Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

V?eraj smo se s prjatli zmenil, ?li driftat, ni hudi?, crkne servo.

 

Sumim, da je blo tkole. Ko sm delal optiko sm na?u na konc tega eno objemko, ?e dost zjahano. Dam dol pa zategnem z unim za ?ice spenjat. Pol sm par dni nazaj opazu, da je ATFa ?e ?ist na min, zato mal dolijem. V nedeljo sem v par ovinkih v rde?e nabil, servo pumpa nabije pritisk, kaj je ventil delu ni znano, ampak lahk bi mal pritisk sprostil, in je pr straneh ven udarl. Lu?ica na tleh.

 

Kje to?no se je uscal, je te?ko re?t, ker nimam opreme da bi kej razdiral, k mojmu mehaniku pa tud ?e nism hodu, ker mi je zadnje bremze uni?u ?e bl kot so ble (se jih je lotu s kle??ami, jih skup stisnu pa je jih lepo zablokiral), in me nekak ne mika, da bi ?el ?e servo po isti poti (?e kej ?e dela, uni?it do konca).

 

Mal sm gledu po netu, servo je draga zadeva in me zanima, ?e kdo to obnavlja, pa kolk bi me to po ?epu udarl.

 

Moja draga je spet najebala po slu?beni dol?nosti sramezljiv.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Objemko za kable, to misli? vezico?

 

Eno servo pumpo imam jaz od MX-3 samo je bila malo na de?ju tako da je za sprobat ?e deluje. Si pogledal ?e se vidi ?e samo kak?na cev spu??a? ?e ne se pa kej naokol oglas in bomo pogledal

 

 

pa si se mogo?e po BTCju v nedeljo vozil? Bi lahko pri?el na A.com sre?anje

 

 

Mehanikov je pa dovolj tako da ?e trenutnemu ne zaupa? pa drugam

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej je vezica. Gledal nisem ni?, ker pod avto ne morem, in ?e plasti?no za??ito ma spodaj, ki bi jo moral od?raufat. Od zgoraj se ne vidi, kje to?no je problem. Pomojem je pumpa vredu, in je drugje problem. Zgleda da je blo preve? pritiska v sistemu pri visokih obratih in nekje ni zdr?al, kje bi moral pa od bli?je pogledat...

 

?e ne se pa kej naokol oglas in bomo pogledal

Kje, kdaj, a ma? to prov delavnico? Ker druga? moram tud olje, filtr, benz filtr pa sve?ke menjat.

 

A lahko kdo priporo?i k?nga mehanika k ma ob?utek za mazde?

 

 

V nedeljo smo pr?li mal pogledat, za nekje 15 minut.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Volan je trd, pumpa pomojem dobr dela, ampak sm jo odklopu zdej, da ne pumpa v prazno, ker je itak ves ATF odtekel v par sekundah. Ta guma je prov preklana, kjer sm ozna?u, tko da je od tam ven ?pricnl, ker je blo vse naokrog mastno.

 

Najbolj? bi blo itak cel mehanizem dol od?raufat da se celga vid, sam nimam dvigalke pa stojal, sam eno improvizirano rampo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.