Skoči na vsebino

Zdrava prehrana, ?port in rekreacija


BOJČ

Priporočeno sporočilo

  • 3 tedne kasneje...
  • Odgovori 496
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kot bi Ally rekla je folk ?ist ubrisan. Danes sem ob 16 uri sre?al skupino kolesarjev, ki so gonili padala po ?go?em soncu na plus 36 stopinjah. Vsi tije so bili s precej preve? kilogrami, zaripli v ksiht in ?isto rde?i, kot kuhani raki. Zgledali so pa tako jadno, da sem skoraj ustavil pa se jim ponudil, da jih peljem.

 

Pol bo pa koga kap sunla samo zato, ker ho?ejo na silo shuj?at v zadnjih 14 dneh pred dopustom. Da so pa prej celo leto ?rli k prasci jim pa ne potegne. Po koncu kolesarjenja se bodo pre?vicali in zgubli 2-3 litre vode in bodo stopli na tehtnico, ki bo kazala 3kg manj bodo pa veselo vzkliknili hura-najja?i smo in se zgrudili v nezavest od dehidracije.

 

Res ne vem kje je nekaterim pamet, mediji opozarjajo, da se naj folk izogiba vro?ini, naj ne ?porta po soncu ipd. Pa se najdejo kreteni, ki celo leto niso ni? zase naredili zdaj pa izzivajo usodo, pol se bodo pa vsi ?udili zakaj jih je tako hitro pokopalo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe Boss,..dobr napisan,..si pa pozabu povedat da poleg tega mu?enja na kolesu verjetno furajo ?e kk?no "instant" dieto kjer bolj kot ne strada?, tko da poleg tistih -3kg doda? ?e ene -2kg zarad izpraznjenih zalog glikogena, pa ?e kk?g dag skurjenih mi?ic,..po dopustu pa +8kg pa n? jasn od kje,..

 

poznam te genialce,..vsi k me niso vidl ve? kukr en let me itak nejprej ne prepoznajo,..pol sledi ?ok "waw na keri dieti si pa bla" in vid? kako komi ?akajo da jim izda? ta ?ude?ni recept kako bojo tud oni shuj?al nejmn 20kg,..valda u enmu mescu,..pol pa veliko razo?aranje ker jim pove? da ni nobenga ?ude?a ampak velik miganja pa po doma?e povedanj manj ?ri,..in to na dolgi rok,..

 

sicer sm pa ?e navajena poslu?at usa pametovanja o tem kako bom oh in sploh zbolela in me bo tko al tko pobral in kak?no ?kodo si delam pa se sploh ne zavedam :whatever: ?ez 5min pa ?e sli?? to isto ?ensko javskat kako se je zredila in kako nej shuj?a :ne vem: a ni huj?anje ?kodljivo in zboli? zard tega? ?zmeden?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ni huj?anje ?kodljivo in zboli? zard tega? ?zmeden?

 

Ja,smrtno nevarno je..... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

itak,..a ?e nisi sli?u da je tud ?ivljenje smrtno nevarno,..baje ?e noben ni pre?ivu :ne vem:

 

 

BAJE........ :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko ste neki omenjal L carnitine, ga lih zdej jz testiram, sicer ?ele en tedn (no "?ve?ljivo" tbleto zutri in eno zv?er, cca. pov urce pred vadbo), ampak se mi zdi da je trend pozitivn, sploh glede na jutranje laufanje in ve?erno kvihtanje! :ouje:

 

Sicer mi je en kolega reku da sm El loco da testiram El carnitine, ampak bomo vidl :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kok mg tablete ma? to? ker naj bi ble nejbl u?inkovite na te??e in sicr nekje 2g :ne vem:

 

js ?e laufam zjutri vr?em vse 2g l-karnitina pa 200mg kofeina al pa 120g kofeina ˛& taurin in je res ful razlika ?e uzamem to al pa ?e ne :bravo:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mnja jaz pa delam vse brez tablet,samo z dosti miganja..... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni ?udn da nobene ribe ne ujame?,..tm mor? bit pr mir ti pa vse dela? z dosti miganja :P

 

 

Ne ne,to je ?isto druga vrsta ulova..... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

No da obudimo temo...danes....konec izpitov....dez....Pa naredimo burek(naj bi bil albanski), po moji novi pridobitvi: kuhinja balkana :bravo:

 

To je zdrava prehrana za sportnike kot smo na forumu :P

No pa se moj izdelek...zraven pa vsekakor jogurt njam njam

 

Objavljena slika

 

 

 

Baklavo sm pa pozabu slikat..in je ni vec :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta burek je prevec lep, da bi bil albanski :)

aja se to: tukaj v slo je burek vse isto...na kosovu je razlika: burek je tist kar dobis v burekdzinici se pravi te podolgovate cevi, to kar si ti naredil je pa pite (pita)

pa dober tek :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta burek je prevec lep, da bi bil albanski :)

aja se to: tukaj v slo je burek vse isto...na kosovu je razlika: burek je tist kar dobis v burekdzinici se pravi te podolgovate cevi, to kar si ti naredil je pa pite (pita)

pa dober tek :)

 

 

pa bemu kako jim rata nardit tko lepo? men se use podira ?e ho?m nardit zavitga :(

tko da nardim,..pito? :hohoho::hohoho::hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.