Skoči na vsebino

LCD TV


M-Fan

Priporočeno sporočilo

5 kaloriferjev?? ?zmeden? Lari-fari.... <_< Je bolj po?re?n kot navadni TV,samo take razlike pa spet ni! ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In zakaj naj bi LCD in plazma po?rla ve? ?troma kot navadni?

 

Kot vem ni potreben kake astronomskega napajanja LCD in plazme kot je pri katodnih ker z njo vzbujamo elektrone ki se zabijajo v zaslon in svetijo.

 

 

Bom zdajle mal pogledal kak?ne tehni?ne podatke na netu, ker je mo?nost da se motim v skriptah se mi pa ne da iskat :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LCD je var?nej?i od CRT zaslona,

 

kar se plazme ti?e pa je to vpra?ljivo... saj plazma zaradi ohranjanja slike porabi kar nekaj energije

 

primeri tukaj:

http://www.which.co.uk/reports_and_campaig...574_59566_9.jsp

 

http://www.digitaladvisor.com/guides/lcs-v...acts_guide.html

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In LCD in plazma TVji se lahko skrijejo proti prihajajo?im laserskim TVjem! :bravo: To bo slika kot se ?ika,?ivljenska doba pribli?no ista,tak da,malo po?akat z nakupom. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadeva je taka, LCD porabi manj elektrike kot jo porabi enako velik CRT tv, plazma pa porabi vsaj 2X toliko kot CRT, slika je 1a, zvok je pa itaq fenomenalen. Jaz osebno imam 32" LCD TV in sem zelo zadovoljen, ker imamo digitalni brez?i?ni sprejem TV signala.Najbolj mi je v?e? to ker LCD ne "piska"(pa? imam to telesno hibo da preve? dobro sli?im visoke frekvence), kar me zelo moti pri crt-jih. Povrh vsega pa se plazma ?e "stara", za kar ne moremo re?i za LCD.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadeva je taka, LCD porabi manj elektrike kot jo porabi enako velik CRT tv, plazma pa porabi vsaj 2X toliko kot CRT, slika je 1a, zvok je pa itaq fenomenalen. Jaz osebno imam 32" LCD TV in sem zelo zadovoljen, ker imamo digitalni brez?i?ni sprejem TV signala.Najbolj mi je v?e? to ker LCD ne "piska"(pa? imam to telesno hibo da preve? dobro sli?im visoke frekvence), kar me zelo moti pri crt-jih. Povrh vsega pa se plazma ?e "stara", za kar ne moremo re?i za LCD.

 

To pa ne bo ?isto res (kar se porabe ti?e)!

 

http://www.bigbang.si/?kat=tv&stran=tv...itra_primenjava

 

Pa LCD zna full ?rno barvo prikazat (beri NE zna) - no to pa mene ful moti in zato sem LCD zamenjal za plazmo - za moje oko dosti bolj?a slika!

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa ne bo ?isto res (kar se porabe ti?e)!

 

http://www.bigbang.si/?kat=tv&stran=tv...itra_primenjava

 

Pa LCD zna full ?rno barvo prikazat (beri NE zna) - no to pa mene ful moti in zato sem LCD zamenjal za plazmo - za moje oko dosti bolj?a slika!

 

Ja prav ma? - delno.

 

Bolj? da malo posodobijo te podatke.

 

Za moj tv (ne pravim da je najbolj?i je pa zelo dober):

kontrastno razmerje_____1000:1

odzivni ?as_____________8 ms

vidni kot_______________176/176 stopinj

 

Pa pa cena je tud skor pol ni?ja kot plazma, povrh vseha pa ima 2X dal?o ?ivljensko dobo. :blink:

 

Res pa je da ?rna ni ?rne ampak zelo temno siva. ?e ej pa to edni razlog da LCD ni ok, pa tudi prav.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj ne bo? mel enega TV aparata 40 let !!!??? :hohoho: :ne vem: :pepsi:

 

Vpra?anje je ?e bom ?e 40 let ?veu. :pepsi: me bo pokopala prej. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povzetek:

 

Se pravi, da se glede steo?kov bolj spla?a kupit LCD. edino kar mor? gledat da ma razmerje kontrasta 1:1000. porabi isto ?troma kot navadni, ma pa napako da ?rne ne prika?e popolnoma ?rne.

 

Ja n?, hvala bom reku za odgovore, ?e bom pa kupu vm bom pa ?e jst povedu al sm se nasrau al se nism.... :D

 

AJD

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povzetek:

 

Se pravi, da se glede steo?kov bolj spla?a kupit LCD. edino kar mor? gledat da ma razmerje kontrasta 1:1000. porabi isto ?troma kot navadni, ma pa napako da ?rne ne prika?e popolnoma ?rne.

 

Ja n?, hvala bom reku za odgovore, ?e bom pa kupu vm bom pa ?e jst povedu al sm se nasrau al se nism.... :D

 

AJD

 

Katerga pa ma? v mislih in ga kupit ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nism ?e n? konkretno zbrau. ne mislim kupit ravno zdajle.... (kr mi ta navadni TV ?e ?ist dobr slu?i) gledu sm pa LG, pa Samsung, Philips......

 

http://www.nakupovanje.net/catalog/p110465...26-PF-5321.html

 

 

dejte mi ?e neki povedat... tuhtam da bi dau na gara?o nova vrata ("na daljinca in ruleto ") kaj je sploh v sloveniji najbolj?a ponudba? a ma kdo mogo?e ?e kej doma......

 

na kaj moram bit pozoren?

 

 

hvala

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mi imamo doma Samsunga, tistega, ki je sedaj v telekomovi reklami :bravo:

 

Gara?na vrata: Matja?, d.o.o., Doorson, d.o.o.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.