Skoči na vsebino

Xedos6V6: DESNA PREDNJA POLOSOVINA


Priporočeno sporočilo

Radoveden sem, ?e poznate koga, ki ga veseli preprodajanje mazdic po kosih. Rabim namre? desno polosovino. Moja je malce zvita in zato (mogo?e tudi zaradi izrabljenih zglobov?) desno prednje kolo za?ne po cca 50 km stra?no tresti in rukati. Meni je zelo ?udno in nedoumljivo, zakaj komaj po 50 km nepretrgane vo?nje... Moj mehanik kani razdredi malce podvozje in analizirati zglobe in polosovino, da si bom na jasnem. druga?e avto te?e kot namazan, ob glasu na obratih se ti naje?i ko?a.... :)

V glavnem, zelo vesel bi bil bilokak?ne ponudbe desne prednje polosovine oz. vsakr?nega podatka, kje bi jo lahko dobil.

Hvala za odgovore,

ga?per

 

 

podatki:

 

Mazda Xedos6 V6 2.0, 106 kW

letnik 93'

prevo?enih 199 000 km

potrebna menjava desne prednje polosovine...(ki bo, upam, kmalu izvr?ena)

 

..... ?e koga mika kupit ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.