Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdrav,

 

na svoji mazdici sem dobil originalne mazdine alu feltne, samo so od soli in kak?nega robnika po?kodovane. Zdaj jih bom dal peskat in kromirat. Za zimo bi si rad nabavil navadne jeklene feltne, da bi te alu mal ?uval.

 

Zanima me kje bi se dal alu feltne po ugodni ceni zrihtat in po ugodni ceni kupit nove jeklene feltne??

Kot orgazem, vsaki? ko se vsedem v njo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav,

 

na svoji mazdici sem dobil originalne mazdine alu feltne, samo so od soli in kak?nega robnika po?kodovane. Zdaj jih bom dal peskat in kromirat. Za zimo bi si rad nabavil navadne jeklene feltne, da bi te alu mal ?uval.

 

Zanima me kje bi se dal alu feltne po ugodni ceni zrihtat in po ugodni ceni kupit nove jeklene feltne??

 

Ja je odvisno kake. Ali 14" al 15"?.Jest sem jih dobil --15"(prav od Xedos,pa pa?ejo na Mazdo 6 :bravo: )pri

enemu vulkanizerjo za 80 EUR vse ?tiri. :bravo:

Malo se pozanimaj okoli.

 

LP Alex.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem bil v ?panu, kjer so mi povedal da bi me obnova felten ko?tala okoli 300 eur. Nove jeklene feltne me pridejo z monta?o 200 eur - torej, ker rabim oboje me pride skupaj 500 eur - ja valda, pa sej nisem norc.

 

bom raj tako naredil - kupil bom tele feltne http://b2c.span.si/?p=a&i=200000412599...p;ord=&orv=

 

ki me skupaj z mota?o ko?tajo 400 eur, stare feltne pa bom mel za zimo. :bravo::bravo::bravo:

Kot orgazem, vsaki? ko se vsedem v njo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem bil v ?panu, kjer so mi povedal da bi me obnova felten ko?tala okoli 300 eur. Nove jeklene feltne me pridejo z monta?o 200 eur - torej, ker rabim oboje me pride skupaj 500 eur - ja valda, pa sej nisem norc.

 

bom raj tako naredil - kupil bom tele feltne http://b2c.span.si/?p=a&i=200000412599...p;ord=&orv=

 

ki me skupaj z mota?o ko?tajo 400 eur, stare feltne pa bom mel za zimo. :bravo::bravo::bravo:

 

Bravo.Tko se dela :bravo:

.Vidi?,da najde?,?e i??e?. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bom raj tako naredil - kupil bom tele feltne http://b2c.span.si/?p=a&i=200000412599...p;ord=&orv=

 

ki me skupaj z mota?o ko?tajo 400 eur, stare feltne pa bom mel za zimo. :bravo::bravo::bravo:

 

 

Lepe so .... ampak 15'' na Xedos 9 ??????? :ne vem: ?zmeden?

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, te sicer niso tolko lepe, je pa dobra cena in 16'' :bravo: Pa pri Zaverskem se da marsikaj za dobro ceno dobit (pa tudi kaj ceno "zdilat" - ?e zna?) :danzoman:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem bil v ?panu, kjer so mi povedal da bi me obnova felten ko?tala okoli 300 eur. Nove jeklene feltne me pridejo z monta?o 200 eur - torej, ker rabim oboje me pride skupaj 500 eur - ja valda, pa sej nisem norc.

 

bom raj tako naredil - kupil bom tele feltne http://b2c.span.si/?p=a&i=200000412599...p;ord=&orv=

 

ki me skupaj z mota?o ko?tajo 400 eur, stare feltne pa bom mel za zimo. :bravo::bravo::bravo:

 

pa span je edne najdrazjih...kje si njega najdu??

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

One feltne pri spanu, ki si jih gledal. Ravno pred casom si jih je nabavil kolega tam. Meni osebno niso kaj dost vsec. Ko tko na hit vrzes uc na fletne ti zgelda kot da bi bla ona crnina plastik fantastik...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

koliko lahko max. das?

bom pogledal mal zate...sam mejo mi postavi

 

uh ne vem, neko ponudbo sem dobil za 850 eur alessi feltne z dunlop gumami. to je kar ugodno

Kot orgazem, vsaki? ko se vsedem v njo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.