Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • da se nista 2 gumi odkotalili v dolino? 😀
    • Ni nujno. Bolj (z)moti to, da niso napisali karamboliran in popravljen - ker "celega" se ne splača kupiti čez lužo, ni računice.
    • Pa pri km verjetno eno 0 pozabili🤣
    • Hvala, ni bilo potrebno, ker sem doplačal "varen nakup" in vrnil ... se je pa zakompliciralo, ker sem želel zamenjavo ... oni bi najraje vrnili denar in adijo.
    • Ampak samo na daleč. Ni imel časa počakati, da jo prinesem bližje...     Na Spremnici je imel dva paketa, vsak po 22 kg. V kombiju je imel en paket, ki je vseboval dve pnevmatiki in je imel 22 kg.   Podpisal mu nisem čisto nič - niti teh dveh gum, ki ju je pripeljal. Sem mu razložil, da, če mu kaj ni prav, lahko še ti dve naloži in odpelje. Pa ju je pustil tu...     Za to imam pa eno kamnito škarpo, pa se z glavo vsak dan zaletavam noter... Se pa bojim, da bo kmalu popustila. Šlarpa, ne glava. Ker pametnejši popušča. In po nekem testu baje tisti, ki kupujejo Fordovega dizla modre barve, niso ravno biser inteligence. Na zdaj, ne najdem več, kje sem to bral...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.