Skoči na vsebino

Napi?ite kaj ste sanjali


bbilder

Priporočeno sporočilo

Evo da za?nem. Zadnji? sem mel zlo ?udne sanje povezane s prej?njim meetingom.

Bli smo u eni veliki dvoran. Notr je bla neka ?udna dirkalna steza(iz poliranega lesa).

In po te stezi smo se fural iz minimototi. Nakar se na stezo postavi en bucko in za?ne te?it

da se ne smemo ve? vozit. Pol sm ?ou do uklopkota in ga pra?av ?e mi posod krosa da zbijem

unga tipa. Uklopko seveda posodi krosa, jaz se zapodim prot buckotu on pa se mi zmakne.

Nakar sko?im dol iz krosa se zapodim za bucotom in mu zagrozim da nas naj pusti na miru.

Med nama se vname prepir. Skoz je grozil da me bo razbil pa se to ni zgodil. Marko je zadeve

posku?av miriti uklopko pa je spodbujal prepir. U ozadju pa se je allyssa potuhnjeno smejala.

To je to :ne vem: nim pojma kk sm lohk kej tasga u bu?o dobu.

 

 

Its your turn,...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 113
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

allyssa je zacela prepir

redevil je kuru gume

boss je...saj vemo kaj hehe :)

marko je res zadeve umiril...pa se slikal vmes

violet je pa prodajalca hot-dogov vprasala a ma minimoto kaksno zvezo s preklopnimi telefoni od motorole in hkrati, tudi ga opomnila, da motoroline baterije so Li.ion in ne na dizel...

poky je hotu it pa je spil ene 2-3 sto laskih

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo da za?nem. Zadnji? sem mel zlo ?udne sanje povezane s prej?njim meetingom.

Bli smo u eni veliki dvoran. Notr je bla neka ?udna dirkalna steza(iz poliranega lesa).

In po te stezi smo se fural iz minimototi. Nakar se na stezo postavi en bucko in za?ne te?it

da se ne smemo ve? vozit. Pol sm ?ou do uklopkota in ga pra?av ?e mi posod krosa da zbijem

unga tipa. Uklopko seveda posodi krosa, jaz se zapodim prot buckotu on pa se mi zmakne.

Nakar sko?im dol iz krosa se zapodim za bucotom in mu zagrozim da nas naj pusti na miru.

Med nama se vname prepir. Skoz je grozil da me bo razbil pa se to ni zgodil. Marko je zadeve

posku?av miriti uklopko pa je spodbujal prepir. U ozadju pa se je allyssa potuhnjeno smejala.

To je to :ne vem: nim pojma kk sm lohk kej tasga u bu?o dobu.

Its your turn,...

 

hudoooooooooooo

 

Mater spet sm bil zraven pri pizdariji :D:bravo: ali na poti do tega!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah,treba ?e kdaj kakega postavnega ?tajerca zraven sanjat,da ti poka?e,ki je kaka sla??i?arna,pa bo..... :P:hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej ?e smo vsi not,je vsebina prava,samo tematika o?itno ne.... :hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne eno ne drugo.... :P Ampak z ribi?ko palico! :hohoho:

 

Kako ?e bo? v avstriji ? :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako ?e bo? v avstriji ? :blink:

 

Pa saj ne bom celi vikend v Avstriji!!! ;)

 

 

kaj bo? pa lovil in kak?no vabo uporablja?

 

Mah, na ribnik grem,kjer majo postrvi,pa si jih lahko sam nalovi?,tak malo za u?itek,lahko pa ti jih gazda ven potegne,ker je tam zraven ribogojnica. :D Tak da v vsakem primeru ribe bojo,tudi ?e ne bojo trzale na razne vabe,bo jih pa gazda z mre?o prisilo,da bojo ?le na kro?nik :P:bravo:

 

Violet-pa ne mi re?t da ribi???? <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.