Skoči na vsebino

Zdrava prehrana, ?port in rekreacija


BOJČ

Priporočeno sporočilo

No po dogem ?asu sem se tudi jaz malo pretegnil :P Imel sem ?portni dan najprej tekmovanje v odbojki in osvojil 1. mesto :danzoman: in potem ?e nogomet ki pa se je kon?al z zvitim gle?njom in bole?inami v mi?icah(Naslednji dan) Tako da se bo treba mal bolj aktivno gibat :P:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 496
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

allyssa kofein je splo?no znan po tem da te po?ivi in z tem tudi pove?a sr?ni utrip.

 

Marsikje sem bral, da tisti dan ko ne trenira?, bi blo priporo?ljivo spit 1 kavo, da telo tudi tisti ?as malce bol dela in ne samo po?iva.

 

Bom kopiral ?lanek in prilepil tukaj, saj je veliko napotkov za pravilni tek

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej to o kofeinu vem,..power force je kofein in taurin u kapsulah,..in ga uzamem tud zjutri,..

 

in sm ga jemala ?e prej,..sam ni mi jasn zakaj tak pulz u?er,..verjetn bo kombinacija vro?ine, power forca in premal spanca :ne vem: bom pa? mogla kasnej laufat al pa ve? spat :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no more...

ne opozarjajo zaston na stranske ucinke. je pa odvisno od cloveka do cloveka. men ne ustreza, ceprav so rezultati res hitr.

 

http://www.maxximum-portal.com/sport/forum

 

kle mas vse, kar rabs vedt...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No po dogem ?asu sem se tudi jaz malo pretegnil :P Imel sem ?portni dan najprej tekmovanje v odbojki in osvojil 1. mesto :danzoman: in potem ?e nogomet ki pa se je kon?al z zvitim gle?njom in bole?inami v mi?icah(Naslednji dan) Tako da se bo treba mal bolj aktivno gibat :P:D

 

In kako to?no lahko osvoji? prvo mesto v odbojki.... :blink::hohoho:?zmeden?

 

 

 

Jest sem danes na piniku osvojil prvo mesto v pikadu :danzoman::bravo:

 

 

....oziroma sem metal to?no eno igro in se mi je usral kot ?e nikol, pa sem nabrisal vse "kafanske majstre" na?e firme.... valda sem se pol izgovoru, da so pregnili zame, naj kar sami ?e mal vadijo.... :hohoho:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

....oziroma sem metal to?no eno igro in se mi je usral kot ?e nikol, pa sem nabrisal vse "kafanske majstre" na?e firme.... valda sem se pol izgovoru, da so pregnili zame, naj kar sami ?e mal vadijo.... :hohoho:

 

smart move man... sam zdaj ne sme? nikoli ve? z njimi igrati in bo? ostal ve?ni ?ampijon :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kako to?no lahko osvoji? prvo mesto v odbojki.... :blink::hohoho:?zmeden?

Jest sem danes na piniku osvojil prvo mesto v pikadu :danzoman::bravo:

....oziroma sem metal to?no eno igro in se mi je usral kot ?e nikol, pa sem nabrisal vse "kafanske majstre" na?e firme.... valda sem se pol izgovoru, da so pregnili zame, naj kar sami ?e mal vadijo.... :hohoho:

 

Premaga? nasprotnike :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja,se frizura pa zdrava prehrana je ful povezano.... :hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ego do Pakistana........ ?zmeden? Pa kaj si nor,kaka izjava..... :hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm........ne! :ne vem: Je pa za trenutek sonce zginlo.....a je to to??? :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

valda,..odseva od moje nove blond barve :bravo:

 

A ma? metalik farbo na glavi?? :lol::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.