Skoči na vsebino

Osram Cool Blue


Cyb3r

Priporočeno sporočilo

Zamenjal originalne z Osram Cool Blue kak?en teden nazaj. Spodaj je slika - ena original in ena Osram Cool Blue. Razlika je, ni pa ne vem kaj. Se opazi da imam bolj belo svetlobo kot npr. avto pred menoj. BTW,?elja je bila dobiti belo svetlobo in ne modro.

post-4-1098818299.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cool Blue in pol leta...zelo te?ko...meni so dr?ale cca. 4 mesece,ve? pa na ?alost ne;sicer mi je zelo v?e? svetloba,ki jo oddajajo in izgled pri?ganih ?arometvo,vendar bom verjetno pre?altal na Philips,kljub temu,da so dra?je.Ampak ?e bodo dr?ale tako dolgo kot Labiju se bo pa spla?alo.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Philips Blue Vision so res najboljse...zdaj so na enem testu (Auto Bild) celo "vorbildlich" (to mislim da pomeni "vzorno", vuk bo znal).

Svetloba je super, in barva meni osebno je bolj vsec ker so bolj bele kot pa modre. Cool blue so bolj modrikaste kot bele (govorim za Mazdo 6, H1).

Ampak kot je vuk reku so dalec najdrazje...H1 par je 7200 SIT !

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cool Blue modrikaste? Imam H1 in opazim ozek pas modre svetlobe le na robu osvetljenosti gledano na cesto. ?e jo pogleda? direkt ni nobene modre svetlobe niti barve. Kot sem pa ?e povedal sem ?elel dobiti belo svetlobo.

 

In kaka je primerjava mad Philips Blue Vision in Osram Cool Blue? Zanima me katere so bolj bele in katere bolje svetijo. Odgovor bi rad dobil od nekoga, ki je preizkusil obe.

 

Za komad H1 sem dal pa 1800 SIT... tko za info.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem mel oboje pa mi niso nobene bile v?e?,nobene niso svetile prav belo.Druga?e pa sem enkrat kupil ene italijanske,firma ne vem kera je bila ?e(na ?katli ni pisalo skoro ni?),pa jih mam ?e lep cajt pa ?e nobena mi ni crknila,dajejo pa svetlobo kot beli ksenon,samo ne tako mo?no.Sem jih ?e iskal povsod pa jih nikjer ve? nimajo.To mam za dolge lu?i,za kratke pa mam philipsove,pa se philipsove lahko skrijejo.Pa teh dosti ?arnic ma steklo pobarvano ,in to je filter ki ti ne prepusti celotnega spektra zato zgleda bolj belo,te ki pa mi svetijo tako dobro pa je steklo prozorno(belo),svetijo pa ?isto belo.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Tele Osram Cool Blue pa res niso vzdr?ljive. :angry: Druga ?arnica je zdr?ala dva dni dlje kot prva. Dva komada po dveh mesecih!

 

Sem pa v?eraj nabavil Philips Blue Vision in jih danes montiram. Zraven sem nabavil ?e modre (ki svetijo belo) pozicijske, prav tako Philips Blue Vision. Te bele ledice (rahlo vle?ejo na modro) ki jih imam sedaj notri mi ne di?ijo preve?. Nekako preve? ki?asto pride. Bom videl kako bo sedaj. Upam da bom z monta?o zdr?al do ve?era da poslikam razliko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tele Osram Cool Blue pa res niso vzdr?ljive. :angry: Druga ?arnica je zdr?ala dva dni dlje kot prva. Dva komada po dveh mesecih!

 

Sem pa v?eraj nabavil Philips Blue Vision in jih danes montiram. Zraven sem nabavil ?e modre (ki svetijo belo) pozicijske, prav tako Philips Blue Vision. Te bele ledice (rahlo vle?ejo na modro) ki jih imam sedaj notri mi ne di?ijo preve?. Nekako preve? ki?asto pride. Bom videl kako bo sedaj. Upam da bom z monta?o zdr?al do ve?era da poslikam razliko.

Kje si pa potem kupil ?arnice in pozicijske? Pa kolk si dal?

15962logo-med.jpg

GARAZA DOMA: Black RX-8 & Black CIVIC VTI TURBO

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam notri(H1) neko xenon-blue sranje, sveti belo in dr?i mi ?e ve? ko eno leto.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te zarnice ala blue vision in tko naprej so "coated" (trenutno se ne morem spomnit slo. besede) z modro barvo. To pomeni da ce hoces da ti isto svetijo kot navadne (in to razen philipsovih blue vision, nobena ne doseze) se vec segrevajo-posledicno tud manj zdrzijo.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje si pa potem kupil ?arnice in pozicijske? Pa kolk si dal?

Kupil sem jih v isti ?tacuni kot Osram Cool Blue. BTC, hala A(mislim da) 6. Hala kjer je na eni strani takoj ko pride? not trgovina Elan na levi. ?e gre? noter skozi drugi vhod (takoj desno Merkur) ima? trgovino Gama center (trgovina z avto deli in opremo) zelo kmalu na desni. Cene so pa:

 

Osram Cool Blue (ne priporo?am!) ... 1800 SIT komad

Philips Blue Vision (H1) ................... 5100 SIT par

Philips Blue Vision (pozicijske) ......... 1000 SIT par

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

H1 Philips Blue Vision se najde na Petrolovih bencinskih servisih (kupil v?eraj par za 3.690,00 SIT v Tepanju)!!! :):)

Par za 3700!??? jaz bi tud...kje je to tepanje?

A si 100% da je to Philips Blue Vision? Ker je to 2x ceneje kot drugje :blink:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.