Skoči na vsebino

?e ne bi bilo japonskih avtov,


Boss

Priporočeno sporočilo

zadnji odgovor mi je edini pameten

ni sans, da ne bi zbral avto ker prihaja iz xy, ali da je ta pa ta firma...edino mogoce audi mi je rahlo kmecki avto (tko lepo zgleda ce ma zavesice pa je karavan pa ma kljuko)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbol od vseh sovra?m Bu?ovce, ker ?e oblika mi je adio pri ve?ini, no razen kaka Korvetica, ampak ?e re?emo nasplo?no, katastrofa, za nobene druge pa se jih ne bi upal total odpisat! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi zdi da si glih narobe dojev, ker fora je v tem - kerih nebi nikol hotu vozit, ne kere bi vozu ?e ne bi blo po?evnookih makin! :D

 

Aja kar se pa dr?av proizvajalk ti?e, pa sta zame ?vaba in japan nekje tko tko, tako je pa? moje mnenje! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,pri meni tudi tudi poleg Japanerov ?e samo ?vabi pridejo v po?tev,pa ?e to ne vsi. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi zdi da si glih narobe dojev, ker fora je v tem - kerih nebi nikol hotu vozit, ne kere bi vozu ?e ne bi blo po?evnookih makin! :D

 

sm kr dojel :pepsi:

 

sam ce mas predstavnika te rase na najnizjem nivoju, se ti zna marsikaj zamert.

 

PS: za ?lepsluzbo je pa dobr :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede tvingota te ?ist ?tekam, da se ti je zagabla cela Francija pol! :hohoho:

 

Aja ?lepslu?ba, kdor ?e ne ve, je v?eri tvingo staro mazdo vleku po cesti, ko so me kao kabli al karkoli ?e pokausal, no pol ko smo hotl pogledat, je pa takoj pr?gala, matr milo! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

francozov definitivno!!!

kak?nega ameri?ana se nebi branu (like Shelby GT500), nemca bi tut ?e imel v gara?i (seveda od serije 5 navzgor) :D , italjan bi bil ok (gallardo spider - sej ne vem kam to spada, pod nemca al italjana, al je malo me?ano) - fiata al pa alfe pa zagotovo neb blo :)

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako ?e pravijo ta Italijane: lepa obleka pa usrane gate. Baje se to ?isto odra?a pri avtomobilih. No, pa tudi francoza ne bi imel, od Nemcev pa ne bi (ve?) kupoval Folcvagna.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.