Skoči na vsebino

Tempomat ne dela-M6


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

V?eraj sem opazil, da mi tempomat vsake toliko ?asa ne dela. Aktivirati se da (gori lu?ka), ko ga pa ?elim dejansko vklopiti, pa ne dela.

Potem ga ugasnem in pri?gem ene 5x in po ?ude?u za?ne delati (ni pa to pravilo). Skratka kako se mu zaljubi. DELA-NE DELA.

Kaj bi to znalo biti?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

 

V?eraj sem opazil, da mi tempomat vsake toliko ?asa ne dela. Aktivirati se da (gori lu?ka), ko ga pa ?elim dejansko vklopiti, pa ne dela.

Potem ga ugasnem in pri?gem ene 5x in po ?ude?u za?ne delati (ni pa to pravilo). Skratka kako se mu zaljubi. DELA-NE DELA.

Kaj bi to znalo biti?

 

te?ave s tipko na volanu ?

 

mogo?e bi moral tisti del s stikali dol vzet, pa pogledat, ?e se da tipka spucat ali kaj podobnega...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm.. torej se mi ni narobe zdelo ene parkrat ,da tempomat ne trzne,

oz. da avto ne pospe?i ko pritiskam na + ..!

 

pol pa off/on in je bilo vse ok.

 

torej bo nekaj na tem ,da ga za?nja tempomat mau srackat.

 

no prav...kar naj...?ez tehni?nega je ravno ?el

, avto mislim,

drugo leto tak cajt bo pa ?e kaj novega v gara?i.....

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

Se opravi?ujem, ?e odpiram staro temo, a nekak sem jo spregledal...

 

Skratka, meni je isto nagajal tempomat pri M6 (malo delal, malo ne), hkrati mi pa tudi zavorne lu?i niso delale. Vsa poanta je bila v nekem plasti?nem stikalu, ki se nahaja pri pedalu za zavoro, ki se o?itno rad iztakne oz. zatakne. :whatever: Zadevo sem popravil sam in od takrat ni ve? problemov. :bravo: Torej ?e vam nagaja tempomat najprej preverite tisto stikalo pri zavornem pedalu. ;)

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.