Skoči na vsebino

Kak?no konfiguracijo ra?unalnika imate?


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 203
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

  • 3 meseci kasneje...

da se ?e pobaham da sem spremenil malo na?in hlajenja preko regulator, ker me moti kavni mlin?ek pod mizo

 

ventilator?k

post-771-1204202344_thumb.jpg

 

grafi?na

post-771-1204202636_thumb.jpg

 

in ta dva sta vezana na tole

post-771-1204202820_thumb.jpg

 

post-771-1204203052_thumb.jpg

 

kmal pride pa ?e en vent in bo priheftan na tretji gumbek oz. regulator?ek

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no pa ?e moja gajbica, kupljena dobrih 5let nazaj..

Plata: epox 8rda+

Cpu: athlon xp 1900+ ki obratuje na 1600mhz

Ram: kingston 256mb 333mhz, pred pol leta dodan ?e partiot 1gb 400mhz

Vga: abit nvidia fx5600xt 128mb

Disk: wd 80gb 8mb, pred pol leta dodan ?e wd 320gb 8mb

Pe?ice: teac cd-w552e, plextor px-708a

 

vse skupaj pa laufa na win2000..

 

dokler bo laufala ne mislim ni? menjat, mogo?e samo ?e kak?en disk vgradit...edino napajalnik ho?e nekaj probleme delat tak da bo gotovo prvi na spisku za menjat :)

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ti klopko moji testi temperature :bravo:

 

PROCESOR

Tole so testi od procesorja ko je delal na IDLE (v bistvu ni n? delal :D )

 

Po tem vidim da bo treba en hladilnjak nabavit nov pa mogo bo bit mal ti?ji ker vedno mislim pono? da me turbine preganjajo (zato ga pa zdej uga?am :hohoho: )

Objavljena slika

 

GRAFI?NA

Tule je test grafi?ne, ki ima hitrost ventilatorja na min (se komaj obra?a) (tut v IDLE)

Objavljena slika

 

Tule je test grafi?ne, ko mam vent na pribli?no 3/4 (v IDLE stanju) --> od rde?e ?rte naprej je bil vent pr?gan

Objavljena slika

 

Tukaj je pa malo me?ano, naprej je vent ugasnjen, pol pr zeleni ?rti pr?gan na 3/4 in pri rde?i ugasnjen

Objavljena slika

 

 

 

Pri PROSTREETU mi temp grafe na polovi?ni 3/4 hitrosti venta zraste na ene 60-65°C, sam morte upo?tevat da je grafa navita

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moj procesor ima v idle stanju celih 25°c ko ga obremenim ne pride ?ez 40°c

Grafa je pa druga v idle imam tam ukol 65 ko pa zadeva lavfa na polno pa gre tja do 83 °c

Ampak jebat jo bo ?e tko dr?al :D

 

kot sm ti reku zamenjaj hladilnik za procesor!

Js sm ga takoj k sm sestavu ki?to!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, jaz sem na svojega prej?njega tudi vrgel kar konkreten ventilator (un z rebri na koncu pa ventilator in zadeva je konkretno efektivna).

Pomaga pa tudi ?e kak?en ventilator na stranici, da odvaja vro?zrak ven. Pismo mogo?e bi ga moral poslikati, res pa je, da mi dandanes ni v?e?, ko sem bil star 15 mi je bil najlep?i. :D Rde?a in zelena barvna kombinacija :blink: druga?e pa pleksi v stranici ter en ventilator na njemu. Mogo?e bi ga mogel pre?trihati samo ne vem katere barve naj kupim in kje, kaj pravi? Klopko? :hohoho:

 

@Zigam: Tvoj laptop je pa kar ?ival, sploh glede na to, da si ga nabavil ?e nekaj let nazaj kot pravi?. Grafi?ne dosti za izva?anje. :blink::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

trenutno furam tole:

 

http://www.alter.si/mystuff/showStuff.php?stuffID=1052

 

in tole on the way:

 

http://www.alter.si/mystuff/showStuff.php?stuffID=1342

 

za to, kar jaz rabim, je ve? kot dovolj... :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm, trenutno sem zmanj?al ?tevilo ra?unalnikov na 4. Omembe vredna sta pa le

 

Namizni

Proc Core 2 Duo E6600 na 2,4Ghz

Ram 4GB

Graf. Nvidia 8800 Ultra :hudicek:

diskovja notranjega cca 500GB + 750GB zunanjega

monitor Samsung 22" WS

 

prenosnik

PackardBell

Core 2 duo 2Ghz

Ram 2GB

Graf. Ati X1700 512 :( (?e bi bila grafa mal bolj?a bi bil tole idealni prenosni mlin?ek)

disk 160GB + dva mala prenosna 30+80GB

ekran 15,4" WS

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

teden dni mam tale prenosnik od hp in sam zelo zadovoljen upam da bo neki cajta mir po?as pa hi?nega treba menjati ali oja?ati --17" WXGA+ TFT (1440x900) odli?en zaslon

- Intel Core2Duo T7300 (2x2.0GHz) Santa Rosa / 800MHz FSB / 4MB 2nd level cache

- 2048 DDR2 (2x 1024MB) 667 MHz (4GB max)

- 500GB DISK (2x 250GB) 5400rpm SATA

- multi DVD+/-RW dual layer + Light Scribe funkcija!

- NVidia GeForce 8600GS 256MB PCI Express (1024MB max)

- 3D Sound Blaster Pro + Altec Lansing? zvo?niki

- dvojni izhod za slu?alke (spdif)

- HDMI izhod!

- USB 2.0/FireWire/Modem/GigaLAN/WLAN 802.11 AGN/Bluetooth

- 5in1 Card Reader (SD/MMC/MS/MS Pro/xD)

- Web-/Videokamera 1.3M - integriran stereo mikrofon

- ?ITALEC PRSTNIH ODTISOV

- Windows Vista Home Premium Edition

- HP Remote control

- HP Expansion port (za dock station)

- hitre tipke z tehnologijo na dotik

- Li-Ionen-Akku 8 celna (do 3.5h)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo ?e moji ma?inci:

 

IBM ThinkCentre

* Procesor: Intel Pentium 4 HT 3.4 GHz

* Spomin: 4 GB

* Grafi?na kartica: XFX 8600GT 512 MB

* Trdi disk: 160 GB + 250 GB + zunanji 250 GB

* Tipkovnica: Razer Tarantula

* Mi?ka: Razer DeathAdder

* Monitor: 20.4" Samsung SyncMaster 204B

* Opti?na enota: DVD-RW DL

 

Lenovo ThinkPad Z61p

* Procesor: Intel Core2Duo 2.00 GHz

* Spomin: 2 GB

* Grafi?na kartica: ATI FireGL V5200

* Trdi disk: 100 GB + dock station 80 GB

* Monitor: 15.4" TFT Wide (1920x1440)

* Opti?na enota: DVD-RW DL

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Zakaj pa ne bi raje kupil 17" pa dobis odzivni cas 2ms? Za igrce pa to super

 

ker imam sedaj CRT 17" pa ko dam volan gor sem dalj od okrana in je zlo "majhna" (virtualno) slika :(

 

Kaj pa druga?e lahko imam z WIDE SCREEN kake te?ave glede razpotegnjene slike ali ?rnih robov na straneh? Nisem ?e nikoli mel ali videl tak?nega :ne vem: ali bo samo v ?irino ve? prostora B)

 

Upam da vidi? zakaj se gre :( kje imam ekran pa to in kako je miza :P sedaj pa planiram da bi ga dal tja desno ko mam kupe zvezkov ali pa na isto mesto :bravo:

post-771-1208509807_thumb.jpg

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo jz sm se odlo?il za tole in mi povejte ?e je ok :bravo:Monitor LCD 19" AOC 916Swa

Je pa wide screen ker ma resolucijo 1440x900 :jupiii:

 

Tole je ena bolj glupih resolucij ekrana na trgu zato ti predlagam ali, da kupi? klasi?en format 4:3 19" al pa 22"WS (priporo?am slednjega). V vsakem primeru pa bo treba tud grafo menjat, ?e bo? hotu imet teko?e premikanje v 3D ?pilih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa Benq G2000WA 20", lo?ljivost ma 1680x1050, odzivni ?as ma 5ms, kontrast ma 1000:1, D-Sub priklju?ek...

169? :ne vem:

Gledam Big Bangov katalog... :P

 

Tt benq je jajc od jajca <_<

 

 

Zdej mi je pa pogled padel na LG L222WS

- Diagonala 22"

- Najve?ja lo?ljivost: 1680 x 1050

- Kontrast: 1000:1

- Velikost to?ke: 0,2767 mm

- Odzivni ?as: 5ms

- Svetilnost: 300 cd/m2

- Priklop: D-sub

- Poraba: 45W

 

KLIK

A pri tem bo grafa sopihala ali bo lahko ekran normalno delal na GF 8500GT (navita je na kolker gre).

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.