Skoči na vsebino

Cel bazen vode u kufru


Priporočeno sporočilo

Ma zdej ko je biv spet orng d?, sm opazu da sm pokasiru spet cev fuk ene vode u kufr, pa me zanima od kje se loh le-ta pojavi, ker kot opa?am prihaja od spodi, tko da odpade opcija da mi streha al pa kake zgornje dihtunge pu??ajo! <_<

 

Pol pa sumim da je okol blatnikov kej narobe na?timano al kaj, al pa kak?ni zra?niki prtlja?nega prostora, da so zabasani (?e sploh obstajajo seveda)! B)

 

Djte mi kak?en predlog, kaj bi loh blo in kako re?it zadevo, ker nebi rad po mo?nost celo kake rje kasiral! :whatever:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma zdej ko je biv spet orng d?, sm opazu da sm pokasiru spet cev fuk ene vode u kufr, pa me zanima od kje se loh le-ta pojavi, ker kot opa?am prihaja od spodi, tko da odpade opcija da mi streha al pa kake zgornje dihtunge pu??ajo! <_<

 

Pol pa sumim da je okol blatnikov kej narobe na?timano al kaj, al pa kak?ni zra?niki prtlja?nega prostora, da so zabasani (?e sploh obstajajo seveda)! B)

 

Djte mi kak?en predlog, kaj bi loh blo in kako re?it zadevo, ker nebi rad po mo?nost celo kake rje kasiral! :whatever:

 

To je samo varnostna obte?itev, da ti nebo odna?alo zadnjega dela.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne sekiraj se kako zlato ribico si noter daj pa si zamgu, ker bo? mel akvarij v avtu. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz sm sigurn da voda prhaja odspodi, zato ker ?e npr. avto perem, ni notr (kokr se spomnm) n? moker, pri tem pa po podvozju ne polivam glih nevem kolk! <_<

 

Vidu sm da vode sicer ni velik, je pa jeba ko je treba tepih su?it in za posami?ne stvari organizirat evakuacijo! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.