Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

za za?etek nisem vedu (tako kot veretno ve?ina ne),...za nadaljevenje kako pa ti to ve?,...in za konec jaz ni? ne namigujem, mi je pa v?e? kako ti razmi?lja? :P

 

 

za za?etek,..slabo spremlja? forum,..za nadaljevanje vem tko ker je ?e 100x napisu na forum,..za konc js sm itak usa u metul?kih,..tko da razmi?lam metul?kasto,..in za P.S.: nisem u metul?kih zard pokya :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js sm pa jezna sama nase, ker sm se spravla pe?t neki skutinga,..in mi ni kapnl da ma peciln fuj?kast okus,..in sm vrgla use skupi stran, ker sm mislla da je skuta zan?,..in valda ponovi vajo,..spet isto,..pol mi pa kapne da je tak okus zard pecilnga in da pol zgine :whatever:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js sm pa jezna sama nase, ker sm se spravla pe?t neki skutinga,..in mi ni kapnl da ma peciln fuj?kast okus,..in sm vrgla use skupi stran, ker sm mislla da je skuta zan?,..in valda ponovi vajo,..spet isto,..pol mi pa kapne da je tak okus zard pecilnga in da pol zgine :whatever:

 

to se zdaj glih nisi najbolj pohvalila :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A vidi? zaj,ko si rekla,da pri peki peciva ni va?na taktika!! :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da se pohvalm,..u?er sm ?la laufat,..pa d? je padu,..zakon je blo!!!

 

Grega_ Objavljena slika

 

evo,..pribli?ej se ekranu in jih glej od blizu :hohoho:

 

druga? me pa zdj nutelina torta z vi?njami matra,..pomoje jo bom nardila u soboto in valda prlepla slikce da vas mal nadra?m :bravo:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

rekla sem da je nima veze pr mafinih k jih itak nam ve? pekla

 

No ok,samo te pa morem pohvalit,da jih bomo pa 1.9. vseeno jedli! :P:hohoho::bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist sigurn da jih ne boste,..ker rabm vsaj 3 ure da jih nardim 60,..tko da kr pozab da se mi bo dal avgusta u kk?ni hudi vro?ini zajebavat u kuhni tok cajta,..

 

sploh zato k ste ?leht in me sam hecate skoz <_<

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daj no,?e pa ti to ful obvlada?...... :bravo: Hecamo pa te zato,da ne pobije? vseh sodelavk okrog sebe! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni blema,?e zagarantira?,da jih poje? ne glede na to kaki bojo zgledli in kakega okusa bojo! :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oni ?E tam pred kadit je po mojem garancija,da nam ne bo treba tega vsega po?et. :hohoho::hohoho::P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?E pa ti seveda rata,pa ziher dobi? mafine ala Poky! :bravo: In pohvalo! :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.