Skoči na vsebino

Mogo?e kaka MAZDINA akcija?!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

A mogo?e kdo ve, ?e obstaja kaka akcija v zvezi z mazdami, tko kot jo ima na?a doma?a produkcija iz Novga majsta!

 

Ker k njim, ?e ma? Renolda, pol jim ga loh prpele? na servis in je do 30 smukov đabe! To je glih dans naredu kolega Wind, ampak so ga takoj hotl ocurit kot norca, npr. menjava spr. le?aja in delo naj bi blo natanko 30 kosov! :blink:

 

No Rok, sicer pa ti ve? povej, o akciji in dana?njem dogodku, me je pa samo zanimal, ?e ima tut mazda kak?nega tacga BO?I?KA! :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

s tem je tkole:

 

renault je zelel preveriti delo na svojih servisih in v ta namen sprozil neko akcijo.

kot nakljucni kupec gres na servis kot normalno in potem ti povrnejo denar v zameno za reseno anketo. znesek je seveda omejen na 30k sit, kar je ze nekaj.

sicer imas ze ob vljudnem pozdravu dober dan vsaj 5000 na racunu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pa tut tale napovedana menjava spr. le?aja za 30 jur?kov mi je tut malo mu?ka! ?zmeden?:whatever:

 

To je to ?e ma? renault in pele? na servis. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je to ?e ma? renault in pele? na servis. <_<

 

dej ne seri... peli svojo gajbo na servis, pa bo? vido kolk stane menjava le?aja... ;)

 

ni vse v renoju ... :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dej ne seri... peli svojo gajbo na servis, pa bo? vido kolk stane menjava le?aja... ;)

 

ni vse v renoju ... :)

 

Tastar sucker vidi servis samo ko se mimi peljem. :D

Druga? pa le?aj stane max 10-14 ksit in 2 ure dela. pol si pa sam zra?unaj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tastar sucker vidi servis samo ko se mimi peljem. :D

Druga? pa le?aj stane max 10-14 ksit in 2 ure dela. pol si pa sam zra?unaj.

 

ja saj je pol to to. ura dela je rangirana pri uradnih od 7-10 jurjev in na koncu si pri 30 jurjih za menjavo.

 

Glede tega, da si sam po?tima? avto ti pa kar malo zavidam, ker vsaki? ko grem na redni servis mi ni jasno kako lahko 45-60 jurjev vr?em na mizo, menjajo pa samo olje pa filtre.

 

Ehhh ja, kje so tisti ?asi, ko sem si Yugeca, Pugija pa Wartbija ve?ino sam pedenal - *?mrk* me ?e nostalgija daje *?mrk*

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja saj je pol to to. ura dela je rangirana pri uradnih od 7-10 jurjev in na koncu si pri 30 jurjih za menjavo.

 

Glede tega, da si sam po?tima? avto ti pa kar malo zavidam, ker vsaki? ko grem na redni servis mi ni jasno kako lahko 45-60 jurjev vr?em na mizo, menjajo pa samo olje pa filtre.

 

Ehhh ja, kje so tisti ?asi, ko sem si Yugeca, Pugija pa Wartbija ve?ino sam pedenal - *?mrk* me ?e nostalgija daje *?mrk*

 

Jah to so pa bli cajti ko si lahko generalko naredu na avtocesti s ?raufcigrom pa salotejpom in to v roku pol ure pri starih avtih! :hohoho:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah to so pa bli cajti ko si lahko generalko naredu na avtocesti s ?raufcigrom pa salotejpom in to v roku pol ure pri starih avtih! :hohoho:

 

Denis ti si mi sumljiv, pomoje si gledu vse dele Macgyverja, ki s svojim ?vajcerom vse odpre (citiram film Tu pa tam)! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Denis ti si mi sumljiv, pomoje si gledu vse dele Macgyverja, ki s svojim ?vajcerom vse odpre (citiram film Tu pa tam)! :hohoho:

 

Ampak to?no tako je bilo - recimo pri Wartbiju mi je odtrgalo plasti?en del cevi hladilnika pa sem samo zadevo z mal mo?nej?im selotejpom zalepil, odstranil termoventil in odprl ekspanzijsko posodo, da ni nastajal pritisk. Kupil nekaj litrov vode v bli?nji ?tacuni, nato?il v hladilnik pa sem se ?e cel dan okrog vozil brez te?av.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Denis ti si mi sumljiv, pomoje si gledu vse dele Macgyverja, ki s svojim ?vajcerom vse odpre (citiram film Tu pa tam)! :hohoho:

 

Ja valda da sem navdu?en nad Macgyverjem ?e sm pa vidu kako je iz dveh zobotrebcov, kondoma in poka ?igumijev sestavu nokio 3310! :hohoho::hohoho::hohoho:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.