Skoči na vsebino

Katero olje v 6-diesel


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 64
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

ti si mene resno uzeu al kaj? tko al tko je JAP meet u Lj zakaj hudi?a bi hodila na drug konc slovenije? :hohoho:

 

ker na jap metingu ne bo dosti takih zrihtanih avtomobilov :hohoho::hohoho::hohoho::hohoho: Ta bolj?i gredo drugam.Pa prinas je pokalno prvenstvo za SV pokal SLO.

?koda no , sem mislil da te v ?ivo vidim. :whatever:

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker na jap metingu ne bo dosti takih zrihtanih avtomobilov :hohoho::hohoho::hohoho::hohoho: Ta bolj?i gredo drugam.Pa prinas je pokalno prvenstvo za SV pokal SLO.

?koda no , sem mislil da te v ?ivo vidim. :whatever:

 

Ti da si nau? kej naredu, sploh ko govori? da nekaj bo? potem pa ?ista tema(v mislih imam SG).

Pa ti pridi u ljubljano, ?e ma? jajca. Na roke si ga pa lahko me?ete tud s pogledom na katero drugo. :hohoho:

 

Pa naslov teme je povsem druga?en, ta ko da prosim naprej o olju.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti da si nau? kej naredu, sploh ko govori? da nekaj bo? potem pa ?ista tema(v mislih imam SG).

Pa ti pridi u ljubljano, ?e ma? jajca. Na roke si ga pa lahko me?ete tud s pogledom na katero drugo. :hohoho:

 

Pa naslov teme je povsem druga?en, ta ko da prosim naprej o olju.

 

Ok naprej o olju, tabolj?e je rastlinsko ,ups sinteti?no ,MAZDA DEXELIA DPF 5w30.

Druga?e pa ti tudi nisi vozil v SG, tako da pssssst,pa niti nebi vozil ker je pravilnik izven standardnih prirejen za 3pm, po pravilih se lahko samo en razred presko?i ne pa po 3..V Ljubljano pa bi ?el ,samo ne morem ker imamo sami prireditev na isti datum.Na roke pa si ga ne me?em, tak slabo mi pa tudi ne gre. B)B)B)

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e pa ti tudi nisi vozil v SG, tako da pssssst,pa niti nebi vozil ker je pravilnik izven standardnih prirejen za 3pm, po pravilih se lahko samo en razred presko?i ne pa po 3..

 

On niti ni obljubljal kaj dosti, da bo tam dregal, ali na showu. ;) Sicer pa, vsak izgovor je dober pravijo. :whatever:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On niti ni obljubljal kaj dosti, da bo tam dregal, ali na showu. ;) Sicer pa, vsak izgovor je dober pravijo. :whatever:

 

Sej on ni ni? rekel razen to da pride pogledat in je pri?el.Druga?e mi je pa pravilnik v lj bolj butast. :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So ?e povedal, sem rekel da pridem in sem pri?el, poleg pa sva z maretom polimala ?e en stran zemirjevega dirkalnika.

 

?esa nisem naredil ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Aha, torej v ?estko gre castrol slx ali pa MAZDA DEXELIA DPF 5w30.(Sem te?ko razbral, ker eni sploh ne pi?ejo o tisti stari, zaradi katere je bila tema odprta!!!!!).

 

Kje se pa da dobit to olje(MAZDA DEXELIA DPF 5w30)? Pa ?e kdo ve, koliko stane?

 

 

Hvala za odgovor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, torej v ?estko gre castrol slx ali pa MAZDA DEXELIA DPF 5w30.(Sem te?ko razbral, ker eni sploh ne pi?ejo o tisti stari, zaradi katere je bila tema odprta!!!!!).

 

Kje se pa da dobit to olje(MAZDA DEXELIA DPF 5w30)? Pa ?e kdo ve, koliko stane?

Hvala za odgovor.

 

mazda olje se da dobit v -nikol ne bos uganil- mazda servisih! :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mazda olje se da dobit v -nikol ne bos uganil- mazda servisih! :)

 

Ma ne ga lomt...kaj tudi to tam prodajajo? :whatever::hohoho:

Jest sem pa skozi mislu,da imajo tam samo maj?ke pa kape od-ne bo? verjel-mazde. :aaaaa:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mazda olje se da dobit v -nikol ne bos uganil- mazda servisih! :)

 

 

Ma ne ga lomt...kaj tudi to tam prodajajo? :whatever::hohoho:

Jest sem pa skozi mislu,da imajo tam samo maj?ke pa kape od-ne bo? verjel-mazde. :aaaaa:

 

 

Zajebavata?? ?zmeden?

 

 

 

:P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, torej v ?estko gre castrol slx ali pa MAZDA DEXELIA DPF 5w30.(Sem te?ko razbral, ker eni sploh ne pi?ejo o tisti stari, zaradi katere je bila tema odprta!!!!!).

 

Kje se pa da dobit to olje(MAZDA DEXELIA DPF 5w30)? Pa ?e kdo ve, koliko stane?

Hvala za odgovor.

 

Daj notri Mobil1 5-40 full synt okoli 10? liter,ne zgre?i? ga rabi tud Porsche :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, torej v ?estko gre castrol slx ali pa MAZDA DEXELIA DPF 5w30.(Sem te?ko razbral, ker eni sploh ne pi?ejo o tisti stari, zaradi katere je bila tema odprta!!!!!).

 

Kje se pa da dobit to olje(MAZDA DEXELIA DPF 5w30)? Pa ?e kdo ve, koliko stane?

Hvala za odgovor.

 

 

Po mojih intenzivnih in obse?nih raziskavah - za Mazdo 6 CD je (razen Dexelie) pravo edino tole:

 

http://www.mobil1.com/USA-English/MotorOil...ance_5W-30.aspx

 

Edino, ki ustreza vsem zahtevam navedenim v Mazda priro?niku!!!

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mazda olje se da dobit v -nikol ne bos uganil- mazda servisih! :)

 

 

Ma ne ga lomt...kaj tudi to tam prodajajo? :whatever::hohoho:

Jest sem pa skozi mislu,da imajo tam samo maj?ke pa kape od-ne bo? verjel-mazde. :aaaaa:

 

 

Ma ste pa pametni...zgleda, da bi moral vpra?anje napisati kakor v prvem razredu, da bi eni razumeli. :P Torej, ali se da olje dexelia dobit ?e kje drugje kot na mazda servisu? Pa takih "intelegentnih" odgovorov (zgoraj) ni potrebno pisat... :P

 

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kowkele: vprasanje je bilo tudi kot za prvi razred. Izgleda ne ves, da je mazda olje (dexelia) od enega drugega proizvajalca (se mi zdi Elf) in kot mazda dexelia dobis samo na servisu (logicno), kot elf pa v drugih trgovinah...nisem pa 100%, da je Elf

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, nimam dizla, ampak zadnji? ko sem klical ?tefana na Gamo, mo je predlagal Castrol 5w-20. zdaj pa, ?e ?e olje za dizla ni pravo, firma nabr? je. I guess.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.