Skoči na vsebino

DIY: home made jukebox


qwerty

Priporočeno sporočilo

Moj frankenstein je o?ivel :P narejen iz iverce, elekro vezja, dva tweeterja, bass, cd-mp3 player in priklop za razne modele telefonov :P cdplayer je bolj za okras gor ker vse muske predvajam z telefona.

Zgleda pa tkole:

 

FILM:

http://www.mojvideo.com/video-home-made-ju...f5f8cebd33605a0

 

SLIKE:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to smo se pri hoby-ju spravl delat (vgradne omare hoby ---> tam sem bil na po?itni?kem )kable pa to sm pa jaz nardil skup, vezje je sicer temelji na nekih anti?nih zvo?nikih sam je ful predelan da lahka dela to ko dela :bravo: tak da sem mal goljufal :P drga? se pa da z neta potegnat na?rte sam je ful zamudna izdelava, ker sem ?e enkrat delal vezavo za 3 led diode da so delale tak ko na policijskem avtu, sam da sta ble dve oran?ne pa sredna rde?a :danzoman: pol so se pa rde?a pa oran?ni po?asi izmenjevali z po?asnim prehajanjem :bravo: blo treba ?ipe vgrajevat, velik kablov, kondenzatorji, upori,... :ph34r: hell lot of work :lol: ?e na modifikacijami na tem vezju je blo velik vlo?enga da dela tko ko morejo tweeterji in bass :vesel: prej je blo to vse tak na hojladrija <_< kitajci so kitajci, jz sm pa jz :P ?e v model motorja ene honde cbr 600 f4 sm ?u belo led diodo not vgradit pa je mel spredno lampo, oz jo ?e ma :hohoho:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.