Skoči na vsebino

Rabm 1 str radio


ReDevil

Priporočeno sporočilo

No situacija je slede?a:

 

?e ima mogo?e kdo doma kak?en star radio, niti ni bistveno kak?en, pa ?e ga ne rab, bi blo fajn, da mi ga posod za cca. 2 mesca, ker pol mam itak v planu (vrjetn) dat not big skrin :D in se mi za ta cajt niti ne spla?a neki orng kupvat, pa tut dnarja ni neki velik tko da totalni nonsens vse skupi! :ne vem:

 

No ?e ma kdo kej tacga, pa naj se jav, enako velja za kake stare zvo?nike al 13ke al pa 16ke, lih tok da mal bren?i oz. ropota, mam pa okrogle lukne! B)

 

Upam da ni izpadl kt fehtanje; "?io ?io a ma? kej drobi?a?" :P ?e pa je pa n? hudga, ker kdor jezika ?para kruha strada! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e prosmo :(

 

Halo pa ne more? dat v eksoti?en avto radija na jo?ke!!!!!

 

 

post-363-1169555832.jpg

 

 

TI NIS RESEN!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e prosmo :(

 

Halo pa ne more? dat v eksoti?en avto radija na jo?ke!!!!!

post-363-1169555832.jpg

TI NIS RESEN!!!

 

Jaz imam tud "radio na jo?ke", halooooo... :hohoho::hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bere dvd-je :hohoho::hohoho::hohoho:

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

ma kaj to komplet multimedio ma gor!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaksen naval za pomoc cloveku brez radia...

POHVALNO!!! :bravo:

 

PS: men je un na joske najjjaci

 

 

Tudi jaz rabm pomo?. A ma kdo kak?no M6 MPS, k jo ne rab in mi jo lohk posod tja do poletja ko ne bo ve? snega?. Za v Medolandijo prav pride 4WD, pa mo?na ma?ina. Sej ni va?n kolk je ohranjena, sam da se pele... :hohoho::hohoho::hohoho:

 

 

@Borut: sory k sm ti zapackal temo, ampak sem se moral mal pohecat. ;)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je va?n sam da ?pila, ker itak nav dovg! :P

 

?e najbli?i mam Spida, tko da se bom pol probu kr z njim zment! :bravo:

 

Kako je pol z zvo?niki, a so kki bli?i kokr na ?entilju? :ne vem:

 

Grega, ma? ti kej robe, 13 al 16ke? Al pa pa? kdorkol drug! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja, dobr sicer se ?enkanmu kojnu ne gleda u zobe, ampak vseen se zih kje valajo kake odslu?ene 13 al pa 16-cntimtrske zadev?ne! :D

 

Evo kolega mislim da mam jst neki pametnega zate! :bravo: V zadnjih vratih imam zvo?nike ki niso vklopljeni samo nevem a so 13 al 16 vem pa da so dobri :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo kolega mislim da mam jst neki pametnega zate! :bravo: V zadnjih vratih imam zvo?nike ki niso vklopljeni samo nevem a so 13 al 16 vem pa da so dobri :D

 

mislm da so 16-tke, sem ?e jest neki ?aru enkrat zakaj mi en zvo?nik ne dela, pa sm se spomnu da mi je pr nesre?i k je radio utrgal en kanal skuril....se prav sm za brezveze tapeto dol dajal :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Recimo da bi rd tok da loh poslu?am poro?ila, v smislu kok kje sne?i itd.! :jupiii:

 

?e bi hotu d mi sam zafila prostor, bi dav kr nalepko enga LCD radio pol notr, pa ?e da mi kak jadnik pol zato streho prere?e! :whatever::D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobu sm Pajonerja ki je na sliki zgori od SPIDA! :ouje:

 

Tale akcija - fehteraj alla Pre?erc je pa spominjala na zadevo izpred par let:

 

?e se kdo spomne, ko je Simon Amman postal dvojni prvak na prvenstvu in je povedu, da doma nimajo televizije in nasledn dan so mu poslal na stotine Tevejev dam! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.