Skoči na vsebino

"pihanje" serva


Priporočeno sporočilo

ko obrne? volan do konca je tam nek ventil, ki ti spusti pritisk mimo volanskega droga, da ti kaj ne polomi in to je sli?at kot pihanje :D Zato ni ravno najbolje do konca obra?at volan, najve? ?ist malo pred koncem.

 

 

pri meni je pa drug problem in sicer ko obrnem do 1/3 pred koncem mi nekaj potrese in moram ugotovit kaj je, mal imam na sumu ko sem zadnji? preve? priletel ?ez le?e?ega policaja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho::hohoho: ?ele zdaj sm dobro prebral da je tema pihanje SERVA in ne SEVERA kot sm jaz prebral :hohoho:

 

 

Se podpi?em z predhodnimi ,meni pa ne piha ni? ampak avto konkretno po?epne ko je namotan do konca!!!

Zato tole o pihanju tudi sam 1. sli?im!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pol pa ni vse ql po mojem!!! Bolje da se pozanima? kako pa kaj je s tem!!! :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma vedi ga kaj bi blo!!!

 

?e ne pa na test pelat!!!

 

Ti spumpajo olje ven in pod ve?jim pritiskom na?opajo zrak not in ?e kje spusti v sistemu zna bit problem pol !!!

Razn ?e je to pa? varnostno!!

 

 

Sam ?udn mi je k zrak piha sj je olna pumpa to in olje ?opa po ceveh za servo in ne zraka!!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjemi da je lahko zrak pri?el kje vmes noter... Sem imel dva majhna mehur?ka tudi sam noter... IN je delalo na mestu duuf duuf z servotom....

 

Dvigne? avto na obeh straneh da so sprednja kolesa v zraku, odvije? pokrov rezervar?ka od servo volana, vklopi? avto seveda prestave v prosti tek, in potem lepo zavija? z volanom do konca levo in desno, in opazuje? kaj se dogaja v rezervar?ku in ?e pade olje pod MAX dolije? zraven ?e servo olje in tudi ?e gre kak?en mehur?ek ven kar je treba zadevo dostikrat ponovit ker zra?nega mehurja se je te?ko re?it... ?e pa sem ?e kaj pozabil dopisat bom jutri pripisal da grem pogledat to?no v knjigo..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

Dva dni nazaj je tudi meni za?ela servo pumpa neke ?udne zvoke spu??at, pa sem pogledal, pa je blo malo olja notri. Olje pa mi je steklo ven pri dihtungi, ki mi pu??a. V sredo bomo to menjali, pol pa bom vido, ?e je pustilo kake posledice. Olje sem seveda dolil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.