Skoči na vsebino

Mazda 6 - rjavenje blatnikov !


Priporočeno sporočilo

Kot ste ?e videli iz naslova imam zelo hud problem z rjo in to pri M6 ?zmeden? Skoraj ne morem vrjeti ampak je res. Avto ni bil karamboliran , da bi bila zaradi tega napaka.

Ali ima kdo ?e podobne probleme oz. ?e ne veste se dobro sklonote pod zadnji blatnik in preverite. Sicer je moja mazda res letnik 02 , se praji ena izmed prvih, tako da se vam kaj podobnega ?ele obeta :(

Ali je kdo na tem forumu zaposlen na Mazdi, da mi lahko malo svetuje na koga se naj obrnem, ali na kak?no tehni?no slu?bo ali kaj podobnega.

Sicer rje ?e ni zunaj so pa man?i mehur?ki ki bodo kaj kmalu tudi rjavi.

Je pa avto redno servisiran in vzdr?evan na original Mazda servisu v Sloveniji, se pravi da avto ima tudi vsakoletni pregled karoserije.

Zanima me ali mi pripada oveljavitev garancije pri tak?nem problemu oz. ali mi bodo pri Mazdi prisko?ili na pomo?. V kon?ni fazi bo to zelo slaba reklama za Mazdo , predstavljajte si 6ko in rjavi blatniki ?zmeden??zmeden?

Torej ?e je kdo iz te stroke prosim za pomo? !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me ali mi pripada oveljavitev garancije pri tak?nem problemu oz. ali mi bodo pri Mazdi prisko?ili na pomo?. V kon?ni fazi bo to zelo slaba reklama za Mazdo , predstavljajte si 6ko in rjavi blatniki ?zmeden??zmeden?

Torej ?e je kdo iz te stroke prosim za pomo? !

 

 

Ja to se dogaja pri nekaterih mazdah.... dejstvo je da te ma?inke ne slovijo po najbolj kvalitetnem plehu... vsaj nova generacija ne... <_<

 

Sicer pa ima? garancijo na karoserijo in barvo 10 oziroma 12 let.... tako da ni? ne ?akaj.... kar na servis odpelji.... pa ti bodo po?timali... no problem at all... :prstgor:

 

 

Lep dan

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to se dogaja pri nekaterih mazdah.... dejstvo je da te ma?inke ne slovijo po najbolj kvalitetnem plehu... vsaj nova generacija ne... <_<

 

Sicer pa ima? garancijo na karoserijo in barvo 10 oziroma 12 let.... tako da ni? ne ?akaj.... kar na servis odpelji.... pa ti bodo po?timali... no problem at all... :prstgor:

Lep dan

 

daVid

 

Ali mi lahko svetujete kateri od Mazda servisov je glede li?arskih del med bol?imi, da se slu?ajno ?e tu ne bom nategno!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa Mazad 6 je imela pred kak?nim letom vpoljic ravno zaradi te te?ave in so popravili eventualne napake na lakiranju pri zadnjih blatnikih in namestili nove zavesice spredaj - vse gratis... ?zmeden?

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali mi lahko svetujete kateri od Mazda servisov je glede li?arskih del med bol?imi, da se slu?ajno ?e tu ne bom nategno!

 

A cosmos na Celov?ki 182! Jst sm meu po?kodovana leva zadnja vrata in bok in so po?timal tipi topi. Ker je biu avto butnjen tudi po boku, sem jih prosil ?e mi lahko na novo pobarvajo ?e tisti rob na zadnjem blatniku ker je ?e malo rjavel in pa ?e mi lahko dajo ?e ostanek barve za kozmeti?ne popravke. Use so uredil brez problema, avto so mi opral in koker sm jst gledu, je li?ar res lepo pobarvu. Tko da jst vem da ?e bom ?e kdaj popravlju prek zavarovalnice gre avto 100% ke!

 

Lahko ti dam gor ?e slike pred in po barvanju.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej nisem osamljen primer tega problema. Se pravi da so jim te te?ave ?e znane in ne bo problemov glede garancije. No vsaj nekaj.

Ampak moram pa priznati da sem zaradi tega razo?aran in ne bi pri?akoval tak?nih napak od MAZDE.

Vrjetno je zaradi tega to tudi moja zadnja MAZDA!!!

Pa ?e nekaj me zanima in sicer ali mi po popravilo reklamacije izdajo kak?no potrdilo da je bilo vozilo popravljeno pod reklamacijo. To spra?ujem zato ker me zanima zaradi kasnej?ih redklamacij ?e bi se napaka ponovila( kar se vrjetno bo) da pa? imam takrat zraven potrdilo da so pa? to oni popravljali ne pa kar tako eden ?u?mar. Se pravi da sem jaz za??iten glede kasnej?ih ?pekulaci. :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej nisem osamljen primer tega problema. Se pravi da so jim te te?ave ?e znane in ne bo problemov glede garancije. No vsaj nekaj.

Ampak moram pa priznati da sem zaradi tega razo?aran in ne bi pri?akoval tak?nih napak od MAZDE.

Vrjetno je zaradi tega to tudi moja zadnja MAZDA!!!

Pa ?e nekaj me zanima in sicer ali mi po popravilo reklamacije izdajo kak?no potrdilo da je bilo vozilo popravljeno pod reklamacijo. To spra?ujem zato ker me zanima zaradi kasnej?ih redklamacij ?e bi se napaka ponovila( kar se vrjetno bo) da pa? imam takrat zraven potrdilo da so pa? to oni popravljali ne pa kar tako eden ?u?mar. Se pravi da sem jaz za??iten glede kasnej?ih ?pekulaci. :unsure:

 

Proda? ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej nisem osamljen primer tega problema. Se pravi da so jim te te?ave ?e znane in ne bo problemov glede garancije. No vsaj nekaj.

Ampak moram pa priznati da sem zaradi tega razo?aran in ne bi pri?akoval tak?nih napak od MAZDE.

Vrjetno je zaradi tega to tudi moja zadnja MAZDA!!!

Pa ?e nekaj me zanima in sicer ali mi po popravilo reklamacije izdajo kak?no potrdilo da je bilo vozilo popravljeno pod reklamacijo. To spra?ujem zato ker me zanima zaradi kasnej?ih redklamacij ?e bi se napaka ponovila( kar se vrjetno bo) da pa? imam takrat zraven potrdilo da so pa? to oni popravljali ne pa kar tako eden ?u?mar. Se pravi da sem jaz za??iten glede kasnej?ih ?pekulaci. :unsure:

 

ce bo zaradi tega to tvoja zadnja mazda mas pa res nizko mejo tolerancnosti...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A res kr proda? avtek zaj ali kaj? ?zmeden? :ne vem:

 

:danzoman:

 

 

 

Pol pa n juri? na ... ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A res kr proda? avtek zaj ali kaj? ?zmeden? :ne vem:

 

Ah pa ne vse kar resno vzet, prvim samo da, ko bom kupoval naslednji avtomobil bom presneto dobro premislil ali bo to Mazda ali kaj drugega. Vendar pa to ne bo prej kot pa ?ez tri leta, ali celo kasneje. :P;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah pa ne vse kar resno vzet, prvim samo da, ko bom kupoval naslednji avtomobil bom presneto dobro premislil ali bo to Mazda ali kaj drugega. Vendar pa to ne bo prej kot pa ?ez tri leta, ali celo kasneje. :P;)

 

Bodi vesel ?e bo samo rjavela, in bo vse ostalo delalo ok. Jaz osebno raje da je malo gnil, kot pa da se ne upam peljat 2 kkm dale?, ker me je strah da kaj odpove.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.