Skoči na vsebino

anti radar


Guest BrainY

Priporočeno sporočilo

no, zanima me ?e kdo od vas uporablja ali ?e je mogo?e sprobal katero od "anti radar" naprav..

 

na bolhi se jih prodaja kar nekaj in ?e gleda? da je njihova cena nekje sorazmerna z enkratno kaznijo

prekora?itve hitrosti se ti zna zadeva kar hitro povrnit.

 

bolha.com

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prebrskaj malo po netu, verjetno bos nasel nov zakon, ki prepoveduje uporabo tovrstnih naprav....

 

torej motilci so prepovedani, sam detektor pa ne, vendar, ker se ga ne da homologirat imajo policaji opravicilo za kazen....torej ga je najboljse imet nekje skritega, da ni na vidnem mestu....

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, zanima me ?e kdo od vas uporablja ali ?e je mogo?e sprobal katero od "anti radar" naprav..

 

na bolhi se jih prodaja kar nekaj in ?e gleda? da je njihova cena nekje sorazmerna z enkratno kaznijo

prekora?itve hitrosti se ti zna zadeva kar hitro povrnit.

 

bolha.com

 

Jest sm to zadevo vidu pred leti pri enem kolegu. In je zadeva nekaj piskala skoraj non-stop, za znoret v glavnem.

4801_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dosedaj je bila edina uspe?na antiradar naprava 'lahka noga' :D

 

definitivno :jupiii:

 

Vse tele razne anti radar zadeve pogrnejo ko te u?ge z lasersko pi?tolo. In ker je takih merilcev najve? je po moje brez veze, da o tem sploh razmi?lja?. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se ti?e detektorjev je pomoje brezveze, prej bi pomagal motilec. V srednji smo imeli profesorja kateri je naredil motilec za radarje, samo ni hotel ni? o tem razlagati <_<

 

 

Samo ?e ima? pa motilec za laserski merilnik, pa da na merlinku poka?e error ali kaj podobnega bo policaj 99% te ustavil in pregledal cel avto, po mo?nosti pa ?e na izredni tehni?ni odpeljal

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no po netu sem ?e marsikaj prebral in dobro vem kaj je kaznjivo in kaj ne.

in ja prepovedani so motilci ki pa ne napi?ejo error ampak jammed na laserskem merilcu.

post sem napisal zarad tega ker nismo vsi ovira na cesti in marsikdo ne samo na tem forumu boleha

za te?ko ozdravljivo boleznijo te?kih nog.

upal sem na to da ima kdo kak?ne izku?nje ampak kot zgledal sem vsekal mimo zato lahko moderator

komot bri?e temo ali zaklene.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

post sem napisal zarad tega ker nismo vsi ovira na cesti in marsikdo ne samo na tem forumu boleha

za te?ko ozdravljivo boleznijo te?kih nog.

 

oprostite za OFF, ampak:

 

Dragi BrainY, o?itno nekaj s tvojo glavo ne more biti v redu. Zakaj? Napisal si, da ?e vozi? prehitro nisi ovira na cesti. Ali si prebral to svojo izjavo in jo lahko ?e enkrat takole napi?e?? ?e lahko, potem nisi pri sebi. Ravno s tem ko se ne dr?i? zakonsko uvljavljenih in dru?beno sprejetih pravil SI OVIRA NA CESTI.

 

OK, vozi prehitro (fizi?no te ni? ne omejuje, kaj pa moralno?!), vendar da ostale, ki vozimo po pravilih oziroma imamo "lahko nogo", imenuje? ovira na cesti, je pa vi?ek arogance (al ignorance al kakorkoli se ?e temu re?e). Pa ?e nekaj: a dejansko ve? po ?em spra?uje? v tej temi? O napravi, ki bi prikrila tvoje neprilagojeno dejanje. Tu pa ne bom ni? pisal, ampak si bom samo mslil svoje.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ Brainy :unsure::unsure:

 

In kaj si hotel sli?ati od nas? Da imamo radar detektorje in da je to dobra ideja? Pa? ni in ve?ina to vemo.

 

Nekaj razlogov zakaj ga pri nas v Sloveniji ne rabi?, tudi ?e ima? te?ko nogo

 

1.) Stacionarni radarji - vemo kje stojijo on so celo ozna?eni s tablami za radar. Lahko si pomaga? tudi z GPS navigacijo in POI to?kami za opozorilo na radarje. Isto velja za stalne "?rne" to?ke, kjer se policisti najve? zadr?ujejo (pa s tem nisem mislil donat shop-e ;) )

 

2.) Laserski merilnik - radar detektor ga ne zazna

 

3.) Mobilni Provida - snema s kamero in radar detektor tega logi?no ne zazna

 

4.) Multanova - edini radar pri nas, katerega bi lahko zaznal radar detector. Vendar ga ve?ine ne, ker za meritev uporabllja zelo ozko usmerjen radarski snop (zato je oblikovan kot kak?na cev, ki zgleda kot cev recimo raketnega lanserja). Po navadi ga radar detektor zazna, ko te zadeva ?e meri.

 

5.) Ve?ino radar detektorjev motijo raznorazne naprave, ki oddajajo elektromagnetna valovanja pa naj si bo to bli?ina baznih postaj mobilnih operaterjev, transformatorskih postaj, mobitelov, radijskih oddajnikov, elektri?nih vodov ipd. Tako, da je lahko kar precej la?nega piskanja.

 

 

OK, bom tukaj zaklju?il. Lahko mi verjame? ali pa tudi ne, ker odlo?itev na koncu je tvoja. V vsakem primeru pa mislim, da ti je jasno, da z radar detektorjem nisi imun na kazni zaradi prekora?itev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oprostite za OFF, ampak:

 

Dragi BrainY, o?itno nekaj s tvojo glavo ne more biti v redu. Zakaj? Napisal si, da ?e vozi? prehitro nisi ovira na cesti. Ali si prebral to svojo izjavo in jo lahko ?e enkrat takole napi?e?? ?e lahko, potem nisi pri sebi. Ravno s tem ko se ne dr?i? zakonsko uvljavljenih in dru?beno sprejetih pravil SI OVIRA NA CESTI.

 

OK, vozi prehitro (fizi?no te ni? ne omejuje, kaj pa moralno?!), vendar da ostale, ki vozimo po pravilih oziroma imamo "lahko nogo", imenuje? ovira na cesti, je pa vi?ek arogance (al ignorance al kakorkoli se ?e temu re?e). Pa ?e nekaj: a dejansko ve? po ?em spra?uje? v tej temi? O napravi, ki bi prikrila tvoje neprilagojeno dejanje. Tu pa ne bom ni? pisal, ampak si bom samo mslil svoje.

 

nevem kaj ti tukaj ni jasno?

napi?em ?e 100krat in ?e sem zarad tega v tvojih o?eh "poseben" da ne ne izrazim gr?e mi totalno dol visi.

 

oprosti ampak marsikatera nesre?a se je in se ?e bo zgodila zaradi nestrpnosti v prometu pasivno povzro?enih ravno zaradi tak?nih ki s prepo?asno vo?njo ovirajo za seboj voze?a vozila.

mogo?e sem malo pretiraval ampak zato ker se po mariborski dvopasovnici kjer je omejitev 50

pa? te?ko pelje? toliko, sploh ?e je cesta dokaj prazna.

 

to pa ?e zdale? ne pomeni da sem divjak..

in ker mislijo kazni dvignit ?e za 100% se mi tema ni zdela nezanimiva..

 

in ?e se res dr?i? omejitev vedno in povsod si pa res zaslu?i? eno puso od prometnega ministra ker si res

pomoje eden redkih.

 

 

@boss nisem pri?akoval da imate radar detektorje ampak vsaj mogo?e izku?nje koga ki ga je imel

mo?nost probat.

no.. hvala za obrazlo?itev glede posameznih naprav..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, zanima me ?e kdo od vas uporablja ali ?e je mogo?e sprobal katero od "anti radar" naprav..

 

na bolhi se jih prodaja kar nekaj in ?e gleda? da je njihova cena nekje sorazmerna z enkratno kaznijo

prekora?itve hitrosti se ti zna zadeva kar hitro povrnit.

 

bolha.com

 

To bi mel za avto al za moped???

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ga izzivat ker je nagle jeze, on ho?e odgovore ne pa ?e dodatna vpra?anja. :hohoho:

 

Glede na to,da je moj moto kolega.s katerim sva ?e prevozla kako furco skupaj, dvomim,da bo jezen. :ljubezen:

 

v bistvu bi blo uporabno za oboje, motoristi?ni forum me je v bistvu speljal na odpiranje teme na tem forumu.

 

Za moped ne rabi?...se pa? mimo zapelje?...sprobano in deluje bp. Z avtom pa raje vozi po?asi.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

od kdaj pa motoristi sploh rabte to... a ni pr vas sam gasa pa zuuummm mimo :ne vem:

 

Ker kakor vem policaj vas ne sme na silo ustavljat, ne lovit in tud tablic ni spredaj, da bi bili kje poslikani.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mimo zapelje?? :hohoho:

 

jao newem ?e bi v tistem trenutku tako reagiral.

no razen ?e bi bil res drasti?no prehiter..

 

 

Glede na to,da je moj moto kolega.s katerim sva ?e prevozla kako furco skupaj, dvomim,da bo jezen. :ljubezen:

 

:bravo: ?akam naslednjo sezono, upam na nove skupne podvige :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mimo zapelje?? :hohoho:

 

jao newem ?e bi v tistem trenutku tako reagiral.

no razen ?e bi bil res drasti?no prehiter..

:bravo: ?akam naslednjo sezonu, upam na nove skupne podvige :vesel:

 

do zdaj samo dvakrat...;) Podrobnosti jutri ob :pepsi:

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

od kdaj pa motoristi sploh rabte to... a ni pr vas sam gasa pa zuuummm mimo :ne vem:

 

Ker kakor vem policaj vas ne sme na silo ustavljat, ne lovit in tud tablic ni spredaj, da bi bili kje poslikani.

 

noge ?ez zadno tablo pa zoom zoom :hohoho: si pa prehiter z motorjom za njihove astre, celo mondeota :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja , poglej si malo statistiko... grozljivo, kolk jih pol kon?a na ?alah... :blink:

 

vsi ne....

eni tudi na Pobre?ju... :(

 

od kdaj pa motoristi sploh rabte to... a ni pr vas sam gasa pa zuuummm mimo :ne vem:

 

Ker kakor vem policaj vas ne sme na silo ustavljat, ne lovit in tud tablic ni spredaj, da bi bili kje poslikani.

 

Odvisno kje in kdaj,pri nas so letos kar lepo kontrolirali,prav tako;v lijepi njihovi pa sploh ne ustavljam policajem, razen na mejnih prehodih

Aja,pa ne mislit,da zagovarjam divjake skozi naselja...za mojo dru??ino garantiram vo?njo po omejitvah skozi naselja,na odprti cesti pa je seveda druga?e.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( na ?alost z mojim prijateljem vred ki ni po?el ni? takega sam v ovinku ga je po tleh vrgl z motorja pa v pregrado v obcestni jarek :(:( ovinka ni mogel zvoziti pa preve? je pomoje ?el na bremzo :( ovinek v levo pa ?e hrib?ek rahel tako da se mi zdi da je gumo dvignal pa ni mogel motorja obvaldat :( ?koda ga je blo res, pol sem pa pozimi dobil od njegove punce njegov bord in pancerje za spomin.

 

vozil je pa yamaho yzf r6 2006

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nevem kaj ti tukaj ni jasno?

napi?em ?e 100krat in ?e sem zarad tega v tvojih o?eh "poseben" da ne ne izrazim gr?e mi totalno dol visi.

 

oprosti ampak marsikatera nesre?a se je in se ?e bo zgodila zaradi nestrpnosti v prometu pasivno povzro?enih ravno zaradi tak?nih ki s prepo?asno vo?njo ovirajo za seboj voze?a vozila.

mogo?e sem malo pretiraval ampak zato ker se po mariborski dvopasovnici kjer je omejitev 50

pa? te?ko pelje? toliko, sploh ?e je cesta dokaj prazna.

 

to pa ?e zdale? ne pomeni da sem divjak..

in ker mislijo kazni dvignit ?e za 100% se mi tema ni zdela nezanimiva..

 

in ?e se res dr?i? omejitev vedno in povsod si pa res zaslu?i? eno puso od prometnega ministra ker si res

pomoje eden redkih.

 

mislim, da ni potrebno nic dodajat temu postu. Kako ze pravijo? Ko ... svojo pamet na ogled postavi.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjel ali ne ampak ko ima? enkrat 2 litra ali ve? ?ele vidi? da ni vse v top speed. ;) Mogo?e ga je kupil tudi zaradi pro?nosti, zaradi tega ker je prav zabavno imeti v 5 pri 50 in pohoditi do 90...

Pravzaprav sem se zdajle spomnil. ?e enkrat je napisal, da je GTko kupil zaradi opreme, ki je druga?e ni na voljo kot ravno pri verziji GT. B)

@Qwerty: Potem je ?el kakorkoli obrne? prehitro. ?al. :( Vem pa zaprimere ko so ?li po omejitvah in mu je v nepreglednem kri?i??u kombi izsilil prednost. Ali pa ko je mopedist zavijal levo, to nakazal z roko, pijan ?ofer ga je ?el pa prehitevat po levi... VSAK motorist ki re?e da se vedno vozi lepo v koloni la?e. Logi?no je, da ?e kupi? mo?an motor (in ja tudi avto, priznam) da bo? vsaj kdaj in kdaj pritisnil. Tudi to, da so motoristi?ne kolone najbolj varen na?in ni ?isto res. Sem ?e preve?krat sli?al primere, ko je prvi pospe?il, drugi za njim potem se pa za?ne. ;) Po drugi strani, ko enega izsili nekdo (tega mojega znanca) mu nobena niti po?asna kolona ne pomaga. Ironi?no je bil zadnji od treh in sta ?ele ?ez nekaj minut opazila da ga je zmanjkalo ker so vozili lepo v gosjem redu in z kar nekaj razmaka med sabo. Imam pa tudi znanca, ki se vozi ve?inoma sam. Usede se na motor (Virago) in se lepo vozi po?asi, ogleduje pokrajine, ki be?ijo mimo njega, naravo itd.

Sicer smo pa offtopic ampak ker sem ravni danes dobil fotko kaj stori motor pri 250...

post-285-1193999405_thumb.jpg

post-285-1193999607_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.