Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav!

 

Od kar sem kupil mojo mazdo se bremze obna?ajo nekam ?udno. Sj ne da ne primejo, ampak je treba kr ornk prtisnat da se kaj zgodi (v primerjavi z bratovo mx-3 je treba skoraj enkrat bolj mo?no pritisnit za isti u?inek). pa tud ko bremzam mam ob?utek kot da je bremza gumjasta (kot pri vro?ih brremzah).

 

Zamenjal sem ?e plo??ice in podrejal diske sam ni ni? kaj bolj?.

 

Olja je dovolj, pa tudi pu??a ne nikjer.

 

A mogo?e kdo ve kaj bi lahko bilo? Sam sem ?e razmi?ljal o menjavi bremz olja.

 

LP ?TAJERC

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mudeli, kaj pa ?e bi dol vzel zavorne ?eljusti in jih razstavil, preveril ?e se batki premikajo na roke oziroma niso trdi. V?asih se zgodi da se napne tesnilo in potem ovira gibanje bata, kar povzro?i pregrevanje("?tekanje") batov v ?eljusti, posledi?no pa potrebuje? ?e ve?lo silo, na pedalu, za zaviranje. Lahko pa di ima? po?eno "pra?no" tesnilo in ima? pod tem tesnilom prah, in drugo umazanijo, ki ovira gobanje bata.

Tos so najbolj pogoste napake in se pojavljajo na VSEH avtomobilih.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za odgovore!

 

zrak sem spustil ven, cevi pa so tudi na zunaj ?ist ok.

 

Tesnila sem zamenjal pred par tiso? kilometri, dak da to zihr ni, bom pa poskusu to narest kar je YavarYe X6V6 rekel pa bomo vidl kaj bo!

 

Mogo?e ne bi blo slabo poizkusit prej kak pa na drugih mazdah 323 bremze delajo, tak da bom lahk primerjal.

 

Mogo?e so sam men ?udne. <_<

 

A ste ostali ki imate 323 zadovoljni z bremzami?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Poglej da ti ni kje zabasana ali da ne pusca ceva katera da pritisk iz motorja v glavni zavorni cilinder. To lahko preveris na nacin, da ko avto ne dela rabis vec casa da zavoro "napumpas" preden postane trda.

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.