Skoči na vsebino

Problem s CD pri M6


Priporočeno sporočilo

Pri moji M6 so se pojavile te?ave s CD-jem. Ne glede ali je CD original ali zape?en mi ga skoraj vsaki? izvr?e in napi?e CHECK CD. Potem ga poizku?am zopet pognati in zadeva se ponovi. Tako "?oganje" traja ve?krat, potem pa mi v?asih uspe, v?asih pa tudi ne. Vsi CD-ji so ?isti in brez po?kodb, tako, da je problem s predvajalnikom. Sedaj pa ne vem ali ga je potrebno o?istiti, morda kaj nastaviti, skratka ali je kdo ?e imel podoben primer?

 

Hvala za odgovore.

 

Boj?

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri moji M6 so se pojavile te?ave s CD-jem. Ne glede ali je CD original ali zape?en mi ga skoraj vsaki? izvr?e in napi?e CHECK CD. Potem ga poizku?am zopet pognati in zadeva se ponovi. Tako "?oganje" traja ve?krat, potem pa mi v?asih uspe, v?asih pa tudi ne. Vsi CD-ji so ?isti, tako, da je problem s predvajalnikom. Sedaj pa ne vem ali ga je potrebno o?istiti, morda kaj nastaviti, skratka ali je kdo ?e imel podoben primer?

 

Hvala za odgovore.

 

Boj?

 

 

Meni se tudi dogaja to,....sam sem mislil da so moji CD-ji fu?... <_<

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbol? da avte zamenate. :hohoho::hohoho:

Js mam 8 let star avtoradio, pa dela ?e vedno tako kot prvi dan, ne mu?ijo ga cd-ji ne njihova povr?ina, bere tud rw-je(mora bit fuji) pa tega nikjer ne pi?e. :blink:

Tam do novga leta mi bo pa tud dvd - je bral. :danzoman::ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbol? da avte zamenate. :hohoho::hohoho:

Js mam 8 let star avtoradio, pa dela ?e vedno tako kot prvi dan, ne mu?ijo ga cd-ji ne njihova povr?ina, bere tud rw-je(mora bit fuji) pa tega nikjer ne pi?e. :blink:

Tam do novga leta mi bo pa tud dvd - je bral. :danzoman::ouje:

 

 

A ne, Mazde pa ne dam :angry:

?e ne bo ?lo druga? si bom pa sam pel pa poro?ila poslu?al :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ne, Mazde pa ne dam :angry:

?e ne bo ?lo druga? si bom pa sam pel pa poro?ila poslu?al :hohoho:

 

Ti za poro?ila rabi? Cd-je ? :hohoho::hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti za poro?ila rabi? Cd-je ? :hohoho::hohoho:

 

Poro?ila so na radiu, namesto CD-ja si pa pojem. Sedaj kapisch??? :rolleyes:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti za poro?ila rabi? Cd-je ? :hohoho::hohoho:

 

A ti ne? Jaz si vsa poro?ila posnamem na CD-je v MP3 obliki in jih v miru poslu?am med vo?njo, ker takrat imam precej ?asa, ki se ga ne da bolj pametno izrabiti. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ti ne? Jaz si vsa poro?ila posnamem na CD-je v MP3 obliki in jih v miru poslu?am med vo?njo, ker takrat imam precej ?asa, ki se ga ne da bolj pametno izrabiti. ;)

 

Pa ?e sekirat se ti ni treba preve?, ker ve?, da se je vse to, kar poslu?a?, ?e zdavnaj zgodilo (pi?uka sem dobr zamotal ) :hohoho:

 

Ena molba/?alba : vsem tistim, ki mate namen iz 6-ke ven pometat kak?ne cd al pa mp3 predvajalnike, poni?no prosim za pravo?asno sporo?ilo na forum, da se lohka zraven postavim pa lovim (?mrc) :hohoho::hohoho::hohoho:

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, zadeva je o?itno urejena. V?eraj sem kupil ?istilni CD in zadevo stestiral. Zaenkrat zadeva deluje normalno in upam, da bo tako tudi ostalo. Sem pa moral postopek kar nekajkrat ponoviti (2X na suho in cca. 7X s teko?ino), od sedaj naprej pa bo treba ?istiti redno. Je bila pa le?a o?itno zelo umazana, saj se je ena od dveh metlic iz bele spremenila v ?rno-sivo barvo.

 

Za info.: uporabil sem VIVANCO CD laser lens cleaner CD LC 06 EDV-NR I550 6 (1.990,00 SIT, Big bang).

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, zadeva je o?itno urejena. V?eraj sem kupil ?istilni CD in zadevo stestiral. Zaenkrat zadeva deluje normalno in upam, da bo tako tudi ostalo. Sem pa moral postopek kar nekajkrat ponoviti (2X na suho in cca. 7X s teko?ino), od sedaj naprej pa bo treba ?istiti redno. Je bila pa le?a o?itno zelo umazana, saj se je ena od dveh metlic iz bele spremenila v ?rno-sivo barvo.

 

Za info.: uporabil sem VIVANCO CD laser lens cleaner CD LC 06 EDV-NR I550 6 (1.990,00 SIT, Big bang).

 

 

THX za info... morem it ?e jaz iskat....

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

THX za info... morem it ?e jaz iskat....

LP daVid

 

A ni cnej avto zamenat za novga ??? :hohoho::hohoho::hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni cnej avto zamenat za novga ??? :hohoho::hohoho::hohoho:

 

Nisem tako bogat, da bi poceni kupoval... :hohoho::hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem tako bogat, da bi poceni kupoval...

 

:bravo::hohoho:

 

Se je pa meni tudi to 1x naredlo,da je skoz pisalo ckeck disk,pa sn ugotovil,da mu pa? tista firma CDjev ni pasala,pa sn samo druge nabavo pa je blo! ;) ?udlo me je samo,da mu niso pasali Verbatim CDji,ki jih takoreko? skozi uporabljam in ki so dokaj kvalitetni,potegno pa je neki Smartbuy! ?zmeden? Zaj pa? za v avto uporabljam Sonyjeve,ki mu tudi pa?ejo! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::hohoho:

 

Se je pa meni tudi to 1x naredlo,da je skoz pisalo ckeck disk,pa sn ugotovil,da mu pa? tista firma CDjev ni pasala,pa sn samo druge nabavo pa je blo! ;) ?udlo me je samo,da mu niso pasali Verbatim CDji,ki jih takoreko? skozi uporabljam in ki so dokaj kvalitetni,potegno pa je neki Smartbuy! ?zmeden? Zaj pa? za v avto uporabljam Sonyjeve,ki mu tudi pa?ejo! :bravo:

 

Tudi to je mo?no, vendar meni ni hotel ve? brati ni?. Ne originale, ne zape?ene (katerekoli), torej totalen blackout. ?e dobro, da je sedaj ok in da ni ?la optika.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...

Evo, zadeva je o?itno urejena. V?eraj sem kupil ?istilni CD in zadevo stestiral. Zaenkrat zadeva deluje normalno in upam, da bo tako tudi ostalo. Sem pa moral postopek kar nekajkrat ponoviti (2X na suho in cca. 7X s teko?ino), od sedaj naprej pa bo treba ?istiti redno. Je bila pa le?a o?itno zelo umazana, saj se je ena od dveh metlic iz bele spremenila v ?rno-sivo barvo.

 

Za info.: uporabil sem VIVANCO CD laser lens cleaner CD LC 06 EDV-NR I550 6 (1.990,00 SIT, Big bang).

 

Tudi jaz imam enak problem, pa me zanima ?e je ?e kdo re?il ta problem s ?istilnim CD-jem? (da ne me?em denarja v prazno)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Pri moji M6 so se pojavile te?ave s CD-jem. Ne glede ali je CD original ali zape?en mi ga skoraj vsaki? izvr?e in napi?e CHECK CD. Potem ga poizku?am zopet pognati in zadeva se ponovi. Tako "?oganje" traja ve?krat, potem pa mi v?asih uspe, v?asih pa tudi ne. Vsi CD-ji so ?isti in brez po?kodb, tako, da je problem s predvajalnikom. Sedaj pa ne vem ali ga je potrebno o?istiti, morda kaj nastaviti, skratka ali je kdo ?e imel podoben primer?

 

Hvala za odgovore.

 

Boj?

 

ponavadi je to zjutraj/kondenz.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ponavadi je to zjutraj/kondenz.

 

KOndenz v cd-predvajalniku ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.