Skoči na vsebino

OBVOLANSKE TIPKE IN RADIO TIPKE OBMOLKNILE


Priporočeno sporočilo

Imam te?ave pri m6 in sicer mi je danes ne vem zakaj vse crknalu. Obvolanske tipke za radijo ne delajo,tempomat dela, prav tako ne delajo na radijo razen volume direktno na radijo in pa tipka open za CD, vse ostalo ni?.

Se pravi ne delajo mi funkcije za radijo razen open in volumen. Varovalke so cele, tako da se mi ne sanja kaj bi to bilo.

Je imel kdo od vas kdaj enake te?ave?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na sre?o sem danes napako ?e odpravil. Pri Skoren?ku so ga priklopili na ra?unalnik in stvar re?ili. Baje bi naj pri?lo nekje do preobremenitve elektrike in tako resetiralo del ra?unalnika.

v glavnem sedaj stvar deluje tako kot mora :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.