Skoči na vsebino

Problem z fotoaparatom Canon S1


qwerty

Priporočeno sporočilo

Modeli fotaparat bi mogu bit vsaj serija G, pa nebi bilo te?av. Druga?e pa prisegam-uporabljam malo bolj?o zadevo serije EOS. :P

 

 

pol pa primerjas S pa EOS :bravo:

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je dobra zadeva Eos400D ravno se malo igram z njim in sporbavam kako in kaj...

 

sej zato pravim da ?tudiram za poleti ko bom delal da bi ga kupil :P men je ful v?e? pa kvalitetn :bravo: stric ga ma pa ga ?e ni pustil na cedilu :rispekt::ljubezen:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej zato pravim da ?tudiram za poleti ko bom delal da bi ga kupil :P men je ful v?e? pa kvalitetn :bravo: stric ga ma pa ga ?e ni pustil na cedilu :rispekt::ljubezen:

 

Zakaj pa bi te tak kvaliteten fotoaparat pustil kar tako na cedilu?Sej se zna zgodit,ampak bolj redko. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa bi te tak kvaliteten fotoaparat pustil kar tako na cedilu?Sej se zna zgodit,ampak bolj redko. :P

 

Na cedilu te pusti samo ?e je kdo z njim prej igra in ti premakne nastavitve, katere si sam prilagodim za razli?ne na?ine in pogoje. Samo ni panike se malo pozabavam in sem spet in. :D

Sam apart je ok, samo pod pogojem da ima? dobre in kvalitetne objektive, ker brez njih si mrzel. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na cedilu te pusti samo ?e je kdo z njim prej igra in ti premakne nastavitve, katere si sam prilagodim za razli?ne na?ine in pogoje. Samo ni panike se malo pozabavam in sem spet in. :D

Sam apart je ok, samo pod pogojem da ima? dobre in kvalitetne objektive, ker brez njih si mrzel. :(

 

No,jaz pa imam ?e enih 25 let samo nikone in nikoli me ni niti eden pustil na cedilu. :bravo:

Trenutno pa uporabljam Nikon D 40 z dvema objektivoma(zelo kvalitetnima).

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?e gre? v to pa da? take dnarje za fotoaparat se pa ?e stegna? mal za objektive :bravo:

 

 

Hehehe....za objektive se more? stegnit lih toliko ?e ne ?e ve? kot za aparat :P

 

LP, Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja in ?e res je...tolko se mora? stegovat,da te vrat res po?teno pol boli... :D

 

Pa ?e ko misli? da si se dovolj stegnil se se pol premalo. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

bil je na popravilu ve? kot 45dni, in so zavla?evali z senzorjem je strica razpenilo ker pri njih kopuje vse kar se ti?e digitalne fotografije in je direktor rekel da je v njegovem imenu odobril da nam po?ljejo nazaj namesto S1, aparat Canon Powershot S5 IS :ljubezen: odli?na makina :rispekt:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.