka od 1 in ve?) bo te?ko karkoli homologirat. Razen, ?e bo? kje dobil kak?ne dobre veze.

 

Kaj te cifre veljajo tudi za serijski izpuh od nekega drugega avtomobila, kot ga imam naprimer jaz?

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepi na?rti :bravo: Sploh pa ona bela s ?rno streho :blush: I'm in love :ljubezen: (tak bo moj naslednji avto).

 

Eeeeem...ko ?e tu neke mojstre za homologacije omenjate... jaz bi potreboval papirje za ?portni izpu?ni lonec Auto building performance, ve kdo za koga? (glede na to da izpuh nima kode bi mi oni poslali kake papirje ?e jih kontaktiram?).

Deeyan, ho?em da podrobno pisno in slikovno predstavlja? tvoje mikavne na?rte ;)

 

Pato, na?rte si ?e zarisujem, ko bojo nekak pribli?no v planu bom objavu v photoshop izvedbi ;)

 

Kar se pa homologacije za izpuh ti?e sm pa ravn zadn? govoru s kolegom (ki je imel tole belo BG-jko) in mi je reku, da pozna nekoga, ki cifre vgravira na avspuh. Se bom pozanimu pa ti javim ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.