Skoči na vsebino

Navigacija Mazda 6


aleksander

Priporočeno sporočilo

Naletel sem na tole navigacijo za mazdo 6 pa me zanima, ?e kdo tole zadevo pozna ali uporablja. Da se dobit tudi kit za vgradnjo. :blink:

http://www.autohaus-goedde.de/shop/index.p...Navigation.html

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo tole je pa prav nesramno drago. Skor 400 jurjev za cenej?i sistem ?zmeden? pa ?e vpra?anje je ?e majo slovenske karte, ker druga?e je to ve? ali manj neuporabno.

 

Raje kupim garmina z adriaroute za 120 jurjev pa vsaj vem da je zihr cool stvarca, ki jo lahko ?e iz avta v avto seli? brez te?av.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tud tiste variante garmnov so mi znane, ampak jest sem imel ?eljo ve? muha?ev spravit na eno muho, pa sem mal iskal variante navi/dvd/mp3.... Ampak glede na tarifo, bom ?e mal iskal druge muha?e. :D

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam imam v mazdi navigacijo garmin sem zelo zadovoljen z njo in jo priporo?am tudi ostalim,kar pa se ti?e originalne za mazdo je pa cena absolutno nesprejemljiva pa ?e slovenske karte nima,pri garminu pa si novitete preprosto sam nalagam preko interneta in to brezpla?no ,toliko v razmislek,za 500 eur ima? garmina da tuli? od veselja pa ?e premika? ga lahko v drug avto,original pa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz imam original navigacijo. in ?e bi potreboval (pa do zdaj ?e nisem) imam na dlan?niku tudi Adria route.

 

navigacija mi bolj slu?i v tujini, ki jo res bolj malo poznam. dela pa v nulo. skoraj ima ozna?ene tudi kolovoze, ki pa so tudi ozna?eni kot kolovozi (specifikacija cest ni najbolj?a pri AR).

 

moja navigacija je pri?la v srrijski opremi in je nisem naknadno vgrajeval. :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

sam imam v mazdi navigacijo garmin sem zelo zadovoljen z njo in jo priporo?am tudi ostalim,kar pa se ti?e originalne za mazdo je pa cena absolutno nesprejemljiva pa ?e slovenske karte nima,pri garminu pa si novitete preprosto sam nalagam preko interneta in to brezpla?no ,toliko v razmislek,za 500 eur ima? garmina da tuli? od veselja pa ?e premika? ga lahko v drug avto,original pa...

 

Kateri garmin pa ima?? Jaz se zanimam za nuvi 350 z Adria ruote, ?e ima? to a je gor tud srbija ?rna gora in makedonija?A mora? to dopla?at,al si lahko downloda? z neta? :P

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kateri garmin pa ima?? Jaz se zanimam za nuvi 350 z Adria ruote, ?e ima? to a je gor tud srbija ?rna gora in makedonija?A mora? to dopla?at,al si lahko downloda? z neta? :P

 

LP

 

?e smem ti bom kar jaz odgovoril... Adria route zajema predvsem Slovenijo in Hrva?ko ter relativno dobro tudi BiH. Srbija, ?G in Makedonija so pa ?e bele lise na zemljevidu pokritosti.

 

Druga?e pa je Nuvi 350 verjetno najbolj racionalna izbira v Garminovem asortimaju. ?e pa bi ti ali pa kdo rad izvedel ?e kaj ve? o Garminu in kako se obna?a v ?ivo in kak?no so dobre lastnosti in kje pomanjklivosti napi?i pa si bom vzel ?as in zadevo malce bolje predstavil...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e pa je Nuvi 350 verjetno najbolj racionalna izbira v Garminovem asortimaju. ?e pa bi ti ali pa kdo rad izvedel ?e kaj ve? o Garminu in kako se obna?a v ?ivo in kak?no so dobre lastnosti in kje pomanjklivosti napi?i pa si bom vzel ?as in zadevo malce bolje predstavil...

 

Thx.

Ja me zanima ?imve? podatkov, kako je natan?no, pa jezik, pa kolk zdr?i baterija brez polnjenja... skratka vse! :P

BTW a ga ti ima?? Kam si ga pa montiral, sa mi dozdeva da je originalni predal malo prenizek,?e ga da? pa na armaturo,kako se pa vidi v mo?nem soncu? :whatever:

So much questions...

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet sem malo brskal po garminih in naletel na novo serijo 6. Ima baje zdru?eno gps (z mo?nostjo nalaganja kart ex jugo podro?ja), predvaja mp3, posreduje klice preko gsm-ja in predvaja glasbo preko frekvence na avtomobilski radio. Skratka, ima kar precej. Naj bi imel cca 700mb notranjega polnilnika in kartico 1gb za dodatno muziko itd. Zadeva ima 10" ekran, deloval naj bi cca 7ur na baterije. Mene pa bolj zanima, ?e isto?asno deluje gps in npr. glasba. Ali ima ?e kdo kak?en izku?nje s tem. Cena ni tako majhna, cca 550? brez dodatnih kart. :blink:

Druga opcija : i-phone. Res ima manj?i ekran, ima pa vse kot garmin s tem, da je tudi telefon. Ga pa pri nas ?e ni. :(

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

?zmeden? ...kaj ti poka?e,kje so trenutno radarji,ali kje so stacionirani?...

 

Stacionarne itak, druga? pa te opozori na pozicije,kjer so najbolj pogosto! :D

Zame je tud to dovolj, ker se mi drga? ne sanja kje recimo v Mariboru kasirajo! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.