Skoči na vsebino

Zakaj izginjajo karavani C razreda


Boss

Priporočeno sporočilo

Sicer mi karavani niso bili nikoli preve? v?e? a so bili v devedesetih zelo trendy. Zdaj pa postaja zanimivo, da enostavno izginjajo iz palete modelov in to predvsem iz t.i. golfovega razreda.

 

Nekaj primerov

 

Mazda 3

Citroen C4

Hyundai Elantra

Kia Cerato

(zanimivo, da sta se oba najmo?nej?a korejca losala vseh karavanov)

VW Golf, Jetta

Ford Focus

itd.

 

Res, da proizvajalci ponujajo srednje velike enoprostorce samo to ni to. ?e danes je veliko kupcev, ki si ?elijo limuzino z nahrbtnikom a jih je v ponudbi ?edalje manj in pred desetimi leti bi skoraj dal roko v ogenj, da bodo izumrle klasi?ne limuzine a zgleda da to ?aka karavane.

 

Ne vem, kaj pa ostali mislite, kaj je glavni vzrok izumiranja te oblike?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Truge na ?tirih kolah, pojma nimam :D nisem se ?e zavzel da sploh umirajo... no recimo ce pogledamo kako zgleda Honda Accord v caravan izvedbi meni osebno slabo postane, 6-ka pa je ql :bravo:

 

Kdor je oblikoval Hondo Accord je res mimo usekal. Dobro, sprednji del je OK, zadek je pa tema. Vedno ko jo vidim, imam ob?utek, da ji je odbija? dol padel, skratka kr neki :whatever: Bljak.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram re?, da kar se mojga okusa ti?e, mi nikakor ne 'potegne' noben od karavancev. Bla je pred ?asom tista stara laguna karavan, ki je za tiste ?ase mal odstopala od klasi?nih karavancev in je bla kar v?e?na na pogled. Zdi se mi, da nekako danes ni ve? potrebe po takih vrstah avtomobilov (mogo?e bi me statistika sesula), ampak po moje narod raj?i kombinira z dvema avtomobiloma. :whatever:

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.