Skoči na vsebino

M6 - glasna prestavna ro?ica


Priporočeno sporočilo

Prestavna ro?ica je milo re?eno "?udna" in ko sem spra?eval na servisih so rekli, da pa? tako je. Pri faceliftanih ?estkah pa je ta problem precej manj?i.

 

Me pa ta povr?nost moti vsaki? ko se presedem iz Golfa v Mazdo in se spra?ujem zakaj so japon?ki ?li raje na zajle kot na vzvode. Pol pa ma? menjalnik, ki po svojem ?udnem ob?utku na ro?ici, lahko konkurira starim Hyundaievim. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prestavna ro?ica je milo re?eno "?udna" in ko sem spra?eval na servisih so rekli, da pa? tako je. Pri faceliftanih ?estkah pa je ta problem precej manj?i.

 

Me pa ta povr?nost moti vsaki? ko se presedem iz Golfa v Mazdo in se spra?ujem zakaj so japon?ki ?li raje na zajle kot na vzvode. Pol pa ma? menjalnik, ki po svojem ?udnem ob?utku na ro?ici, lahko konkurira starim Hyundaievim. :angry:

 

Ena sam ?tanga od prestavne ro?ice do menjalnika rula, ?e vedno, pa ?e najbolj ziher je. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe... prestavna ro?ica je res glasnej?ega tipa, vendar ?e pametno prestavlja?, se ne sli?i..

 

druga?e pa idi probat pe?o 206, pa bo? vido ?udno prestavno ro?ico :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Ja, pri moji mazdi je prestavna ro?ica tudi nenormalno glasna in trda , vendar ko se avto segreje, se nekoliko omeh?a in ni ve? tak fejst.. druga? pa ne vem, ve?krat se mi zgodi, da ko ho?em iz 2. v 3. ?altat, da mi kar ne gre, in da moram potem ful mo?no porinit, da jo kon?no spravim v tretjo <_< (druga? je pa sklopka ?e bila menjana, tak da ni problem v sklopki, ampak se mi zdi da bolj to pri vi?jih obratih..)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa olje v menjalniku?

 

ja, jaz sem tudi pomislil na to, da bi moral "neko?" peljat na servis, da mi pogledajo olje v menjalniku oz. da mi pogledajo, kako je stanje z menjalnikom..

 

kaj pa olje v menjalniku?

 

ja, jaz sem tudi pomislil na to, da bi moral "neko?" peljat na servis, da mi pogledajo olje v menjalniku oz. da mi pogledajo, kako je stanje z menjalnikom..
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...

Ja, pri moji mazdi je prestavna ro?ica tudi nenormalno glasna in trda , vendar ko se avto segreje, se nekoliko omeh?a in ni ve? tak fejst.. druga? pa ne vem, ve?krat se mi zgodi, da ko ho?em iz 2. v 3. ?altat, da mi kar ne gre, in da moram potem ful mo?no porinit, da jo kon?no spravim v tretjo <_< (druga? je pa sklopka ?e bila menjana, tak da ni problem v sklopki, ampak se mi zdi da bolj to pri vi?jih obratih..)

 

 

Glede menjalnikov so ?e vedno pr VW najbol?i. Sm mel passata l96 pa je blo zjutri -15 zuni...?altu sm k puter in brez glasu. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri prvi generaciji ?estke tudi sam nisem bil zadovoljen z ob?utkom na menjalni?ki ro?ici, ampak pri novi ?estki pa je to bistveno izbolj?ano tako, da samo :bravo: , ?eprav za oceno pet tudi ta menjalnik ?e ni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.