Skoči na vsebino

Kje zavarovat svoj voz?


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • 1 mesec kasneje...
  • Odgovori 66
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

a ma ?e kdo feeling k izpolnjuje tiste obrazce za uveljavlanje ?kode, da je na izpitu :hohoho:

 

sploh tm k mor? napisat kaj se je naredl,...mene vedno prime pisateljski navdih in nikakor ne vem kako nj skombiniram use skupi tko da bo jasno :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me ?udi da ti na podlagi tega "spisa" ki ga odda? z opisom dogodkov ne dolo?ajo vi?ino od?kodnine ki ti ji bodo izpla?ali. Npr: ?e si "spis" pisu ?ut, ne dobi? ni?, ?e si pisu 5+, dobi? 2x vrednost od?kodnine :D:P

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ma ?e kdo feeling k izpolnjuje tiste obrazce za uveljavlanje ?kode, da je na izpitu :hohoho:

 

sploh tm k mor? napisat kaj se je naredl,...mene vedno prime pisateljski navdih in nikakor ne vem kako nj skombiniram use skupi tko da bo jasno :hohoho:

 

Glede na to, da zahtevajo detaljni opis dogodka, bi jaz za?el nekako takole:

 

Rodil sem se v najbolj ?portnem mestu na Gorenjskem. No takrat ?e ni bilo tako ?portno so pa tam prevladovali metalci, ki so navdu?eno navijali za njihove hokejiste. Odra??al sem v beli Ljubljani, kjer me je tempo mesta tako prevzel, da sem si zelo zelo ?elel imeti svoj avto s katerim bi kon?no za?util tisto pravo svobodo.

 

No in tako sem naredil izpit in si kupil avto oziroma ve? njih in sem varno vozil 17 let do tistega dne pred desetimi dnevi, ko sem se odpravil s svojo drago na izlet. odlo?ila sva se, da bi nama prijale krem?nite na Bledu. ?eprav sva oba na dieti in strogo preverjava kaj jeva sva se vseena odlo?ila, da se vsake toliko malce prekr?iva (pst pa ne okrog govorit).

 

Torej, bil je lep dan kot naro?en za izlet, sonce je sijalo, rahel vetrc je pihljal in bilo je resni?no toplo - prav ?al mi je bilo, da nimam kabrioleta. Ah, ja moja draga mi nikoli ne bi dovolila imeti avto zgoraj brez, ?e? da je to avto za playboye in postavlja?e. No ja, vsaj sanjarim pa lahko o tem, a ne.

 

Peljeva se proti gorenjski, joj kako je to lepa pokrajna z gorami in lepimi hi?icami v alpskem slogu. Ja ko bom "velik" bom tam spet imel svoj dom, nekje ob kak?nem gozdi?ku in ?ubore?em poto?ku, ki bo preskakoval skalce in veselo prepeval svojo ?ume?o pesmico.

 

Iz sanjarjenja me je prebudila moja draga, ki mi je nujno hotela razlo?iti nekaj stvari o dogodkih iz Big Brotherja, kdo je tam hinavec in kdo ne, ter kdo igra, kdo je verjetno gey oziroma kdo bo zmagal in zakaj. V glavnem fuuull zanimivo, not.

 

No kon?no sva pri?la do tisti krem?nit, ki so bile res dobre, vam re?em... sva jih vzela tudi nekaj za s seboj. No da ne bi ?lo vse na ?peh sva naredila ?e en hiter sprehod okrog jezera, ki je bil zelo zabaven ?e posebej takrat, ko je mojo drago napadel labod. Haha, tako sem se smejal, da sem se kar tolkel po kolenih a me je hitro minilo, saj mi je draga najprej brcnila v medno?je, da sem se sklonil od bole?in ter mi nato ?e prisolila ?lepo okrog u?es. In to v javnosti pred vsemi, bil sem ?isto rde? pa ne od zau?nice ampak od sramu.

 

Tako sva za?ela tako imenovani tihi teden, ki se je zavlekel in ?e kar traja... oh ja z mojo drago ni lahko. Pa ?e nekaj mi je ?lo na ?ivce in sicer zakaj so avtobusni prevozi tako dragi. Skoraj 10? sva zapravila za ta smotan javni prevoz do Ljubljane.

 

Toliko sem ?elel povedati in ?elim vsem na zavarovalnici en lep pozdrav in veliko delovnih uspehov

 

va? zavarovanec

 

Bo?tjan

 

p.s. aja, ?e na tistega kreten sem pozabil, ki se je zapeljal iz stranske ulice v mojo Mazdico in jo porajsal od nosa do riti... ah, kera budala pol pa trdi , da ni kriv... ma ja saj ga bo bogec kaznoval za njegovo nesramnost - hehe ?lik ?lak koren?ek

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

?z dva dni mam registracijo mojga "duha" in bi blo fino, ?e ma kdo kakega agenta od GENERALIja, da mi da cifro, da se kej z njim dogovorim - sm sli?u da ma Spid enga kul k obvlada sceno orng! :danzoman::ljubezen:

 

Pomoje se da tut kej cenej, kot tole kar se mi sicer pi?e - cca. 540 brez tehni?nega, bi bla pa kr morala, da se kdo zmoti in mi da samo 80 KW, pa kuj pr?param 98 Ojroslavov! <_<:ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala, sem pregledal. Sem pa opazil dve zadevi, ki sta minus napram recimo zavarovanju pri triglavu in zgleda, da tukaj krijejo to ni?jo ceno.

 

Parkiri??a imajo odbitno fran?izo v znesku 130?, kar pomeni, da bo? ob vsaki ?kodi na parkiri??u moral sodelovati sam s svojimi 130? pa ne glede da nisi ?isto ni? kriv.

 

Druga zadeva je tudi odbitna fran?iza (130?) tako pri steklih, svetilih in ogledalih in pri divjadi?!?! - halo a si ti kriv, da divjad zbezlja na cesto. Da ne re?em, da razbito ogledalo skoraj celo pla?a? sam saj stane 210? od tega ti pa zavarovalnica pokrije torej samo 80?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No in kaj smo se nau?ili iz tega?

Kjerkoli nekaj pri?para? te bodo nekje nategnili ali pa zakomplicirali.

Sklep: Pri zavarovanju nikjer ne pri?para? kaj dosti razen par ? zaradi katerih bo? na koncu v primeru kakr?nekoli te?ave pla?al ?e ve? kot si privar?eval.... :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz sm pa pol s Spidovim agentom obrnu posel in me je pr?lo samo 480 EUR in pa jasno cestnina 77, s kero pa on nima mbenga posla! :D

 

To pomen d mi je dav dec kr neki ?e dodatnga popusta, tko da se kr spla?a, v primeru kaska pa ne vem al je matematka al je ni! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz sm pa pol s Spidovim agentom obrnu posel in me je pr?lo samo 480 EUR in pa jasno cestnina 77, s kero pa on nima mbenga posla! :D

 

To pomen d mi je dav dec kr neki ?e dodatnga popusta, tko da se kr spla?a, v primeru kaska pa ne vem al je matematka al je ni! :ne vem:

 

Lahko da se mi samo zdi, samo predrago, za tako mo? motorja.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

:)

 

glavno, da si zrihtal

 

Sam neki mi ni jasno oziroma ne razumem - a zdaj si brez odbitne fran?ize za parkari??e, stekla in divjad?

 

Iz tvojega dopisa sem razumel (upam, da sem razumel narobe), da ima? zdaj 1% odbitno za te ?kode. ?e je to res je zdaj stanje ?e slab?e. ?e je nov avto vreden 24.000? to pomeni, da je tvoje soudele?be zdaj 240? (1% od zneska novega vozila).

 

Za parkiri??a, stekla in divjad bi moral biti brez kakr?nekoli odbitne fran?ize.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.