Skoči na vsebino

Kje zavarovat svoj voz?


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 66
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ni to, samo prebral bi pa lahko vse in pol prbijal poste in ponujal in rihtal.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa mislm, da ?e se gremo ?ist recipro?no pogledat zadeve, pa brez konjev mben neb prov del? pr?u, razn ?e ma Ajvar ka?no svojo inovacijo pred bajto k s kojni nima mbenga posla! ?zmeden?:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa mam pri mariborski zavarovalnici avto zavarovan pa me je zavarovanje pri?lo za 2.5ccm pa 168km, z stekli in lu?mi pa ogledala pa ?e ao+, s 35% popusta na 153 tiso? v starih tolarih.

 

Mam pa kolega ki rihta te bonitete. Da? mu nekaj gnara on pa tebi popust.

 

Jebi ga, ?e kdo nima se mu spla?a,

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

moja zgodba je pa taka, v torek sem reg. svojo novo mazdo (mazda 6 sport dizel) use skupaj z kaskom na generaliju( ful kasko) je pi?lo 720 eur na triglavu sem vpra?al informativno in so mi nara?unali okrog 900 tko da ni blo za mislit preve? :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja zgodba je pa taka, v torek sem reg. svojo novo mazdo (mazda 6 sport dizel) use skupaj z kaskom na generaliju( ful kasko) je pi?lo 720 eur na triglavu sem vpra?al informativno in so mi nara?unali okrog 900 tko da ni blo za mislit preve? :ne vem:

 

Hmm... ?udno jaz sem naredil informativne izra?une za moj avto na njihovih straneh in sem izena?il mo?nosti pa me pride Generali 859? (16letni vozni?ki sta?, polni bonusi za obvezno in kasko) Triglav pa 893?. Pri tem je Triglav zra?unan za 1% odbitno fran?izo za Generali pa sploh ne vem kolk je.

 

A si tolk dober pa preveri? kak?no odbitno fran?izo so ti pripisali na Generaliju?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri generaliju ti agent na licu mesta naredi ?e dodatne popuste, zato se ne zana?at na internetne izra?une, ker niso pravilni-pride previsoka cifra, sem sam preiskusil.Prvo sem sam isto kot ti ?el na internet pa delal vse mo?ne izra?une, pol pa sem ?el direkt do agenta pa so izra?uni bili ?isto druga?ni-bistveno ni?ji.

najbolj?e da vpra?a? kr direktno.

lp

NI NAM LAHKO!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri generaliju ti agent na licu mesta naredi ?e dodatne popuste, zato se ne zana?at na internetne izra?une, ker niso pravilni-pride previsoka cifra, sem sam preiskusil.Prvo sem sam isto kot ti ?el na internet pa delal vse mo?ne izra?une, pol pa sem ?el direkt do agenta pa so izra?uni bili ?isto druga?ni-bistveno ni?ji.

najbolj?e da vpra?a? kr direktno.

lp

 

Saj to mi je jasno, zato v internetnem izra?unu nisem upo?teval popustov, ki jih ?e dodatno dobim pri Triglavu zaradi stalnosti, velikosti zavarovalnega paketa pa ?e to, da imam ?e neka druga zavarovanja pri njih vklju?no z dodatnim zdravstvenim zavarovanjem. Na koncu me ves ta popust pride cca 10% dodatnega zni?anja cene in ker pla?am takoj vse z gotovino (BA kartico) je ?e kle nekaj popusta.

 

Tako da zame je Triglav zelo ugoden je pa vpra?anje kako ugoden je za tistega, ki pri njih prvi? zavaruje :ne vem:

 

Ampak ?e vedno ne vem kak?no odbitno fran?izo je Handan dobil pri kaskem zavarovanju. Razlika med 1% in 2% pri Triglavu je cca 40? pri polici kar je sicer veliko ampak ko enkrat pride do dogodka je pa to 240? ve? moje udele?be pri poravnavi stro?kov nezgode. To pa sploh ni malo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sm vidu reklamo ko tut Grawe reklamira kao da so najcenej?i! :ne vem:

 

?eprov Grave po primorsko ne pomen n? dobrga, neki podobnga kot bala al pa ?kifo, tko da zdej sm res u dilemi ?e je kul z njimi poslovat! :ne vem: :hohoho::whatever:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav!

 

Predkratkim sem moral uveljavljat zahtevek za placilo iz kasko zavarovanja. Avto je bil zavarovan pri Slovenici. Moram reci, da sem naletel na dobrega cenilca. Dva dni po nesreci je cenilec dobil papirje, prisel avto pogledat cez dva dni sva se slisala, da mi pove "sodbo", in cez cca 5 dni je bil denar nakazan na TRR racun.

 

Ima pa frend cist druge izkusnje z njegovim kolegom, ki mu je rihtal izplacilo 4 mesece.

 

Bodi previden. Slovenija je itak zadost majhna, da se lahko spoprijateljis bodisi z agentom bodisi s cenilcem :D .

Eno je vplacat premijo po ugodni cenah, drugo je pa vse zavlacevanje in branje med vrsticami, ko je treba denar izplacat.

 

Srecno :mi pijemoo:

LP Lenuh007

m3cw8.jpg

wrcwn2.jpg

slobg8.jpg

9526mg9.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno je vplacat premijo po ugodni cenah, drugo je pa vse zavlacevanje in branje med vrsticami, ko je treba denar izplacat.

 

Evo, lepo povedano in zadeto bistvo vseh zavarovanj in zavarovalnic. Ni tolk va?na cena zavarovanja ampak kako je zadeva zavarovana in koliko bo/ne bo te?av z uvelavljanjem od?kodnine. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rok kulku te je pr?u tvingo reg., a si se kej pogaju za ceno in pr keri firmi si uzev zavarvajne! :ne vem:

 

Aja za tiste k ?e ne vejo, tvingo bo moj voz za na Mali Lo?inj, da bo stari miksr mav po?ivu, tko da sm gorak na tvingota! :ljubezen::danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Jest mam ze vsa leta pri Triglavu. Foter tudi. Niso nikol komlicirali, tut ko je nesreco naredu so vse kulturno in lepo cez speljali. Kolega je skocil direkt do zavarovalnega agenta na Triglavu in je tudi kar fletne popuste dobil. Jest sem zavaroval v avtohisi kjer sem delal tudi tehnicnega pa mislem da nisem kaj orenk drazje dobu, pa se paket prve pomoci sm dobu, je gospa rekla zato ker sem velik dnarja triglavu pustil. Vse skupaj okoli 900?. Brez kasko, qrc je sam 15% popusta. Sem se lansko leto zeznil in sem 2 tedna prehitro odjavil prejsnji voz. Sem pa zraven uzel se za stekla, parkirisca pa se nek hec... se ne spomnim tocno.

 

Malce slabe izkusnje pa mam z Adriatic Slovenica. Predvsem s pridobivanjem informacij. Cenilec je rekal da dobim posto domov v roku 2 tednov in da grem potem lohka avto popravljat. Po enem mesecu sem jih poklical kjer so se me podajali kot ping-pong zogico po telefonu in to 3 dni!! Sej sem se nasmejal tudi na Gami, ko so rakli da rabjo se en fax od zavarovalnice in jih je poklical. Skor ti zrola za cel CD muske v slusalko preden koga na telefon dobis. Bojda pa pali ce gres osbeno tja in zahtevas nekega sefa.

 

So nasmu kurirju ukradli Cliota, pa je bojda dobil kar lepo vsoto nazaj in se hitro so mu zrihtali. Sam direkt do sefov je sel.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.