Skoči na vsebino

Kazalcek za bencin


Priporočeno sporočilo

Kot kaze je crknil...

 

Vcasih se malo dvigne potem pa spet pade pod nulo. Opazim da se zacne dvigovati, ko stojim, cim ko speljem je konec... Racunalnik pa mi kaze da imam se za ene 350km... kar je bolj verjetno ker sem ravno par dni nazaj tankal na polno.

 

Znana tezava? Kako se da resit?

 

Hvala...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uff!

 

?e bi jaz iskal te?avo bi jo na samemu plovcu ki je v tanku!

Ena izmed mo?nih opcij je da ima? morda tisti plovec preluknan in ko se napolni bencina avtomatsko potoni-zato ka?e nulo!

 

no vsaj za?el bi tukaj !

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ponavadi so kestli pod zadnjo klopjo, ?e je mo?no vzame? stran zic in je spodaj en pleh katerega se odvija? in ima ?ez kabel napeljan, potem se pride do kestla in ?e tam vzame pokrov stran in si pri pumpi in plovcu. Priporo?eno je da se to dela pri ?im bolj polnem rezervoarju, ker je manj hlapov kateri bi se lahko v?gali.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko je navitje fu? na plovcu po katerem drsa,lahko pa je samo kak slab stik (masa)

Zadevo pa najde? tam kjer je napisal marko mx3

 

Zadne zice ven pa bo? videl kje grejo cevke itd.

Ponavade je vse skupaj plovec in benz pumpa!

Ni pa nujno......................?al ?e nisem razdiral

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj misli? da zmrzne benz ?ez no? :D:hohoho:

 

joke!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za moje pojme in po moje bi jaz razkopal zadaj plovec in zadevo pogledal ka?na je ...................da vsaj vem kaj in kje iskati napako!!

 

 

 

 

?e ne za?ne? o?ati krog mo?nih napak in jih odpravljati-bo? v ve?ni dilemi kaj je narobe in kaj se dogaja!

 

Zato hitro na delo :D:hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.