Skoči na vsebino

Kon?no zmaga!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Mdona tole je res noro, kdo bi si mislu, sploh glede na to, da vemo da ga pr nas na?i reprezantanti sploh nimajo kje trenirat in je pol vse skup bl alla bob team jamaica! :D

 

Jz sm dans glih med malco gledu tekmo, pa temu primerno malco raztegnu, pa mi ni noben zameru niti mav, ko sm povedu kaj se je zgodil, patriotizem pa?! :ne vem: :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AHHHHH malo tola?be pa tud more bit ?e se ?e drudjo na vse pretege!!!!!! :hohoho::hohoho:

Smuk je pa itaq need for speed!!!! :bravo:

 

Kar se pa treninga ti?e je pa pomoje tko!!!

 

Ni? sex-a ve?ja jajca.......pomeni ve?ja te?a in ve?ja hitrost kon?ni uspeh-ZMAGA :jupiii:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AHHHHH malo tola?be pa tud more bit ?e se ?e drudjo na vse pretege!!!!!! :hohoho::hohoho:

Smuk je pa itaq need for speed!!!! :bravo:

 

Kar se pa treninga ti?e je pa pomoje tko!!!

 

Ni? sex-a ve?ja jajca.......pomeni ve?ja te?a in ve?ja hitrost kon?ni uspeh-ZMAGA :jupiii:

 

hja, kaj bo? pa za na?e biv?e slalomistke reku

zmeraj je kak?na ?okirala, medlo se spomnim neke tekme, ko so bile ?e vse medalje podeljene, pol pa na?a, ne vem ve? katera po vrstnem redu pride skoz cilje kot prva

ali pa na?e Mateje, kot predtekmovalke in je imela najbolj?i ?as v celi tekmi.... itd.

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zlati ?asi so mimo!!!!!!

 

Jim pa vsekakor privo??im!!!

Saj se trudijo :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem,?e se ravno vsi isto trudijo.... :whatever:

 

 

No vsaj delajo se kot da se. :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Male udrtine so na "plehu". Mislim, da bi šlo ven z vakuumom...posametne točke po haubi ni strehi, ter malo po bočnih stebričkih.   Trese avto ne...zlorabljam ne...sem prerastel, raje "bremzam" z motorjem. Prednje ploščice sem zamenjal lansko leto.
    • Rabiš ličarja ali samo hladno glihanje?   Diske smo vozli včasih 200k km, pa 3 komplete pakn in je blo.   Uradna toleranca, je kak 1-2mm obrabe. Tak da če bi poslušal proizvajalce, bi vsako menjavo tudi diske menjal. Če so ok (ni rje, ne trese, ....), voziš naprej. Z obrabo, se manjša površina za toplotno prevodnost. Torej bi jih pri zlorabi prej pregrel.
    • Če boš avto kmalu prodal pusti tako kot je, če nimajo prevelikega roba in res niso čisto tanki v kar pa dvomim. Če boš pa avto imel še dalj časa pa tako moraš menjat, ker je brezveze čakat do konca... 😉
    • Kaj ti je vreme nagajalo.... 
    • Izkušnja... - Ford Transit (bencin), neko malo sranje od kao tovornega...1,3 motor bencinar, 3-je celidri  ne me hecat, s turbino...no ja...ropota kot V8, pri 150km/h mu praznemu zmanjka moči, ko ga naložiš še toliko prej, poraba nič manjša od 7l/km, povprečno enormno več (9+), ni to to. - Fiat Doblo Maxi, 1,6 dizel mašina, turbina, res da požrešen, 7 do 9l, + 10l AdBlue na vsakih cca 4000 km (malo nad 30€ na Petrolu), nosilnost 850kg, ne pozna obremenitve, razen ko mu zapnem še prikolico z cca 800kg, pa v Višnjegorski klanec mimogrede potegne na tempomat 110km/h (kolikor je pač omejitev) ali je 130? - Mazda 3 (Ja moja Maus), 2.0, ja...zavarovanje (kasko) in cestni okoli 800€, pelješ se kot car, pod polnim presingom (MB-KP...1,5h...pomlad, ponoči), normalna poraba 5litrov, pod presingom nisem niti gledal.   Moje mnenje, če sem se že priklopil, ker se dolgo nisem...   Če avto nima vsaj 4ih cilindrov, ni avto!   Štromarskih pa hibridov ne bom komentiral.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.