Skoči na vsebino

pa sm jo vpla?ala


xena

Priporočeno sporočilo

evo....jaz sem si pa za miklav?a vpla?ala mazdo 2 :)) jo dobim nekje aprila in jo komaj in te?ko ?akam. v?eraj sem se malo peljala z njo in je tako cort, da ni za povedat.....sedaj imam clia III in je bistvena razlika med njima res.....

 

?estitam!!! Sedaj ti pa samo ?e ?elim, da ti dnevi do aprila hitro minejo :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitam :bravo: ! zdaj pa na eno zimsko spanje in se zbudi? ko ti z Mazdo potrkajo na vrata :danzoman:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo....jaz sem si pa za miklav?a vpla?ala mazdo 2 :)) jo dobim nekje aprila in jo komaj in te?ko ?akam. v?eraj sem se malo peljala z njo in je tako cort, da ni za povedat.....sedaj imam clia III in je bistvena razlika med njima res.....

 

Clia III? Saj je komaj lani ven pri?el :huh: Razen ?e misli? Clio ph. II??

 

?estitke za novi avto!! :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Clia III? Saj je komaj lani ven pri?el :huh: Razen ?e misli? Clio ph. II??

 

?estitke za novi avto!! :)

 

moj je clio III, letnik maj 06.....se nikakor ne ujameva..in da ne na?tejem, kaj vse so mu menjali v garanciji..... :blink: sm prou ?alostna nad njim.....zato tudi gre.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moj je clio III, letnik maj 06.....se nikakor ne ujameva..in da ne na?tejem, kaj vse so mu menjali v garanciji..... :blink: sm prou ?alostna nad njim.....zato tudi gre.....

 

Hehe Renault - ?e bi bil Forest Gump bi rekel: "Renault is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get"

 

:hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bojevni?ka princesa, ?estitke za hrabro odlo?itev in kajlo ne preve? posre?eni 3. generaciji popularnega voza! :danzoman::bravo:

 

je blo moje srce res renojevo...prej sem mela clia 7 let in sem bla res ful zadovoljna....in sem se te?ko odlo?ila.....je bla res hrabra odlo?itev ja.....hvala vsem ?e 1x za ?estitke....

 

vas bom sedaj bolj pogosto spremljala tukaj gor... :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo :bravo:

 

Lahko malo ve? pove? kak?no si si naro?ila? Mogo?e GT :D

 

:rolleyes: ne ne...ta bi bla prhuda....glede na moje finan?no stanje zaenkrat ne grem veliko ?ez 13.000 ?....in tu je treba upo?tevati seveda tudi potrebe......1,3 TE PRO....to je srednja varianta.....barva? ma me je mikala ?rna....ali temno siva...pa imam sedaj temno sivo...in je izredno ob?utljivo.....vidi se vsa umazanija, vsaka praska posebej.....in je ?lovek potem samo ?alosten, ko pere avto....zato sem se odlo?ila za srebrno....klasika ja.....ni kaj......ampak prihajamo v ta leta, ko mora ?lovek zdru?it vse vidike skupaj in sprjeti modro odlo?itev....(sm pa res tole pametno povedala :aaaaa: )

 

:bravo: Tako nekako je izgledal Suicadial-ov post. Naro?il in komaj komaj ?akal. Ampak se izpla?a sploh glede na to, da je Mazda 2 kar pohvaljena. Pomoje dober nakup.

Da je pa novi Clio tako problemati?en si pa nisem mislil... :blink:

 

saj ne re?em, da so vsi tako problemati?ni...ampak moj je bil o?itno narejen v ponedeljek...al kako so ?e v?asih rekli za avte, ki so se veliko kvarili....dejstvo je, da tiste lu?ke, ki bi morale goret niso, tiste, katerim pa ne bi bilo treba goret so pa gorele.... ?zmeden? in sem ?la do generalnega uvoznika....ker na servisu zadev sploh niso hoteli sanirat....no..sedaj nekako zadeva ?tima....in ?loveka res mine.....

lep vikend vsem

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velik sre?e z mazdilakom ko le ta pride v tvoje roke, pa upam da ne bo imel kk?nih francoskih sindromov kot klio 3 :D

Aja, mazda 2 naj bi mela povpre?no porabo 4,4 litra :danzoman:

Racionalna odlo?itev!

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.