Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

Pred dvema mesecema sem si kupil svojo prvo mazdo (mx-3 v6).Kot ka?e nimam sre?e in je pri?lo tako dale? da moram menjati motor. :( Dobim ga u ?etrtek iz ?vice,problem pa je ta da je moj mehanik na dopustu do 20 avgusta :( .Sem iz kranja in me zanima ?e mi lahko kdo pomaga s kak?nim mehanikom ,ki bi se hotel lotiti tega projekta(pa da nima astronomskih cen).To je en problem.Druga stvar je pa ta,da mi pri ?ibedahu zamaka-na desni strani,tam kjer je cev za odvajanje vode.Na notranji strani sem odstranil letvico pri prvi ?ipi in na?el to cevko,ampak je ne upam odstraniti ker je njen za?etek pod tapeto in se bojim da je ne bom znal vrniti nazaj oziroma bi moral trgati stran tapeto na stropu.Je mogo?e ?e kdo kdaj ?istil to cevko da mi svetuje kako naj se lotim tega?

 

Mazda?i help meee.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izdaja te je zaradi nepravega olja, tako da ... :(

 

Moje so?alje.

 

 

 

 

zs ima? !!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko zadaj odbija? dol vzame? in gor pihne? z kompresorjem ali pa zgoraj nekako podre?.

 

Kak?no je pa tesnilo (guma) okoli pleha na strehi?

 

stropa ni potrebno ni? trgat ker mora iti lepo dol!

 

 

so pa cevke v vsakem stebri?ku, to se pravi 4 in prvi dve gresta do tja pribli?no kjer so stranski ?migavci, zadnji pa do tam kjer je zadnji odbija? na boku

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred dvema mesecema sem si kupil svojo prvo mazdo (mx-3 v6).Kot ka?e nimam sre?e in je pri?lo tako dale? da moram menjati motor. :( Dobim ga u ?etrtek iz ?vice,...

 

Kaj se je pa zgodl :ne vem: povej ker nas je ?e nekaj z V6 motorji. Pa katero olje si dajal?

 

Drga? pa so?alje sramezljiv

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko zadaj odbija? dol vzame? in gor pihne? z kompresorjem ali pa zgoraj nekako podre?.

 

Kak?no je pa tesnilo (guma) okoli pleha na strehi?

 

stropa ni potrebno ni? trgat ker mora iti lepo dol!

 

 

so pa cevke v vsakem stebri?ku, to se pravi 4 in prvi dve gresta do tja pribli?no kjer so stranski ?migavci, zadnji pa do tam kjer je zadnji odbija? na boku

 

Guma okoli je dobra...neki klepar mi je gledal in pravi da moram te cevke o?istiti.Na levi strani je dobro,samo na desni mi zamaka.V?eraj sem na?el prvo in sem jo hotel spihati, samo je ne upam stakniti ker ne vem kje se za?ne zgoraj pri ?ibedahu.NImam pa gara?e in me je strah dol vzemati ?ibedah da me ne bi de? ujel.

 

 

Kaj se je pa zgodl z0tdntknw.gif povej ker nas je ?e nekaj z V6 motorji. Pa katero olje si dajal?

 

Drga? pa so?alje ashamed0001.gif

 

Avto sem kupil pred dvema mesecema, in ko sem ?el menjat olje je bilo notri katastrofalno(gosto ko marmelada :( ),zdaj pa se mi kadi moder dim in baje so ?li obro?ki in pa v?asi mi baje dela samo na 4 cilindre.Tako da mi je najmanj?i stro?ek menjati motor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni potrebno ?ibedaha ven vzeti, samo strop je potrebno dol snet, lu? ven, sisi bar pri sopotniku dol vzet, in plastike na stebri?kih umakniti in samo ?e gume okoli vrat, na vrhu pri ?ibedahu eno tesnilo in mora teoreti?no kar dol pasti :D

 

pa ko ?e menja? motor, zakaj nebi nekaj konkretnega noter dal :D KL-ZE :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ko ?e menja? motor, zakaj nebi nekaj konkretnega noter dal biggrin.gif KL-ZE love0030.gif

 

J... ga ,pla?al sem ?e 200? are,?e bi prej vpra?al tukaj bi to 100% naredil....ampak zdj je kar je.Se bom pa? moral zadovoljiti z 100kw. :whatever:

 

Vem za drugi? :ouje: (upam da ne ve? pri tem avtu :( )

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ko ?e menja? motor, zakaj nebi nekaj konkretnega noter dal :D KL-ZE :rispekt:

 

Prepozno, sem mu tudi sam predlagal da ?alta gor na 2.5 motor, samo ima ?e naro?rnrga 1.8. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni potrebno ?ibedaha ven vzeti, samo strop je potrebno dol snet, lu? ven, sisi bar pri sopotniku dol vzet, in plastike na stebri?kih umakniti in samo ?e gume okoli vrat, na vrhu pri ?ibedahu eno tesnilo in mora teoreti?no kar dol pasti :D

 

pa ko ?e menja? motor, zakaj nebi nekaj konkretnega noter dal :D KL-ZE :rispekt:

 

Ker je pol leta ?akanja za KL-ZE.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kak si re?o z ?iberdahom??? meni je tudi zamakal na ?oferovi strani pa sem ga ravno v?eraj s?istil.zgoraj pri ?iberdahu daj v kanal eno cev in preprosto pihni z kompresorjem vanjo. se bo takoj odma?lo.jaz nimam kompresorja pa sem si pomagal z ro?no pumpo za gume pa je tudi ?lo.

282170693.png

 

 

kdor zgodaj ustaja, ni direktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ibedah sem re?il.Bila je ?ist zama?ena cev(pojma nimam kaj bi to lahko bilo notri).Na?el sem zajlo, jo na koncu oblepil,da ne bi po?kodoval cevi in RE?EN PROBLEM :jupiii: Pol sem jo ?e malo spihal in to je to.Ravno zdj je za?el mo?an de? tako da vam lahko kasneje povem ?e je uspelo.

 

Marko_mx-3 ,hvala ti za obrazlo?itev in pomo? :bravo: Dol?an sem ti najmanj pivo :rispekt:

 

Zdaj pa ?e zamenjat ma?ino,ker tak oblak ki se dela za mano je prav sramota za Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hudo, a sedaj imam pa ?e odvetnico :bravo:

 

A pono?i kdaj pora?unata ? :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.