Skoči na vsebino

Male mazda drivers...


KAALman

Priporočeno sporočilo

:blink:

 

a samo jaz vidim druga?en naslov teme ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 321
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Mislm da je Kallman hotu povedat, da sva z mazdo323 offtopic.

 

yp ! :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jz mam z mojim pa mam kramperce gor maxxis swamp thing rekord 68kmh :bravo: relacija rogla - zre?e :danzoman: ?e je cesta prazna je noro za peljat ko lahka seka? ovinke pa to :ouje:

 

Pazi,da ti jaz z mojim mopedom ne priletim nasproti...kak?nih 120 km/h se da gor peljat.... Z biciklom pa najve? nekaj ?ez 70 km/h spust po gozdni cesti iz ?umika proti Ru?am...

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pazi,da ti jaz z mojim mopedom ne priletim nasproti...kak?nih 120 km/h se da gor peljat.... Z biciklom pa najve? nekaj ?ez 70 km/h spust po gozdni cesti iz ?umika proti Ru?am...

 

ni tko pregledna da bi lahko ?el ve? ko 70 :( ostri ovinki pa pesek <_<:P pa ?e kramperje mam :hohoho:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, pol bom pa ?e jst svojo gor prbou, zdej so se ?e toyota?i pridru?il veliki dru?ini mazda?ev :P

Objavljena slika

 

Va?i? jedan :hohoho: Pa ja, ko ti je kon?no uspel dobit fotko z dvema beybama pa takoj fotko gor... Aj, aj, aj... :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za tele dve tete bi pa ?e jst kak?no extra pojstlo najdu, pa sploh jima nebi n? ra?unu... :blink::P

 

One tut teb mogo?e ne! <_<:D

 

OT - ko smo ?e lih pri tetah s Primorske, Sa?o spla?a se ti it enkat med vikendom u Hermana, kaka je tam neka ?rnolasa mladenka, ajooooj, idealna, noro res! :ljubezen:<_<

 

Loh bi enkat u Pivki pr Hermanu naredl mazda?ki miting! :ouje: :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.