Skoči na vsebino

avtoradio bose v M6 za?tekal cd mehanizem


Priporočeno sporočilo

Prosim naj mi kdo svetuje,?e seveda imate kakr?ne koli izku?nje z razdiranjem sredinske konzole in avtoradia pri mazdi 6 z serijskim bose avtoradijem(l.2003), kako najla?je priti do avtoradia, pa da ga vzamem ven.Rad bi dobil ven cd-je,pa da ??istim mehanizem in laser glavo.Imam ?e kar nekaj izku?enj z razdiranjem sredinskih konzol in nasploh z ?raufanjem avta, ampak ne z M6. Ne bi rad izumljal tople vode ,pa bi vas prosil da mi pomagate,ker bom verjetno ?e kr jutri dopoldan kaj ?raufal.

Hvala vnaprej pa lep vikend vam ?elim!! :D:danzoman: :mi pijemoo: :ouje:

NI NAM LAHKO!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi pa kupil cleaning cd in stvar enostavneje resil...

zasto jednostavno kad moze komplikovano pravijo

 

aja sele zdaj dobro prebral...cd-ji so noter ostali...gre konzola sam moras pazit na zatice, da jih ne zlomis...

ce si iz LJ pa pejt do game pa ti bojo naredil brez problema

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi pa kupil cleaning cd in stvar enostavneje resil...

zasto jednostavno kad moze komplikovano pravijo

 

aja sele zdaj dobro prebral...cd-ji so noter ostali...gre konzola sam moras pazit na zatice, da jih ne zlomis...

ce si iz LJ pa pejt do game pa ti bojo naredil brez problema

 

Rad bi malo sam po?raufal,?as imam, pa voljo tudi.V MB ne zaupam ?erbineku,LJ pa mi je malo dale?.

A je dosti zati?ev? Je kak?na finta na katero moram posebej pazit?

NI NAM LAHKO!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rad bi malo sam po?raufal,?as imam, pa voljo tudi.V MB ne zaupam ?erbineku,LJ pa mi je malo dale?.

A je dosti zati?ev? Je kak?na finta na katero moram posebej pazit?

 

Probaj s pomo?jo tega:

 

http://www.mazda6tech.com/index.php?option...36&Itemid=1

 

LP Alex.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No danes sem razdrl konzolo,hvala za napotke ?e enkrat,?lo je zelo hitro.Avtoradio sem vzel ven, malo zmrdal kole??ke ,dal nazaj noter v avto. CD-je sem dobil ven samo,potem ?e enkrat vse ven vzel,??istil glavo laserja,

dal nazaj noter,pa ni ni? pomagalo. mahanizem ?e vedno za?teka,pa cd jev tudi ve? ne bere.Zdaj pa razmi?ljam,da bi dal cd-enoto,na popravilo na BOSE.

PROSIM svetujte mi kaj bi vi storili na mojem mestu????? :(

NI NAM LAHKO!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Do sedaj sem ?akal na odgovor z dveh mazdinih servisov v MB-?erbinek niso mogli ni? zrihtat-garancija ?e mimo-negre ni?, iz Zagorja ob Savi pa so mi sporo?ili, da se tudi na da ni? razen ,da mi novega zrihtajo po polovi?ni ceni to pa je 400 ojrof, pa mi je vseeno malo preve? za en fsrani cd-changer od BOSE, ki bi verjetno ?ez kak?no leto spet nehal delat-glede na nikakvo kvaliteto.

ZDAJ BI PA JAZ VAS VPRA?AL :huh: , ima kdo od vas kak?ne malo bolj?e veze na servisih, da bi lahko to zadevo spravili ?e preko garancije skozi, ali kako druga?e,samo da ga ne rabim kupovat ,ker glih nimam najbolj dosti denarja. ?e pa se kdo potrudi da mi pomaga, bo pa tudi nagrajen :bravo: , ful bi vam bil hvale?en za bilo kak?no pomo? glede tega cd-izmenjevalca. :unsure:

Lep dan ?e naprej!

NI NAM LAHKO!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

No danes sem razdrl konzolo,hvala za napotke ?e enkrat,?lo je zelo hitro.Avtoradio sem vzel ven, malo zmrdal kole??ke ,dal nazaj noter v avto. CD-je sem dobil ven samo,potem ?e enkrat vse ven vzel,??istil glavo laserja,

dal nazaj noter,pa ni ni? pomagalo. mahanizem ?e vedno za?teka,pa cd jev tudi ve? ne bere.Zdaj pa razmi?ljam,da bi dal cd-enoto,na popravilo na BOSE.

PROSIM svetujte mi kaj bi vi storili na mojem mestu????? :(

 

Jaz sem moral kupit nov player ker je popravilo svinjsko drago kupil sem ga pa preko ebaya
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.