Skoči na vsebino

Katero olje v 6-diesel


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 64
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

res ne stekam zakaj je castrol zanic?

jaz ga imam od 0km pa ni nobenih problemov

na bmw-ju je tud od 0km castrol, in v 8 letih in 45000km je bilo olje menjano samo enkrat (ker ti tam pove kdaj je treba na servis)

firma olja niti ni tok pomembna (razen ce ni nek krs iz kitajske) kot je pravilna gradacija...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dolgo nazaj nazaj smo zvedeli da Castrol NI olje. <_<

 

:blink: zakaj pa meni samo castrol odgovarja txt 10w-40 vse drugo mi mazda popapca pa kolega samo to olje dava v vse avte in vsi zadovoljni doben ne doliva do servisa ga pozre samo teko kot je misljeno 2-3 dcl,zame je to najboljse olje :bravo:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 meseci kasneje...

Mene pa zanima(ker bom imel kmalu servis),katero olje je bolj?e za mojo mazdico 6 diesel power?:

 

-Mobil 1,full sintetic, 5W/ 50 ali

 

-Mobil 1,full sintetic, 0W/40 ??

 

V ?em je razlika in katero bi bilo zame primernej?e? :whatever: Je pa oboje zelo drago,ampak,baje zelo dobro.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grazie,molto gentile.Sei strepitoso e parli italiano molto bene. :bravo:

 

arresti questa merda ;)

 

ciò non è una tribuna italiana !

 

:D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.