Skoči na vsebino

?e ne bi bilo japonskih avtov,


Boss

Priporočeno sporočilo

Nabavi si mazdinga ?estaka in mal bolj odpri izpuh pa bo? imel podobno :D

 

Skoraj podobno. :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Presene?a me da so francozi tako osovra?eni oz. neza?eleni...........a vseeno najbolj mno?i?no zastopani na na?ih cestah!? :whatever:

 

:ne vem:

 

To tudi meni ni jasno! Skor usak k ga je meu prau da so jajca pa ?e vedno jih je ogromn na cestah! Bi mogu met enga da bi lah kj ve? povedu o tem...

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doma imamo ?e 2 francoza in sta ?ist kul avta in ne vem zakaj bi po njih pljuval.

 

Bratec ima Cliota (prvi ki so ven pri?li, sem pozabu letnik) in je kul avto?ek res da samo 1.2 ampak ?ist dost, lega ima ?e kar, lahko bi bila bolj :D poraba zmerna, vidi? vse kote avta in je izredno lahko vozit po mestu in parkirat, edino kar me moti zunanja ogledala so totalno nepregledna, ne more? ocenit ni?.

 

Potem star?i imajo C Berlingo 1.9 D ki mi je zakon avto, prostora ve? kot preve?, pregleden, majhna poraba, lega super za tak avto, polo?aj za voznika je tudi dober in neutrujajo?. Smo bili z njim lani v Bologniji in se je zelo dobro obnesel, samo malo so jamrali na zadnji klopi da je neudobna.

 

Nasplo?no imamo pri nas z francozi dobre izku?nje, in tudi druga?e nimam nekega osovra?ene avtomobilske znamke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doma imamo ?e 2 francoza in sta ?ist kul avta in ne vem zakaj bi po njih pljuval.

 

Bratec ima Cliota (prvi ki so ven pri?li, sem pozabu letnik) in je kul avto?ek res da samo 1.2 ampak ?ist dost, lega ima ?e kar, lahko bi bila bolj :D poraba zmerna, vidi? vse kote avta in je izredno lahko vozit po mestu in parkirat, edino kar me moti zunanja ogledala so totalno nepregledna, ne more? ocenit ni?.

 

Potem star?i imajo C Berlingo 1.9 D ki mi je zakon avto, prostora ve? kot preve?, pregleden, majhna poraba, lega super za tak avto, polo?aj za voznika je tudi dober in neutrujajo?. Smo bili z njim lani v Bologniji in se je zelo dobro obnesel, samo malo so jamrali na zadnji klopi da je neudobna.

 

Nasplo?no imamo pri nas z francozi dobre izku?nje, in tudi druga?e nimam nekega osovra?ene avtomobilske znamke.

 

No saj zato sm pa napisu da bi mogu met Francoski avto da bi lah kj ve? povedu o tem! Lepo da vam slu?jo francozi, nimam n? proti! Upam da bojo ?e dalje laufal kot se spodobi. :bravo:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e ni odve?, da napi?ete rang kako bi razvrstili vse ostale dr?ave razen po?evnookcev!

 

Moja lestvica je takale:

 

1. ?vaba - tut ?e bi bli japonci, bi si delil 1. plac

2. Francija

3. Italija

4. Korea

5. VB

6. USA

 

tko nekako! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Presene?a me da so francozi tako osovra?eni oz. neza?eleni...........a vseeno najbolj mno?i?no zastopani na na?ih cestah!? :whatever:

 

:ne vem:

 

...jest samo vem,da francoza(moj prej?nji avto je bil Peugeot),ne kupim nikoli ve?... :angry: ...na njem sem pustu denarja-za popravila in dele tolko,da bi verjetno kupu novo Mazdo...

sramezljiv ...kje sem bil do zdej?... :ph34r:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst ne bi nikol imel Amerikanca... :blink: Ampak seveda tistega "pravega" (prostornina od 4l navzgor, poraba cca. 20l/100km, dol?ina nad 5m...). Tu ne mislim recimo "evropskih modelov" Forda, ki je v zadnjem ?asu ?ist OK.

Kar se Francozov ti?e... Moja ?ena ima Cliota, ki je ?ist OK avto. Ima ?e ve? kot 100k km, pa razen ene malenkosti ni crknilo ?e ni?. Skratka, takrat (leta 2002) je bil dale? najbolj?i avto za dobra 2 mio SIT. Sem pa sli?al ?e marsikaj slabega o Peugeotu...

Kar se ti?e Italijanov... Sem imel Punta (letnik 1998), pa je bil ?ist OK. Brat je imel pa pred tem Tipota, ki pa je bil res totalno sr.... Zdej ima pa Bravota (ker ga ni? ne izu?i...), pa je spet vse OK. Ma, pri Italijanih res nikol ne ve?... :ne vem:

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

lestvica:

 

1. nem

2. fra

3. VB

4. ita

5. USA

6. kor

 

A ti malo izziva? ? :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?e bi kupoval nov avto nebi nikol uzev francoza.kr ?e so osebni avti taka jajca ko kombiji od renaulta jih pol kr k... gleda.ka zei ka vozm masterja mam same probleme z nem.en dan mi sred ko?evja bremze odpovejo s tem da so ble menane 439km prej da sm se jajcov do lublane ko en pov? drug dan mi pa razfuka turbino sred lublanske obvoznce ma uglawnm sami problemi.v 1mescu odkar vozm renaulta je biv ?e 4krat na servisu :mi pijemoo:

 

 

UKLOPKO:drugi? ?e vid? da ti kdo blenda na obvoznc se umakn ne pa da se voz? ko stara mama :hohoho:

banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

TI norc!!!!!!

 

A si vidu sda ma? zadi nalepko omejitev hitrosti za tovorno vozilo 80,100!!!!!

Ti pa prleti? po hitri cesti 130 kjer pa je omejitev 100 :(

 

Stara mama ..hm....no bom krivdo zvalil na druzga je bla ?ena zravn pa nism smel ti?at :hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

TI norc!!!!!!

 

A si vidu sda ma? zadi nalepko omejitev hitrosti za tovorno vozilo 80,100!!!!!

Ti pa prleti? po hitri cesti 130 kjer pa je omejitev 100 :(

 

Stara mama ..hm....no bom krivdo zvalil na druzga je bla ?ena zravn pa nism smel ti?at :hohoho::hohoho:

 

 

za kombije je zai ?e neki cajta tok omejitev ko za osebne avte tak da sm skor po pravilih prletu :danzoman:

kak?na ?ena neki sei si se neki silu pa ga ti??u sam ti ni ratal :bravo:

banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • A niso bli tut prej že? 🤔 Imam 2010 letnik. Sicer jih pa lahko zapiram samo na knof, niso avtomatsko, na zaklepanje avta. Sam čeljust je pa štekala očitno in je ploščico pobiral. Očitno ne vedno in ne čist, ampak vseen dovolj. Ploščice pa diski so ATE in sem jih menju Junija 2022, pa sem takrat fajn lepo spucu čeljust, vodila, podmazu... Slabi dve leti, pa sm pršu na želez, na zadnji desni. Sm pa biu na šihtu, zato sm mogu to hitr reševat in sprot. Potem sm gnjavu mehanika tam zraven, če mi lahko pogleda, kaj mi lahko še dans dobi, ker mu itak materjal vozjo dvakrat na dan, pa še popust ma, da grem jst lepo z avtom dons nazaj domov tut. Nisem prov velik kompliciral, naroču ATE, pa niso ble enake, vrnu ATE, potem sm vzel neke Optimal, ker je blo na zalogi in zadnjič je že nekdo spraševal na forumu o njih. Bom lahko s prve roke povedu 😄 Diska hvala bogu nism ferderbu. Za čeljust mi je pa reku, da načeloma ne rabim menjat obeh, na zalogi je bla pa samo ena za 123€, niti ne vem zdele katera, rabu sm jo tko al pa drgač. Dal jo je za 108€   Drugač pa ni nič vlekl avta, smrdel, tresl, karkol, tut zdej, k mam novo, nimam neki občutka, da bi avto bolj potegnu 😁 Dinozavrski motor, jebi ga Gledat sem šel pa, ker mi je pri namotanem volanu mal zaružilo, ko sm bremzu in sm mislu, da so verjetno opozorilni kontakti pr sprednjih ploščicah.
    • Za mostičke in praznike malo po Grožnjanskih enduro trailih.   18.1 km Mountain Bike Ride on April 30, 2024 by Edi Z on Strava WWW.STRAVA.COM Edi Z rode 18.1 km on Apr 30, 2024.  
    • Kater letnik pa imaš? Ker motorčki so problematični samo na teh tanovih zares
    • Zamenjal čeljust zadaj in posledično tut ploščice 🙄 Ni treba posebi razlagat verjetno... No dobr, vsaj motorčki v ogledalih delajo
    • Pa ok, tebi še skoz prste pogledam, ker te preoblečen VW jezi.   @Alex pa ne razumem. Kaj si imel Forda, pa si imel težave, kot @Slivka, al pač na suho udrihaš?
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.